Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Какав ас http://www.football-italia.net/37549...m-i-not-wanted

    Comment


    • Линк за гласање за најбољег појединца преко фејсбука у прошлој сезони https://www.facebook.com/serieatim?s...01195476617168

      Comment


      • Handanovic-Benatia-Hamsik-Totti-Montela. Nimalo objektivno ali jednostavno ne mogu da glasam za juventusove igrace ili trenera.



        Rafa Benitez dovodi još jednog fudbalera Liverpula. Posle Pepea Reine, u Napoli stiže i 28-godišnji štoper Martin Škrtel, koji će sa Raulom Albiolom i Paolom Kanavarom činiti paklen trio u odbrani Napolitanaca.

        sa stranice https://www.facebook.com/balkanseriea posetite odlicni su
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Ја гласао за све Јувеове и Ди Натале боготац на крају.

          Лајкована је та страница, сасвим ок садржај, труде се баш.

          Comment


          • Pa nisu ti nista nazao uradili, cuj ne mozes glasati za njih Ne razumem kako to da neko ne ume ceniti dobre igrace iz rivalskog tima. Ima mali milion igraca iz Milana/Intera/Rome/Parme/Fiorentine koje sam gotivio i koje i danas gotivim.

            Kad je neko dobar, onda je dobar, nebitno za koga igra. Ako vec klub ne mozes ceniti, onda barem mozes induvidualca tj fudbalera.

            Comment


            • Handanovic, Kjelini, Vidal, Kavani , Konte

              Malo objektivno, malo navijacki

              EDIT:

              Last edited by Lord Aleksoni; 06-08-13, 00:19.

              Comment


              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                Handanovic-Benatia-Hamsik-Totti-Montela. Nimalo objektivno ali jednostavno ne mogu da glasam za juventusove igrace ili trenera.



                Rafa Benitez dovodi još jednog fudbalera Liverpula. Posle Pepea Reine, u Napoli stiže i 28-godišnji štoper Martin Škrtel, koji će sa Raulom Albiolom i Paolom Kanavarom činiti paklen trio u odbrani Napolitanaca.

                sa stranice https://www.facebook.com/balkanseriea posetite odlicni su
                Bas je paklen tri po meni sva trojica su prosjek ili ispod toga.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Spoiler


                  Valjda će se Napolitanci opametiti i da će juriti Osvalda umesto Matrija...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Il Capitano View Post
                    Valjda će se Napolitanci opametiti i da će juriti Osvalda umesto Matrija...
                    То захтева додатних 10 милиона, дати 20 милки за бек-ап нападача и није баш паметно.

                    Comment


                    • neka uzmu Rokija, covek izneverovao sto ne moze da nadje angazman u Serie A
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Pa nisu ti nista nazao uradili, cuj ne mozes glasati za njih Ne razumem kako to da neko ne ume ceniti dobre igrace iz rivalskog tima. Ima mali milion igraca iz Milana/Intera/Rome/Parme/Fiorentine koje sam gotivio i koje i danas gotivim.

                        Kad je neko dobar, onda je dobar, nebitno za koga igra. Ako vec klub ne mozes ceniti, onda barem mozes induvidualca tj fudbalera.

                        Rade kompleksi jbg.Slazem se u potpunosti sa tobom najvece postovanje za legende svakog kluba imam iako ne volim njihov klub oni su igracine i legende istih.
                        Maldini,Zaneti,Di Natale pa i Totti iako je prljav igrac jeste legende i igracina i uvek ce biti .Svaka njima cast nista protiv njih nemam niti cu imate ikad.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Зезнута ситуаицја братић, не можеш тако гледати. Ево нпр. ја не знам шта ћу радити следеће сезоне у Интер прешли и Икарди и Белфодил, моје младе наде из Серије А како ја њих да мрзим или блаже речено не готивим ?

                          Слична ствар са Инсињеом у Наполију, како да мрзиш Инсињеа зверку ?

                          Те легенде што си ти набројао су већ у категорији божанство, више поштовање према тим фацама него готивљење, мада да ме погрешно не разумеш има и овог другог, тј. готивљења.

                          Comment


                          • ajde ljudi opusteno normalno da cenim i postujem igrace gde god igraju, neki moj realan izbor bi bio Handanovic-Kjelini-Vidal-Totti-Montela. Da objasnim i zasto, Handanovic jer je spasao Inter bezbroj puta, i sa njim su bili plasirani ocajno a bez njega ne mogu ni da zamislim, mnogo kvalitetan golman, Kjelini jer moze da igra na vise pozicija i jednostavno je posle odlaska Silve iz Serie A najbolji defanzivac, Vidal suvi kvalitet nema sta da se komentarise, Totti, tu sam malo pristrasan jer mi je omiljeni igrac u ligi iako sam simpatizer Milana, realno je najbolji bio Kavani uz duzno postovanje i prema velikom Di Nataleu... e sad, to je moje misljenje a nesto sasvim drugo je javna podrska tj. glasanje na nekom izboru, tu nisam mogao da podrzim igrace juventusa jer taj klub zaista ne podnosim... realno na tom glasanju mozda 20% ljudi glasa objektivno za stvarno najboljeg, ostali gledaju iz kog je kluba koji igrac
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              То захтева додатних 10 милиона, дати 20 милки за бек-ап нападача и није баш паметно.
                              Tražili su i traže Džeksona Martineza uz Iguaina a njega sigurno nisu planirali za rezervu... Prvo da dovedu štopera a možda i veznjaka pa tek tamo posle 20. avgusta možemo očekivati špica... I ja sam isto očekivao 4-2-3-1 ali ko zna...

                              “We have got the money to buy another striker, but we will only try for a striker at the same level as [Gonzalo] Higuain”, Benitez told Cadena Ser.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Што се штопера тиче то је готово па решено, Шкртел долази на позајмицу уз могућност откупа, док што се нападача ту је јако велика мистерија јер сада ја себи поставим питање како ће они играти ? Имају добру линију иза нападача која би у том 4-2-3-1 изгледала одлично - Инсиње, Хамшик, Мертенс, Каљехон, по потреби и Пандев може ту, а уколико би у стартних 11 уврстили још једног напада и то високог квалитета поставља се питање где ће ова четворка, Хамшик капирам на МЦ а сада ту опет имају Инлера, Бехрамија и Џемаилија, лудница бре. Или Бенитез просто има на уму да доста ротира нападаче и напада све фронтове, што је мени мало смешно са овом екипом јер су у ЛШ ипак осредња екипа без обзира на ова огромна улагања.

                                Comment

                                Working...
                                X