Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav smrad sudija. Stvarno LS gubi svaki smisao.

    Comment


    • HAAHHAHAh

      I ovaj levak, imao praznu stranu a on pogađa stativu. Ipak ima još šanse, nedajte se Topdžije.

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Au, crveni za Woju

        Možda i promaši Robben, ko zna

        Ipak Alaba šutira
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Zatvori mu mater jebem im sve posred picke ovim sudijama svima treba otkaze podjelit. Sramota sudjenje opcenito ove sezone
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • ubi mi volju za gledanjem

            Comment


            • I onda kako da ti se ne smuci fudbal kada ovako sudija usere mec...Imali smo i vise od igre, pokazali smo zube, promasili penal...Sad je nazalost gotovo,hvala ti sudija
              sigpic

              Comment


              • Samo da isteramo do poluvremena bez primljenog gola, da se momci smire.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Sta to UEFA ima protiv engleza?! Sve najgore UEFI i ovom kretenu od sudije, ubio mi je volju za gledanjem! SVE NAJGORE MU ZELIM!

                  Steta zbog Ozilovog promasenog penala, ali je dribling bio maestralan. Yaya Sanogo me jako podseca na Adebayora.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Odlicno poluvrijeme Milana , dvije stative , par jos dobrih prilika..

                    Neka samo nastave u drugom poluvremenu ovako..

                    Atletico moze biti zadovoljan sto je na poluvrijeme otisao sa 0-0 rezultatom.

                    U Londonu vidim veselo , dva promasena penala , crveni karton..
                    Last edited by Rossonero; 19-02-14, 20:36.

                    Comment


                    • Zaista ocajno sudjenje ove godine u ligi sampiona, totalni debilizam. Mozda veceras Arsenal moze da izvuce x, ako se zabunkerise. Bas me zanima za kakvu ce se formaciju opredeliti Wengerica. Al tesko ce biti zaista.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Ako cemo po pravilima crveni je u potpunosti opravdan, sudija je tu najmanje kriv...

                        Comment


                        • Prestrogo, pogotovo što je u pitanju nokaut faza, da se na ovaj način Bayernu otvore vrata 1/4 finala i utakmica odvede u jednom smjeru. Ne znam šta je sa sudijama, ali ovo je kriminalno šta se radi u elitnom takmičenju i to u velikom broju. Haman da podliježu pritisku...

                          Što se utakmice tiče nije ovo Bayern na koji smo navikli, nema te dominacije, dok se Arsenal dosta dobro i hrabro suprostavio ovakvoj ekipi. Vjerovatno će i Wenger u nastavku ići na nulu, ne vjerujem da će se otvoriti sa 10 igrača i to protiv Bayerna, a i realno takav rezultat je večeras maksimum.
                          Last edited by Merlin; 19-02-14, 20:44.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Odlicno poluvrijeme Milana , dvije stative , par jos dobrih prilika..

                            Neka samo nastave u drugom poluvremenu ovako..

                            Atletico moze biti zadovoljan sto je na poluvrijeme otisao sa 0-0 rezultatom.
                            Gledao sam jer Londondzije i Minhendzije ne volim...
                            Odlican mec u Milanu, u Madridu ce biti klanica.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • I onda sam ja idiot sto kritikuje sudije. Treba im familiju jebat na sekundnoj bazi, znaci svake jebene sekunde im treba familiju jebat. Jebo ih tata nadrogirani korumpirani. Samo znaju zasrat utakmicu. Svima otkaze podjelit. Dok ne pocnu da sude bez gresaka e onda da se razmisli da se vrate na posao. Mater im jebem
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Ako cemo po pravilima crveni je u potpunosti opravdan, sudija je tu najmanje kriv...
                                Golman ako pravi penal, ide zuti karton. Ovdje je isao crveni zbog grubog starta, koji je bio srednje grub.. Prestrogo
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X