Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je najvise zbog toga što Kaka nece manju platu a Milan to trenutno ne moze, mada ko zna sta ce biti izgleda da je ovom dojadilo...

    A ja sam poprilično iznenadjen da su prodli takvog igračinu kao što je Boateng
    sigpic
    "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

    Comment


    • Jilmaz u Laziu za 18 miliona koliko sam ja cuo,potvrdio sportski direktor Galatasaraja
      Videcemo Lazio sa tandemom Klose-Yilmaz a iza Hernanes i Anderson bice veselo
      Inace Ba je sada potpuno suvisan u Celsiju posto je dosao Eto a Murinjo je sa njim radio prethodnih godina tako da ce verovatno on igrati startnu postavu sa Toresom tako da ako zeli da igra bolje mu ej da predje u Romu
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Кака јесте у каналу, али и као такав ће искидати у Милан, живи били па видели. Стално Милан тако ради, покупи играча који кризира и онда исти искида код њих, кренеш од Пирла, преко Инзагија, па и Седорф није блистао у Интеру, додаш лошу сезону Ибре у Барси и ево сада нпр. Кака. Па пазите и где су Боатенга ископали да би код њих експлодирао ону годину. Класика и не бих се сада искрено чудио да Кака (ако дође) искида, па њему је потребан само један одличан меч, а у Серији А има простора да покида један Ливорно нпр. и он диже самопоуздање, па Бога му љубим није преко ноћи заборавио да игра, мајстор је то.
        Losa si poredjenja dao... Pirlo je bio nedokazan igrac, Sedorf sa 26 godina presao (i to mi je mozda najnelogicnija prodaja). Ibrahimovic dao 21 gol i daleko je to od loseg obzirom na to da se Mesi pitao sve u klubu od ekonoma do predsednika

        Kaka za 3 sezone ima minuta za 50 utakmica eeej 3 godine 50 utakmica (ako racunas minute koje je odigrao i podelis sa 90)
        Osakacen povredama i neigranjem, meni zao kad ga vidim na terenu. U ovom trenutku Boateng korisniji za Milan a kad bi gledali celu karijeru Boa moze da ocisti cipele Kaki i to ako mu gospodin dozvoli.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • ko zna, mozda coveku stvarno fali samo konstantnosti i samopouzdanja koje bi dobio kada bi izdominirao protiv nekih levata veliki znak pitanja, mozda igracki i nije najsrecnije resenje ali oni to gledaju i dublje, bio bi dosta isplativ transfer a i stisalo bi se nezadovoljstvo navijaca zbog ocajnog prelaznog roka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Losa si poredjenja dao... Pirlo je bio nedokazan igrac, Sedorf sa 26 godina presao (i to mi je mozda najnelogicnija prodaja). Ibrahimovic dao 21 gol i daleko je to od loseg obzirom na to da se Mesi pitao sve u klubu od ekonoma do predsednika

            Kaka za 3 sezone ima minuta za 50 utakmica eeej 3 godine 50 utakmica (ako racunas minute koje je odigrao i podelis sa 90)
            Osakacen povredama i neigranjem, meni zao kad ga vidim na terenu. U ovom trenutku Boateng korisniji za Milan a kad bi gledali celu karijeru Boa moze da ocisti cipele Kaki i to ako mu gospodin dozvoli.
            Намерно сам напаковао та најзвучнија имена која су кризирала пре неких других, нпр. Сержиња који ми први пада на памет, одрекла га се Барса као да је смеће (а зна се какве им је резултате донео) и онда га покуипи ко ? Па ћелавац ! Ево ти и Пацинија, канта, канта, али прошле сезоне он сасвим пристојно повуче у пар наврата, реколо би се неочекивано. Имаш ту још примера, типа прави Роналдо, па Ривалдо, па Роналдињо, сви су оставили неки траг (можда је Ривалдо једино подбацио), плсу маркетиншки сјајно одрадили бизнис и то се гледа. Ма увек тако Милан, па због тога су им и наметнули једно време надимак "дом стараца" што све те играче на измаку, који кризирају доведу и они се ипак испоставе као решења, неки одлична, неки поприлично добра, али квака лежи у чињеници да није било неких великих промашаја ! Једноставно одговара људима који су при крају своје играчке каријере тај мало "лежернији" стил игре у Серији А, тако опстају неки људи до 40 година, просто као пасуљ.

            А што се тиче ових имена, просто Пирло био недоказан, далеко оспораван, најбољи играч ЕП за младе никако да проради на сениорком нивоу и где је прорадио ? Седрофа Интер буквално шутнуо након још једне у низу "проклетих" сезона, Ибра отишао у Барсу, какав је то трансфер био, препричаван у медијима месец дана, па га сликају као да је Лиса Ан и како су га отерали ? Где је опет искидао ? Ко је на њему више него зарадио ? Инзаги исто....сви који улазе у кризан тај период што се каријере тиче, Милан их покупи за неке мање паре и деси се ренесанса....милион пута виђено.

            Comment


            • Mozes i Balotellija u tu grupu, i on je bio ocajan u PL, i evo...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Mozes i Balotellija u tu grupu, i on je bio ocajan u PL, i evo...
                +1, тотално шмекерски си се сетио, тотално.

                Comment


                • Muntari, Robinjo (bar u sampionskoj 2010.) ...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Apolone ako Kaka dozivi renesansu, uradicu za tebe sta god. Ne priznajem ti Ibrahimovica za primer. Toliko od mene do utakmice na Siciliji

                    Ronaldo nije dao ni 10 golova u Milanu, nikakav to trag nije eto i njega da ti izbrisem. Marketing stoji
                    Last edited by Condition23; 30-08-13, 20:09.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • MILANNEWS.IT - CSKA rekao NE za Hondu sada, već u januaru. Kaka teško. Allegri želi Ozila.

                      zelim i ja Ferrari F12 samo mi fali malo para
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Пази сада кад Берлускони дигне кредит и доведе Месута као Балотелија зимус

                        Comment


                        • Gazzetta prenela da Kaka nece u Milan, jer ne zeli manju platu

                          Comment


                          • navodno ne pristaje na manje od 7.5 miliona po sezoni... Milan je spreman da mu da otprilike upola manje tako da su minimalne sanse da dodje do dogovora, prevelika je razlika
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • -West Ham ponudio Juventusu 750 hiljada za pozajmicu Fabia Quagliarelle.

                              -Obi i Gargano prelaze u Parmu na pozajmicu, Valdes između Torina i Fiorentine. Senderos iz Fulhama stiže u zamenu za Benalouanea.

                              -Luca Marrone i Abel Hernandez na korak od Sassuola. Schelotto prešao iz Intera u Sassuolo.

                              -Sergio Floccari odbio da pređe u Galatasaray, time je za sada propao transfer Jilmaza u ovaj klub.

                              -CSKA odbio Milanovu ponudu za Keisukea Hondu. Kako sada stvari stoje on ostaje do januara u Rusiji. Kaki se takođe ne sviđa ideja po kojoj bi morao da smanji svoja potraživanja ako hoće u Milan.

                              -Mamadou Sakho najverovatnije prelazi u Liverpool, pa se Roma okrenula Astoriju, za čiji polovinu ugovora nudi 7,5 miliona eura. Ovim dolaskom vrata Martinu Škrtelu u ekipi Liverpoola su zatvorena, pa je njegov prelazak u Napoli sve izvesniji.

                              -Andrea Coda prelazi iz Udinesea u Livorno, prihvatio je transfer.

                              -Fiorentina opet odustaje od Julia Cesara jer ovaj traži preveliku platu. Viola ponudila dva miliona evra Veroni i polovinu ugovora Bakića za Jorginha.

                              -Za kraj, Kevin-Prince Boateng je napustio Milan i prešao u Schalke, dok je meta Milana i Rome Kristian Eriksen otišao u Tottenham. Među Pevce je stigao i Erk Lamela.

                              Comment


                              • Amantino Mansini i Bobo Vijeri

                                Imaju fetiš prema interistima zato se sad kurče i sa Matijasom Silvestreom! Tu su još Muntari, Pacini, (Poli i Baloteli). Ajde još i Kuza pa da pevamo zajedno
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X