Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman posla da pada

    Comment


    • Ovde ce tako biti 0-0...
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Bolji uslovi bili sinoć, bar je lopta htela da se kotrlja po zemlji....ovo je sad neki mix snega koji pada u trenutku i blata ka posledica sinoćne vremenske nepogode.

        EDIT: Kako se po ovom snegu vidi da je Markizio prejak tehničar, najbolje kontroliše loptu u ovim uslovima.
        Last edited by Brajkula; 11-12-13, 13:07.

        Comment


        • Moze po snijegu mozda kad je normalno nista ne odigra,jednu povratnu za 8 mjeseci vise Begovic dao golova i asistencija od njega
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Uslovi za igru nisu humani! Bas mi je cudno gledati LS u ovom terminu, kao da gledam Engleze na Boxing day.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Dajte neki dobar stream

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Moze po snijegu mozda kad je normalno nista ne odigra,jednu povratnu za 8 mjeseci vise Begovic dao golova i asistencija od njega
                Dobar tehničar Marka, nema spora, sad što se čovek izgubio u mislima je treća stvar....mada ja tripujem da se polako vraća, za promenu ne krije se i napada gol iz dtugog plana što je ujedno i glavna karakteristika njegove igre.

                Originally posted by Topdzija View Post
                Uslovi za igru nisu humani! Bas mi je cudno gledati LS u ovom terminu, kao da gledam Engleze na Boxing day.
                Ovde ko i ako neko da gol on je pobedio, posle toga ide bunker koji se ne može ni u ludilu probiti po ovakvom terenu...

                Comment



                • 0:10

                  Tad nisu odlagali utakmicu a realno ovo se ne može porediti sa sinoćnjim uslovima ali jbg to je uefa.

                  Comment


                  • JA se uvek setim Leh-Juventus 1:1 u LE, kakva je ono ludnica bila i igralo se do kraja, bez prekida.

                    Comment


                    • Na sta lici teren, ludilo...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Bravo Điđi !

                        Comment


                        • Zamalo da vidimo gol na ovim oranicama...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Kakav je majstor Djidji.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Sreća je što Jilmaz posle promaši loptu....

                              EDIT: Više njima odgovara ova oranica, mi igrmao pas igru, pogubimo se u ovom blatu, jednostavno neće lopta da se kotrlja.
                              Last edited by Brajkula; 11-12-13, 13:49.

                              Comment


                              • Englezi bi se najlakse snasli ovde, tacnije Stoke...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X