Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zuniga još godinu dana ugovora, želi da igra za Juventus a imaće i veću platu... ADL da ga proda, doda još nekoliko miliona i eto mu Osvaldo.

    Za Kal Droga/Džoni Depa će biti vrlo interesantno šta će se desiti. Čovek odbija ponude Sautemptona, Zenita i Volfsburga hoće ili u Napoli ili Inter. Roma bi ga prodala najradije inostranom klubu ali i tu je propala jedna varijanta, Totenhem koji je doveo Soldada, Atletiko je doveo Vilju a i pitanje je koliko će oni da troše, treba da se krpe finansije.

    Inter čeka tamo posle 25. avgusta da krene ofanzivnije ako do tada ostane status kvo i cena se spusti na nekih €12m a i tada će možda Tohir postati većinski vlasnik kluba.

    EDIT: Dobićeš ga Florentino za koju godinu sigurno...

    Spoiler
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Da li ce Napoli da Arsenalu "otme" i Gustava

      Comment


      • A kenjao sam za Liverpul jer dovodi igrača na pozajmicu bez prava na otkup a pritom i plaća €4-5m obeštećenje za godinu dana. Srećom ajde Inter nije platio ništa...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Боли те уво, бар једну годину нећеш гледати новог Маикона, Џонатана, на беку, уколико овај мали уопште и покрива тај бок.

          Comment


          • neka neko napravi ligu u fantaziju i ostavi link da mogu drugi da vide na vreme i da od prvog kola krenemo... nemam neki argument zasto ja ne bih napravio samo ko je vredan neka kreira i bicemo mu zahvalni
            http://www.fantasyseriea.com/en/index.php na ovom sajtu igramo koliko sam uspeo da protumacim misljenja...
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Правим ја следеће недеље и топик и лигу и остављам код лиге, већ сам мислио о томе, сикирације без.

              Comment


              • Pa ko ce drugi nego ti

                Comment


                • Roma ce bas upropastiti citav ovaj prelazni rok koji za sad rade zaista solidno ako prodaju Lamelu Totenhemu... Decko je sjajan i ako pucaju na visok plasman on kao jedan od najvaznijih srafova u masineriji bi morao da ostane
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Kakva crna Roma, sa Garsijom ce biti van 10
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • nisam ja prognozirao nista, neka budu bilo koji samo da su ispod Milana... samo kazem da rade dosta dobar posao u ovom roku i sa pravom su im ambicije dosta visoke, bio bi im velik korak unazad ako ostanu bez Lamele ili Pjanica
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Neka moja prognoza :

                        1) Juventus
                        2) Napoli
                        3) Milan
                        4) Inter
                        5) Fiorentina
                        6) Udineze
                        7) Lacio
                        8) Katania
                        9) Parma
                        10) Roma
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Neka moja prognoza :

                          1) Juventus
                          2) Napoli
                          3) Milan
                          4) Inter
                          5) Fiorentina
                          6) Udineze
                          7) Lacio
                          8) Katania
                          9) Parma
                          10) Roma
                          Mogao si Romu staviti i u zoni ispadanja

                          Comment


                          • Da se udaraju nogom u dupe ako tamo ne budu dok te oteraju Rudija a cenim da ce ga oterati nakon izvesnog dela sezone... Kakav propalitet od trenera, meni nikako nije jasno kako je on uzeo titulu sa Lilom
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Da se udaraju nogom u dupe ako tamo ne budu dok te oteraju Rudija a cenim da ce ga oterati nakon izvesnog dela sezone... Kakav propalitet od trenera, meni nikako nije jasno kako je on uzeo titulu sa Lilom
                              Zervinjo je tajna formula

                              Comment


                              • Imao je Lil tad daleko najjaci tim : Azar,Zervinjo,So,Kabaje,Rami,Obraniak a liga bila bas slaba. I laik bi bio medju 3... Ima Roma sasvim solidan tim ali vec nakon 5 kola ce gledati kako da ga oteraju... Bolje Andreacolija da su ostavili
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X