Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Layzick View Post
    Sto se tice Marche on ce otici samo ako ga uprava potera,a za tako nesto postoji 1% sanse.On je jedan od retkih fudbalera koji nema menadzera,otpustio ga je pre par godina sa objasnjenjem da njemu menadzer ne treba,jer ne planira odlazak iz maticnog kluba i da se ugovor novi potpisuje za 5 minuta.
    Пицан Маркизио.

    Originally posted by Condition23 View Post
    Plus sto nije osetio fudbal u top ligama. Bio mucenik u Litvaniji :/
    Ако већ можете да бирате, пре Наинголан, али са друге стране и Паулињо би вам легао као будали шамар ако у обзир узмемо да вам ту позицију попуњава радосни Гаргано и полупогубљени Кузмановић који је како сам негде прочитао на трансфер листи. Дакле, Паулињо је у таквим околностима више него апгрејд.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Layzick View Post
      Sto se tice Marche on ce otici samo ako ga uprava potera,a za tako nesto postoji 1% sanse.On je jedan od retkih fudbalera koji nema menadzera,otpustio ga je pre par godina sa objasnjenjem da njemu menadzer ne treba,jer ne planira odlazak iz maticnog kluba i da se ugovor novi potpisuje za 5 minuta.
      Da je samo vecina fudbalera pametna kao on da nema agenta i da poznaje samo malo ekonomije. Ali nije nazalost, ne kazu dzabe glup k'o fudbaler, generalizacija, ali delimicno je tako...

      Ne znam odakle ovima info da ce Spursi da uzmu Radju za 8-9m, meni se isprva cinilo kao ok deal, ali posle kad sam cuo od vas Seria A fanatika da nece da ga puste za manje od 20m, ne znam sta bih rekao...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #78
        Originally posted by freshman91 View Post
        [b]da je samo vecina fudbalera pametna kao on da nema agenta i da poznaje samo malo ekonomije. Ali nije nazalost, ne kazu dzabe glup k'o fudbaler, generalizacija, ali delimicno je tako...
        ма поента је да га боли патак за финансије, човек воли клуб дај уговор какав даш, потписујем, не треба му посредник у преговарању, не верујем да и сам маркизио зна нешто претерано економију :d

        а и није ту нека економија пресудна, мсм код тога што узимају агенте, већ једноставно играчи се концентришу на тренинг, на игру, па мисле да је боље да тај део преговарања који се своди на извлачењу што бољег финансијског статуса, препусте агентима који су ето обучени тим способнистима за преговарање, уцењивање итд.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Freshman91 View Post
          Da je samo vecina fudbalera pametna kao on da nema agenta i da poznaje samo malo ekonomije. Ali nije nazalost, ne kazu dzabe glup k'o fudbaler, generalizacija, ali delimicno je tako...

          Ne znam odakle ovima info da ce Spursi da uzmu Radju za 8-9m, meni se isprva cinilo kao ok deal, ali posle kad sam cuo od vas Seria A fanatika da nece da ga puste za manje od 20m, ne znam sta bih rekao...

          Ma nema sanse za 8-9,minimum ce cena da bude 15 miliona.

          Comment


          • #80
            Originally posted by Brajkula View Post
            Ако већ можете да бирате, пре Наинголан, али са друге стране и Паулињо би вам легао као будали шамар ако у обзир узмемо да вам ту позицију попуњава радосни Гаргано и полупогубљени Кузмановић који је како сам негде прочитао на трансфер листи. Дакле, Паулињо је у таквим околностима више него апгрејд.
            Ja sad ne bih uzeo Paulinja ni za dzabe...dobro lazem malo, uzeo bih ga za dz ali Naingolan miljama ispred po kvalitetu. Moj brat Gargano mnogo ga volim neka mi je ziv i zdrav samo da melje na sredini, da slaze kao drva <3
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • #81

              Bankomat Marchisio

              - Nakon veznjakovih komentara u Brazilu, njegova pratnja očekuje odgovor od kluba

              - Apsolutna tišina govori zbogom, njegovih 30 milliona iskorišteni za finansiranje transfer roka

              Intriga Tevez: Juve ili Milan u roku sedam dana

              Inter i Roma: kakva borba!

              - Nainggolan i Paulinho u planovima oba kluba

              Italija - Holandija, mlada reprezentacija traži finale

              Kup Konfederacija, Zac - Neymar je prvi izazov

              Cavaniev otac: To će biti Real Madrid

              Napad na Juve! Svi su protiv Bianconera

              - Lazio oko mjesta odigravanja Superkupa, Lotito kaze da je Agnelli povukao svoje obecanje i tužit će za naknadu štete

              - Milan uvjeren da može ugrabiti Teveza ispred Marotte, čak i ako mora prodati Robinha prvo

              - Monaco spreman da pritisne za Marchisia nakon što su odnosi postali hladni

              Roma, Paulinho mistrija

              - Agent Albertini kaže da će on uskoro postati Giallorosso

              U Engleskoj tvrde da je Baldini potpisao za Tottenham

              Posjeta Lillu, ovo je Garci teški čovjek koji mora preporoditi Romu

              Kup Konfederacija počinje sa Brazilom danas

              Strah zbog povrede Balotellia

              Azzurrini protiv Holandije za finale

              Ekskluzivna posjeta Ronaldovom domu

              - Italija je odlična, ali Balo..

              -'Mario ima talent, ali se mora kontrolisati. I ja sam bio na kraju mnogih prekršaja ali nisam reagovao. Na Maracani ćemo vidjeti da li je on pravi šampion.'

              - 'Sviđa mi se Prandelliev tim, jer imaju jasne ideje i stil igre. Moratti će promijeniti Inter."

              Brazil protiv Zaccheronievog Japana otvara Kup Konfederacija

              Mala panika zbog povrede oko Balotellia

              Azzurrini, dajte nam finale

              - Mangina reprezentacija uzbudila sve do sada i igra protiv Holandije u polufinalu

              Tenzije oko talijanskog Superkupa

              - Lotito:"Ja ću tužiti Juve za naknadu štete'

              - Agnelli:"Prestanite biti uvredljivi"

              Marchisio želi povećanje plate

              Mancini kaže Napoliu:"Dovedite Džeku i on će postići 30 golova"

              Comment


              • #82

                Blic Juve za Teveza

                - Marotta spreman odletjeti u Englesku da pokuša ponovo prestići Milan

                - Zaza, bombarder iz Serie B sad je u rukama bianconera

                U-21, Borini donio još jedno finale sa Španjolskom

                Berlusconi-Allegri, evo nas opet

                - Vlasnik i trener ponovo su udaljeni, ovog puta oko Ambrosinia, kojem je Berlusconi htio produžiti ugovor

                - Milan pokušava ubrzati posao oko prodaje Robinha

                Pirlo, 100 uz posebne zasluge

                - Stoti nastup za reprezentaciju upisat će protiv Chicharitovog Meksika

                Fiorentina između Agazzia i Jimeneza

                Falcao zove Guarina u Monaco

                Napoli blizu Strootmana

                Roma želi Thereaua, Lazio: Biglia

                Mlada Italija iz sna

                - U-21 reprezentacija fantastična, plasirali se u finale Europskog prvenstva

                - Nizozemska poražena 1-0, odlučio super gol Borinia

                - U utorak za titulu protiv Iscove Španjolske

                - Izbornik hvali: "Ogromna sreća, dečki su veliki"

                Berlusconi zove Ambrosinia

                - Još jedno podmetanje Allegriu, ali bivši kapetan se na vraća unatrag

                Rudy Garcia: "U Romu dolazim pobijediti Lazio"

                - Novi trener: "Prioriteti su derbi i Europa"

                Kup Konfederacija: Balotelli debitira ispred Pelea

                - U Riu Meksiko-Italija (21h), SuperMario se oporavio

                - Neymar, Paulinho i Jo pobijedili Zaca: 3-0

                Napoli, ponuda za Ramia

                Mladi lavovi

                - U-21 reprezentacija u finalu Eura! Pobijeđena Nizozemska, u utorak Španjolska

                - Prekrasan podvig Manginih azzurra, koji su se borili i pobijedili zahvaljujući sjajnom golu Borinia na asistenciju Insignea. Strijelac: "Italija žali za mnom? Prekasno"

                Ital-Balo protiv Meksika

                - Diže se zavjesa na Maracani, Pirlov 100. nastup protiv Meksika (21h)

                - Super Brazil, Japan pobijeđen 3-0 (Neymar, Paulinho i Jo)

                Novi trener Rome izjavljuje:

                - "Čarobna Roma, želim Europu i pobjede protiv Lazia"

                Inter, Moratti se obratio navijačima

                - "Predobri ste, ja bih napisao gore stvari... Krenut ćemo ponovo po Scudetto"

                Comment


                • #83
                  Tevez vaga izmedju Milana i juventusa, bar tako pisu mediji... ako je njemu svejedno onda nije dobrodosao u Milan sto se mene tice.
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #84
                    Neka dodje u Juventus iako mu je svejedno.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      Tevez vaga izmedju Milana i juventusa, bar tako pisu mediji... ako je njemu svejedno onda nije dobrodosao u Milan sto se mene tice.
                      Zato ces da umres od muke kad predje u Juventus
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • #86
                        sta drugo ocekivati od placenika, ja gledam iz ugla simpatizera...
                        gde god da dodje obogatice Serie A
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #87
                          Будала је Тевез, свуда је правио нека срања осим у Вест Хему, не бих баш био срећан да му се једно јутро дигне и каже себи "Е више нећу да играм, сморио сам се" као што је то било у Ситију нпр. или да крене да се напушава са Контеом преко медија као што је то радио са Фергусоном.

                          Јак играч али будала, дакле мачка у џаку тај Тевез.

                          Comment


                          • #88
                            budala je i Balotelli, zbog takvih igraca vredi zazmuriti na jedno ili oba oka sto se tice temperamenta, jer kvalitet preovladava nad potencijalnim problemima koje mogu da naprave... retki su oni sa kvalitetom i profesionalnoscu na vrhunskom nivou, ego tih ljudi je gore medju oblacima
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #89
                              Cak i takav kad mu se ne igra je sto puta bolji od svih igraca Juventusa u napadu,bez diskusije ikakave
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #90
                                Што да ми кида џигерицу тај Тевез, што....ако већ бирамо нек доведу једног Јоветића и нек крене песма о 32. скудету и 1/2 ЛШ нпр.

                                Comment

                                Working...
                                X