Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
    Igra Milana nije dostojna najelitnijeg evropskog klupskog takmicenja
    Da Bog da ispali iz grupe, da Bog ih majka u cevapu prepoznala i kukom po Neretvi trazila, da Bog da ima apoteka menza bila Cisto da vratim Rossoneru

    Comment


    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
      Igra Milana nije dostojna najelitnijeg evropskog klupskog takmicenja
      Dobice to oni 1-0,klasicno italijanski..
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Kako igra cupavi Akane ???

        Vamo Atletico rutinski, cini mi se da su mogli jos par dati.

        Napoli zaista deluje kao strasna i kompaktna ekipa, kako ih je poslozio Rafa, nevidjeno. Bekovski par odlican, Zuniga sjajan, a ni Maggio ne zaostaje.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Jako losa utakmica Marsej-Arsenal. Ozil na krilu. Jedinu ozbiljniju sansu za nas je imao Walcott, Marsej je nesto opasniji. Mora drugo poluvreme bolje.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • U Napoliju je samo onaj Britos uljez,on bas nista ne zna ostali se lijepo krpe...

            Ma Willian nista specijalno kao i svi ostali iskreno
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Bas sam hteo spomenuti Britosa, slaba tacka tima, ali jbg nije Rafa uzeo dva stopera...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Jest sudija kriminalan. Pokvari covek tekmu...Reus bas los, ne znam sta ga spopade...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Znaci kad nisam umro kod one reakcije Klopa.. covek bi ga ubio da je imao neko oruzje.

                  First world problems
                  Spoiler

                  Comment


                  • Sad ce Giroud. Jebiga trebalo mi vremena da sredim hd stream
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Bas sam hteo spomenuti Britosa, slaba tacka tima, ali jbg nije Rafa uzeo dva stopera...
                      Treba jos jedan stoper i jedan malo kreativniji vezni,ostalo sve mjera
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Jest sudija kriminalan. Pokvari covek tekmu...Reus bas los, ne znam sta ga spopade...
                        Ne znam sta je pokvario, sve korektno, crveni apsolutno zasluzan ako na to aludiras.

                        Treba im Akane, mada Behrami i Inler fino odradjuju prljavi posao, a Inler ume da iskoci napred u napadu. Hamsik ih dobro dopunjuje, pa se toliko i ne vidi zaostatak kreativnosti...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ne znam sta je pokvario, sve korektno, crveni apsolutno zasluzan ako na to aludiras.

                          Treba im Akane, mada Behrami i Inler fino odradjuju prljavi posao, a Inler ume da iskoci napred u napadu. Hamsik ih dobro dopunjuje, pa se toliko i ne vidi zaostatak kreativnosti...
                          Dobro mozda jednog dovedu u januaru,a drugog kad ljeto dodje...imaju para

                          Ma nije to u vezi strasno nego kazem dobra bi im bila ta varijanta mada imaju Dzemailija,on je dosta kreativniji od njih dvojice
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ma bio je crveni, ali je ovaj kriminalan. Ne zna covek da pusti prednost, plus sto su opasno zakasnili da puste Subotica da se vrati.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Rafa preferira Behramija, a realno i treba, momak bas dobro igra pozadi, pravi radnik. Dzemaili im je sjajna opcija na klupi, rotirace ih Rafa, ali cini mi se da je Inler tu nekako siguran...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Brutalan dupli pas Gibbs-Ozil-Gibbs, ali Mandanda brani sa 7-8m.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X