Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poce i grad sunce ti poljubim ako lepo vidim na ovom stream-u malo mi mutno ali beli se teren
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ma sneg bre.

      Comment


      • Au jbt stvarno sneg,nisam video na streamu,a sad ja ne vidim loptu a kamoli liniju.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ladno ce da prekinu tekmu....

          Comment


          • Kako igra united?!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Comment


              • Kako za 15 minuta napada ovoliko snega jbt?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Evo ih ciste, brze ce da nastave....

                  Comment


                  • Losa utakmica,malo sansi,ona Ljorenteova najbolja do sada,kako je primirio covek loptu pa sutnuo strasno ali jbg steta...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Neka odloze za sutra posle podne, pa da imamo sta gledati.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Kako se hvali sa novim sistemom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svi u odbranu i cekati gresku da se napravi konta, to je jedini nacina da stvarimo neku sansu ccc
                          I ain't psycho but my life is.

                          Comment


                          • Cristiano becomes the first player in CL group stages history to score 9 goals. EL MEJOR!
                            Sprda se covek.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ma kakvi, nece se skoro nastaviti mec...

                              Muceni Sociedad nece bod uzeti...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Odlozen mec u Turskoj

                                Comment

                                Working...
                                X