Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mozzartsport.com/vesti/le...uk-se-provukao

    Comment


    • Kako jebe sudija Zvezdu hahahaha
      sigpic

      Comment


      • gde partizan stade zvezda nastavi, oba tima ispadaju u sledecem kolu jedino vojvodina moze da prodje
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Nijedan, ali baš nijedan igrač ne zaslužuje da nosi dres FK Sarajevo. Ja još ne mogu da vjerujem da se može odigrati ovako katastrofalno protiv ekipe kojoj bi Travnik `ladno uvalio tricu, bez ikakve uvrede. Ljudi veze nemaju, prošli su na borbu i trku, pokazali više volje, želje, htjenja od ovih pa ne znam ni kako da ih nazovem - manekeni bi bilo preblago. Ono što me posebno razočaralo jeste igra i (ne)zalaganje Džakmića, koji je uvijek ostavljao srce na terenu bio jedan od najboljih, ali večeras prava katastrofa. On, Melunović i Haurdić nisu poslali 30% kako treba pasova, sve napamet i tamo gdje je koncentracija igrača najmanja. Gledao sam loše igre Sarajeva, onda kada nisu imali svoj dan i jednostavno nije išlo, ali ovo večeras je toliko bezobrazno i sramotno prema ovom klubu i svim navijačima da nemam riječi. Glupa, nepovezana, `na vrat na nos` igra kluba od koga su vjerujem svi očekivali da ponovo osvjetla obraz bh. fudbala koji je još jednom pokazao sav svoj jad. Čovjek još dosudi penal koga velika većina ne bi, jer znamo kako se sudi našim klubovima u Evropi, i najgluplji igrač u cijeloj ligi uzima da šuta. Ne znam šta više reći sem da mi je žao onog čovjeka na klupi Sarajeva...
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Banjalučki tandem Vranješ - Bilibija zapečatio sudbinu Mađara. Čini mi se da je došlo vrijeme da nešto urade konačno i u ligi, igraju strašno. Čestitka navijačima Vojvodine, odličan meč. Honved - Voša 1:3.

            Čestitke i Jagodincima, odigrali su maksimalno moguće dvomeč sa Rusima.

            Vječiti se obrukali u ovoj fazi takmičenja, još da Islanđani zabiše penal, bilo bi svašta. Sreća samo što ih žrijeb za sada miliju, za razliku od Jagodine
            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 25-07-13, 22:27.
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Dobra igra moje Vose al ne treba se zavaravati .. nismo mi bas tolko mocni ,nego smo samo uigrani jer dosta igraca ima koji su odavno u klubu, i to u nasoj ligi tj nasim klubovima odmah daje drugu dimenziju.

              Honved je jako slab tj mnogo slabiji nego sto sam mislio , ili im je trener katastrofa..

              Sve u svemu u sledecem kolu protiv Burse ce vec biti prava pravcata tekma ,najbitnije je ne primiti gol u NS ,a tamo ih napasti od starta ,nek se useru jer ako damo gol tamo a ovde ne primimo ,eto nas u zadnjem kolu,gde cemo verovatno i zavrsiti putovanje.

              CG Mladost prava senzacija , pa ljudi nisu ni na terenu izborili evropu a eto sad ce protiv Sevilje igrati.. svaka cast.
              Last edited by kimi; 26-07-13, 08:35.
              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

              Comment




              • Ekipa koja je u poslednjem kolu izbjegla baraz prolazi dva kola kvalifikacija, kao slag na torti stize Sevilja u Podgoricu. 390 000 od Uefe, bar 225 000 od transfera Jovete u Siti, kakvi dani za Mladost.


                http://www.vijesti.me/sport/kulminac...-clanak-140857

                http://www.vijesti.me/sport/rakojevi...-clanak-140868
                sigpic

                Comment


                • Dinamo pred sami kraj dodje do zasluzene pobjede golom Rukavine, nakon odlicnog ubacaja Pinta. Said Husejinovic odigrao cijelu utakmicu, imao dva odlicna prodora u njegovom stilu, jednom ga nije Soudani ispratio kako treba. Kvaliteta na strani Dinama je ocita u ovoj utakmici.

                  Comment


                  • Ko zeli gledati Partizana ovdje ima solidan stream

                    http://tv7.bg/liveTV/

                    Comment


                    • dokle ce ovaj scepovic da se gura, bolje da dovedemo nekog iz doma penzionera nego njega
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Ilica i Scepovica napolje bilo koga unutra i moze biti svasta u drugom, a ovako nema kurca da dadnu gol.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ilica treba ostaviti,Markovic i Scepakadabra napolje.

                          Comment


                          • Ko je gledao ova tri meca Partizana i Zvezde, i Dinama i kaze da Zagrebacani nisu barem pet puta bolji on je lud ili zajebava, kakavu navalu Dinamo ima, jos imaju par igraca na pozajmici i Beciraj ne igra ove sezone, znaci nebo i zemlja, ovo je muka gledati raspali Scepovic i mrtvac Ilic, da je Borca ilic bi stavio gol i postao rekorder, ali nije Borca, jbg.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Ko je gledao ova tri meca Partizana i Zvezde, i Dinama i kaze da Zagrebacani nisu barem pet puta bolji on je lud ili zajebava, kakavu navalu Dinamo ima, jos imaju par igraca na pozajmici i Beciraj ne igra ove sezone, znaci nebo i zemlja, ovo je muka gledati raspali Scepovic i mrtvac Ilic, da je Borca ilic bi stavio gol i postao rekorder, ali nije Borca, jbg.
                              Ilic protiv Siraka nas najbolji igrac u dvomecu pored Lukaca, prosle sezone medju 3 najbolja konstantno, pazi malo...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Protiv Siraka niko nije nista pokazao, meni je najbolji bio Volkov iako je u drugom popio crveni, covjek je jedini imao zivost i prodor.
                                Ma kakav Ilic kad je imao 25. nije imao kondicije za poluvrijeme, kamoli sada i nije ovo JSL ovo je evropa, i zato Partizan igra zaostalo i ne nalikuje modernom fudbalu, primi srednjak i napadac loptu i vrati nazad i to igra.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X