Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја не могу да верујем да се ово дешава..
    Мата и Азар као посвађани крв ти јебем.
    Колико погрешних додавања, нисмо могли дупли пас да одиграмо за 90 минута.
    Не дај Боже да се Ето врати до пола терена да помогне..
    Луиз није био на утакмици ко зна шта је њему у глави.
    Мата био CMF ..те јебо!

    Какве измене прави Мурињо то само он разуме изгледа..

    Comment


    • S obzirom na igru, sjajan rezultat Milana, vazna 3 boda na startu, ipak se igralo bez mnogo vaznih igraca, bice nadam se bolje...
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Pravo jebem Murinju familiju. Jos ja govorim haveru danas dok smo punili kladaru losi su pravo, a on meni kaze ako nisu sposobni Basel dobit na svom terenu onda im jebat mater i ja se slozim. Onda mi stari govori isto losi su, ja mu prospem pricu od jarana, stavi ih on na tiket. On odvali 100 kermi, ja petobanku. U 2 dana sam ispusio 2 glave na kvotama 1.3
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Pravo jebem Murinju familiju. Jos ja govorim haveru danas dok smo punili kladaru losi su pravo, a on meni kaze ako nisu sposobni Basel dobit na svom terenu onda im jebat mater i ja se slozim. Onda mi stari govori isto losi su, ja mu prospem pricu od jarana, stavi ih on na tiket. On odvali 100 kermi, ja petobanku. U 2 dana sam ispusio 2 glave na kvotama 1.3
          Nije tebi Murinjo kriv, vec jaran tvoj. Sutra sa starim do njega, neke rekvizite ponesite, malo mu objasnite kontraproduktivnost samopouzdanja...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Sto je najgore i on je pao isto na Chelsea-u

            Znaci juce Juve, danas prvo Youzhny pa sad Chelsea. Sve troje kvota 1.3, jebem ti svoju srecu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Chelsea have not lost at a UCL group stage match at the bridge in 10 years! Our last defeat was to Besiktas in 2003.
              Морао је Мурињо да изгуби, јбг.

              Comment


              • Atletico ce se prosetati grupom, bice im malo jbeno mozda sa Portom, ali prvi u grupi glat. I to bez Coste igrali, sto je najjace, udje Leo i da gol, imaju i klupu Madridjani strasnu, steta nisam video Guilavoguia, ali nije bilo potrebe.

                Sto rece Akan, deluje i meni jos ranije, da Mou ne zna sta ce sa ovim timom. Nekako sam mislio prvih 30 minuta protiv Hulla da je to taj Chelsea, to je to, prvi konkurenti za titulu, medjutim nakon toga sve nekako to mrsavo izgleda, a s obzirom da ima sjajne igrace, ili je problem on za sada, ili neki psiholoski aspekt u timu, nema trece. Da ti sa ovakvim timom izgubis od Basela kod kuci, to je vrlo kriticno stanje, bez da omalovazavam Basel koji je dobar i neugodan protivnik, a tu je i Mo Salah, koji cujem propisno namucio odbranu Plavaca...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Da je Mo Farah pa da ih namuci brzinom, ovako neshvatljivo. Bas prelose izgleda Celsi, ali uklopice to Murinjo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bem ti život Leo skida Raulov rekord po broju golova u LP i to će najvjerovatnije uraditi već u ovoj sezoni, fali mu još 9 golova a tek mu je 26 godina....

                    A nekad sam mislio da je Raulov rekord SF za sve ostale igrače, da je apsolutno nedostižan a vidi sad pa i Ronaldo će ga prestići kroz koju godinu.

                    Kakvi su to igrači

                    Comment


                    • Ma Mesi to lagano obara jos u grupi garant. Martino je najmudatiji trener trenutno na svijetu, strasan lik!
                      sigpic

                      Comment




                      • Evo i u gifu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Comment


                          • You gotta love the guy...

                            Ova grupa F ce tek da bude interesantna.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma nema sta bit interesantno, prolazi Arsenal kao prvi. Napoli i Dortumnd se kolju kod Marseja ko prolazi. Simple math

                              Prvi ko kiksa na Veledromu on ispada iz trke za Arsenalom.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kadar 1:



                                Kadar 2:



                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X