Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel moze neko da mi kaze sta ovaj Benzema radi u Realu i to jos u prvoj postavi? Jel ja gledam mozda pogresne Realove tekme ili sta? Lik je tolika rupetina da je to neverovatno
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • A Plzen nula suteva protiv Bayerna, nisu centar presli bukvalno, ubio ih Bayern...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Jel moze neko da mi kaze sta ovaj Benzema radi u Realu i to jos u prvoj postavi? Jel ja gledam mozda pogresne Realove tekme ili sta? Lik je tolika rupetina da je to neverovatno
        Ja to burazeru moj govorim vec skoro pa dvije godine,ali ne Higuain je karina Benzema je igracina
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Evo ga Betmen
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Daj jos Bale-a, kad je bal nek je i maskenbal

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Јебите ме у уста ако икада погледам више меч Реала из Мадрида (осим да играју са Јувентусом и Звездом) нек се не увреде навијачи тог клуба, али прошле сезоне оно са Јунајтедом, сада ово...много куме, дајте им више тај трофеј па да мало гледамо фудбал.
              Brate, mozda su prosle godine gurani za trofej, ali sta ima neko sad da ih gura iz tog razloga koji si naveo? U grupi su sa Galatom i Kopenhagenom, dobili ih po 5 razlike prva dva meca, vi kioksnuli dva puta, znaci svi na svetu znaju da ce biti prvi u grupi i sta ima da ih gura sudija na ovom mecu da bi oni osvojili?

              Nego je to sudija indijanac koji nece da osteti Real Madrid na Bernabeu, oce da ih pogura, da bude u centru paznje, podlegao pritisku i sudi ovo.
              Fora je u tome sto je Juventus unistio Reala prvo poluvreme i umesto da vodi on gubi.
              Djordjo Kijelini igra najneinteligentniju utakmicu koju sam video od jednog stopera u pitaj kurac koliko godina.
              Ti ako si inteligentan, ti ocenis gde ce ta lopta, nikako ne vuces 5 sekundi ispred tuce sudija bez ikakve potrebe u jako bitnom mecu za tvoj klub na Santijago Bernabeu gde Real uvek ima blago receno domacinsko sudjenje, jebenog Serhia Ramosa do kojeg ne moze ni da dodje lopta jer je bolno ocigledno da zavrsava kod Bufona.
              Onda ti se on buni posle prekrsaja, dobacuje ti, ubedjuje te da nije napravio faul, ti pogledas snimak na poluvremenu i vidis da te je lagao. Uzmes ga na zub, cekas ga na gresku, i onda posto si debil zeljan glavne uloge na ovom mecu iskljucis Kijelinija jer je degen opet naslanjao ruke u trku na protivnicko lice?
              Znaci nista od toga ne bi bilo da Kijelini nije retard.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ja to burazeru moj govorim vec skoro pa dvije godine,ali ne Higuain je karina Benzema je igracina

                Hahahhahahahaah kako te volim kad pises o Higuainu, kao da ti je brat rodjeni.

                Jbte stvarno meni tek sad doslo u glavu, Benzema ostao Higuain otisao, ko je tu lud. Jos sam mislio ma kao ajde dovesce oni Kavanija ili tako nekog, kad ono Benzema smeker drzi sve pod kontrolom
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment




                • Pa sta je ovo u Lisabonu, gde igraju ovo...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Sad će Bale ovo završiti, zasluženi zvižduci za Benzemu.

                    Od Anderlechta nikako nisam očekivao da će biti kanta za nabijanje. 0-10 gol razlika trenutno, sramota i za zagrebački Dinamo...
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Hahahhahahahaah kako te volim kad pises o Higuainu, kao da ti je brat rodjeni.

                      Jbte stvarno meni tek sad doslo u glavu, Benzema ostao Higuain otisao, ko je tu lud. Jos sam mislio ma kao ajde dovesce oni Kavanija ili tako nekog, kad ono Benzema smeker drzi sve pod kontrolom
                      hahaha u pravu si sta cu jbg ne mogu subjektivno nista kad je on u pitanju,ali stvarno Benzema propao skroz,tri puta ove godine promasio prazan go jbt
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ajde Runi brate moj, daj vise taj gol.. Da li ne mozete da date na OT jebeni gol ..

                        Comment


                        • Prebacio sam se na multi i imam sta da vidim , Pyatov u svom elementu opet
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Sve na stranu, al kako je Real letargican

                            Comment


                            • Jbt kakve on golove prima, napuni ih Leverkusen opasno...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X