Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jao sto drvo smara sa duplim pasom

    Comment


    • Hahahaha, o jest covek nesposoban, je li moguce ovo?
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Promasi Ozil penal, kanalise opasno.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Odlično igra Džemaili, odlično.

          Sudija ispustio utakmicu skroz, cirkus.

          Comment


          • Dva cista gola je spasio Reina

            Albiol mesar

            Comment


            • Katastrofalna reakcija odbrane i potpuno zasluzenih 2:0 za Ajax.

              Comment


              • Ушао Торес, Ето се повредио. Држао се за препону, или бутину. Ено Ева ради пос'о.

                Обратите пажњу на ову зајебанцију. Играмо као девојчице..

                http://www.rezultati.com/utakmica/Op...ika-utakmice;0
                Last edited by Avramovic; 26-11-13, 20:34.

                Comment


                • Mora Rafa da izvede Pandeva ovdje ne moze on igrati...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Daj Aubu umesto Levata, da se resi tekma. Kakav je doktor Klopara, bez pola tima ide dalje.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Mora Rafa da izvede Pandeva ovdje ne moze on igrati...
                      Sad sam baš to hteo da napišem, tj. da mi nije jasno šta Rafa traži sa Goranom u ovakvoj utamkici, prespor brat, kao da vuče prikolicu za sobom.

                      Budi Rafa lisica stavi Mertensa ili gurni Insinjea da napada ovog mučnog Durma, samo da ima agilnijeg i slobodnijeg igrača od Kaljehona dole pucalo bi sve je smeh.

                      Comment


                      • Wilshere odlican danas, Ramsey je ono morao dati. Za Ozila se moglo ocekivati da ce promasiti penal kad sam video kakav je zalet uzeo.

                        Svaka cast Ajaxu, gledam ih uporedno sa Arsenalom i u 1. poluvremenu su potpuno nadigrali Farsu.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment



                        • Samo jacina!
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Sad sam baš to hteo da napišem, tj. da mi nije jasno šta Rafa traži sa Goranom u ovakvoj utamkici, prespor brat, kao da vuče prikolicu za sobom.

                            Budi Rafa lisica stavi Mertensa ili gurni Insinjea da napada ovog mučnog Durma, samo da ima agilnijeg i slobodnijeg igrača od Kaljehona dole pucalo bi sve je smeh.
                            Ostavio bi ja Callejona napravio dva puta razliku i odmah sansa.Gorana napolje Insigne unutra i to na lijevo krilo,Mertens neka udje u sredinu i moze ovdje bod da se osvoji i da se prodje dalje osjeca se to u zraku
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ostavio bi ja Callejona napravio dva puta razliku i odmah sansa.Gorana napolje Insigne unutra i to na lijevo krilo,Mertens neka udje u sredinu i moze ovdje bod da se osvoji i da se prodje dalje osjeca se to u zraku
                              Kaljehon se mnogo troši dole, svesno bih ja žrtvovao tu igrača, taj bek ne može puno u napadu, u odbrani rupa i onda igrač dobar 1 na 1 da ga iskida. To bi mi bio plan.

                              Comment


                              • Manjak sreće za Bhoyse, i pogodak Rickyja. Zanimljiv meč na otoku, nadam se još kojem pogotku, jer se u prvom moglo vidjeti dosta izgledni šansi na obje strane...

                                PS. Wow, prekrasan pogodak Jackiea!

                                Comment

                                Working...
                                X