Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobacao ih Rosicki

    Comment


    • Isto kao Siti-Barsa.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Evo 2:0 za Bayern, i to bi bilo to.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Evo i Tomas zabija, stavljena tačka na revanš. Sa jednim golom je i možda moglo nekako ovako vrlo teško, verovatno i nemoguće.

          Comment


          • Jednostavno i elegantno. I ovdje je ipak sve gotovo već u prvom meču.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Rutinski Bajern 0-2, i to bi bilo to sto se tice prolaza dalje. Ali Dijego Kostaaaa kakav otac, pa znao sam da ce im ga uvaliti do kraja, bravo, drago mi je za Atletiko.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Crvena na UEFA-ine timove, naucio sam.

                Comment


                • Jbg ocekivano je ovo bilo niko ne moze protiv Bajerna sa igracem manje...Meni je samo zao sto smo pokazli da mozemo da igramo protiv njih, nismo se uplasili kao prosle godine, ali posle crvenog se vise nista nije moglo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Diskusiju nastavljamo u opstoj temi.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Finu ekipicu izveo Conte veceras...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Cim vidim Pelusa, ne mogu utakmicu da gledam kako treba. Ne mozes rec' da neko takmicenje uzimas za ozbiljno i onda ubacis Pelusa u prvoj postavi. Laze Conte

                        Comment


                        • Trabzon nije presao polovinu terena evo vec 15 miunuta igre,ali Peluzo i Ogbona kriminalni nista bolji Isla...

                          Evo ga Osvaldo,ima sam osecaj da ce ga zabiti veceras,a Tevez bi coveka pravo u Vugla sto bi se reklo
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Fiorentina skoro pa rijesila prolaz dalje nakon prvog poluvremena...

                            Kombinovan sastav Rafe veceras,ali gleda se Napoli igra udarna igla

                            Official SSC Napoli ‏@sscnapoli 40s
                            #SwanseaNapoli Rafael; Maggio, Henrique, Britos, Reveillere; Inler, Dzemaili; Insigne, Hamsik, Callejòn; Higuain #ForzaNapoliSempre
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Vidi se i po ostalim mečevima da italijanski klubovi vade prosek ovom takmičenju...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Juventus dao gol i onda prepustio Turcima loptu,iako oni jednostavno ne znaju nista danas a mi smo mogli da im utrpamo jos 2 najmanje.
                                Ogbona nije povezao 1 pas kako treba,Bonuci kriminalan,Peluzo se trudi,Isla ispao sebican u jednoj situaciji gde smo mogli do gola,a Tevez bratic kida kako igra danas.Aj da im utrpamo jos koji gol da ne ostane na ovome.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X