Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kada budem prolazio kroz to mjesto ima da udjem u svaki diskont koji ugledam i trazim sta hocu kao kaubojac,samo cu reci on ce platiti lepote mu njegove

    Da ne bude skroz off Maribor zabio za 2:3
    Kume samo pokazes njegovu sliku i to je to, svuda sve besplatno, VIP loze, separei, besplatno pice, hrana sve sve sve <3

    Luda Gora popisa Holandiju.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ali kako će se Ludogorets prošetati ovom grupom, ali zato jedva čekam duel sa Dinamom pa ubiće ih ljudi samo tako a imaju motiva na pretek.

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Sada slijedi show, kad krenu jebavanja sa tribina. Ne može Dinamo bez pravog playa, vidi se koliko nedostaje Soudani.
        U Dinamu je pravi plej Sammir,Soudani nije plej nikako covjek je desno krilo...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          U Dinamu je pravi plej Sammir,Soudani nije plej nikako covjek je desno krilo...
          Sammira večeras gurnuo na krilo i nigdje ga. Zato i kažem koliko nedostaje Soudani na krilu jer Sammir je blago rečeno katastrofalan. Da je tu Alžirac da ide na krilo, Sammira u sredu sa Husejinovićem - mnogo bollje bi izgledalo. Evo malo su se trgnuli, ali sa ovako mrzovoljnim pristupom teško da će zabiti.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • http://www.football-italia.net/39690...-teeth-insigne

            Comment


            • Je l' se ovo meni čini ili se sa tribina čuje "Kruno vrati se".
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Оба тима која су избацила вечите добила у првом колу и то у гостима.

                Comment


                • Ne gledam ovo takmicenje jer me interesuje taman koliko i lanjski snijeg(odgledao malo Vigan radi Pauela) ali je lijepo vidjeti da jedan solidni PL tim rastavlja na proste cinioce giganta iz Spanije. Deri Primeru raspalu
                  sigpic

                  Comment


                  • Potroseni milioni na Pinta, a ovaj ne moze u odbrani nista pokriti, glavni krivac za prvi gol koji je Dinamo primio. Jos jadan nije pokusavao kao u prethodnim utakmicama da ide non-stop u napad. Bolje da je Mamic svog brata ostavio na klupi, doveo je goreg od Jurcica.

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post

                      Sad ce Fresko da se javi da objasni kako nije to toliko crno kao sto mi pricamo hahahhaha gledaj ga sad kad se povampiri Freskara Klinsman!
                      Bordo je smesan tim, pa oni ce se u ligi boriti za opstanak, ne vidim razlog da govorim da se Francuzima pise crno, sivo ili ne znam sta, kad vecina poceli da grade nove stadione.

                      Ala prebi Swansea Spance, nisam ovo ocekivao, bas losa Valencia, ocaj...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ubija ih Betis, zasluzili su da vode, samo da su malo pribraniji bili u zavrsnicama..

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Bordo je smesan tim, pa oni ce se u ligi boriti za opstanak, ne vidim razlog da govorim da se Francuzima pise crno, sivo ili ne znam sta, kad vecina poceli da grade nove stadione.
                          Svaka im se dala za stadione nego sam ja mislio na trenutne rezultate.

                          Veceras 7 utakmica bez golova na poluvremenu, ocaj je to veliki
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Datome je tu da resava. Kako lepu mehaniku suta ima...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Datome je tu da resava. Kako lepu mehaniku suta ima...
                              Jebiga, a mogao je da dovede Lacio u vodjstvo
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Joj jesam izgoreo skroz...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X