Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    A šta se događa ako obe ekipe budu imale po 9 bodova, msm Arsenal i Napoli ? Nije ni taj scenario nerealan.
    H2H
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Bolje grupna faza ovde nego osvajanje drugorazrednog takmicenja. Ako i ispadnemo (a sve su prilike da hocemo), neka igraju Zelalem i Crowley, Jenkinson kapiten.
      Polako ima jos da se igra ;)

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        H2H
        Dakle Arsenal, onda u svakom slučaju Napoli mora da pobedi Arsenal kod kuće...msm u slučaju da Arsenal dobije Marsej (nebitno šta uradi večeras), a Napoli izgubi u državi Švaba.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          A šta se događa ako obe ekipe budu imale po 9 bodova, msm Arsenal i Napoli ? Nije ni taj scenario nerealan.
          Pa ako Arsenal izgubi kojim slucajem veceras, takav splet okolnosti nije moguc, osim ako mislis da ce Arsenal da izgubi na svom stadionu od Marseillea, i pobedi Napoli na San Paolu. U tom slucaju, Arsenal ide dalje.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Citam neke komentare, a i drug mi kaze da Mazic ocajno sudi veceras. Navodno je sviran nepostojeci penal nad Nejmarom i Buskec dao gol iz ofsajda.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa ako Arsenal izgubi kojim slucajem veceras, takav splet okolnosti nije moguc, osim ako mislis da ce Arsenal da izgubi na svom stadionu od Marseillea, i pobedi Napoli na San Paolu. U tom slucaju, Arsenal ide dalje.
              Au nisam zaračunao tih 3 boda protiv Marseja. Dakle, ko pobedi na Sao Paolu ide dalje, X igra Arsenalu jer teško da rafa može da ispreskače dva puta Klopa.

              Comment


              • Ne vjerujem da su sudije svirale nesto Barceloni,nema sanse...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Citam neke komentare, a i drug mi kaze da Mazic ocajno sudi veceras. Navodno je sviran nepostojeci penal nad Nejmarom i Buskec dao gol iz ofsajda.

                  http://www.mozzartsport.com/vesti/po...si-video/64674

                  Bolje da nista ne pisem da ne vrijedjam navijace Barcelone na forumu.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Citam neke komentare, a i drug mi kaze da Mazic ocajno sudi veceras. Navodno je sviran nepostojeci penal nad Nejmarom i Buskec dao gol iz ofsajda.
                    Abate povukao Neymara, ali sumnjiv penal, a gol Busquetsa sam sad i ja video, ofsajd cini se...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • @Fresko

                      Ovo su tek grupe , a zamisli kad bude nokaut faza kakav ce vjetar u ledja imati sto se tice sudaca.

                      Ali opet kazem napisao bi svasta ali necu...

                      Comment


                      • Evo jos jedne sanse, Reus glavom, brani Voja, jos jace krenuo Dortmund...

                        Rosso, odmah da ti kazem, da ja u te teorije zavere ne verujem, niti pricam o njima, Mazic zajebao, greska sudije i to je to...

                        Evo opet sanse za Borussiu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Na TV-u mi je Arsenal vidim profesor dobro poslozio ekipu ovaj put
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kakav je igrač miktarijan ili kako već, auuuu
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Arteta se opasno blizi drugom zutom, kritican u ovom mecu...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Penal?



                                I ovo nije ofsajd?

                                Last edited by Rossonero; 06-11-13, 20:57.

                                Comment

                                Working...
                                X