Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Gledao sam jer Londondzije i Minhendzije ne volim...
    Odlican mec u Milanu, u Madridu ce biti klanica.
    Treba zabit veceras barem jedan , da se ode u Madrid sa prednoscu pa makar i minimalnom.

    Comment


    • Aki razumem tvoj bes ali kako sudija kvari utakmicu sto je svirao ocigledan penal ?
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Aki razumem tvoj bes ali kako sudija kvari utakmicu sto je svirao ocigledan penal ?
        Penal ocigledan, ali crveni karton nikako.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • већ у првом полувремену показао зашто је најбољи на свету. спасао 3 гола

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Aki razumem tvoj bes ali kako sudija kvari utakmicu sto je svirao ocigledan penal ?
            Nije problem u penalu nego u crvenom.Kada bi sve svi tako slepo drzali pravila pola utakmica bi bilo tako unisteno.Zar nema ni malo osecaja za igru? Arsenal je pokazao da moze da se nadigrava,i onda ruka u dzep i cao zdravo.Kao da im je rekao momci sto se igrali igrali ste Bajern ide dalje...
            sigpic

            Comment



            • Penal jeste, al za crveni nije, procenite sami.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Svaka cast Vengeru sto je imao poverenja u Sanoga,pravi potez.

                Comment


                • Penal ocigledan , mogao je golmanu da dadne opomenu (zuti karton) , po meni prestrog crveni karton.

                  Comment


                  • Slazem se da se moze dilemiti oko tog crveni da ili ne ali ipak se cini na usporenom snimku da nije isao na loptu nego na Robena... ne znam, mozda i nije tako.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment




                    • Kakvo govno ovaj Roben, ja ne verujem

                      Comment


                      • Ma penal ok, ali crveni nikad u zivotu!!!
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sudije se okomile na Engleze. Ne moze biti slucajno.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • [vine]MZddMTLz3Oq[/vine]

                            Comment


                            • Ajmo sada autobus kao sto je to uradio Chelsea protiv njih pa sta bude bude!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Kroos

                                Comment

                                Working...
                                X