Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wtf o.O

    Comment


    • Тачно ће нa полувремену бити 5:5 !

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Evo Brajkulice ovaj tvoj dade gol.

        Raspade se City.
        Тебрица има само 18 година, а гле какав је, као бик ! Биће од њега нешто само да не прође као Палоски нпр. и за њега су причали да ће да једе живу деци и Милан га се лако одрекао, ето га данас у Кјеву.

        Много тужна текма, ево опет Петања могао до 4:5, боли их патак за одбране.

        Comment


        • šta faraon propusti, i traži korener onda, jebote korner što nisi gol dao....

          Comment


          • Сад баш гледам какав распоред има Милан у пријатељским мечевима.

            Играли са Јувентусом, Валенсијом, сад Сити, па са Челсијем или Интером, па још једну на крају са Јувентусом ил' Реалом вероватно.
            Мислим тешко је очекивати да Евертон победи Јуве, а ЛА Галакси - Реал.

            Каква предсезона..

            Comment


            • gledao sam od 60-og minuta, trebalo je ostati 5:0 ili da im zavuku jos koji, mozda bi se ovi iz uprave malo trgli i shvatili da se pare moraju uloziti, mada cisto sumnjam, ionako ce Galijani dati izjavu 31.8. da imaju sampione u ekipi i da su cilj najvisi dometi...
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • 30-godišnji veznjak Gianni Munari napustio je Sampdoriju i potpisao 5-godišnji ugovor s Parmom.

                Comment


                • Маури напокон кажњен и то 6 месеци због умешаности у намештања мечева.

                  Колико ми је криво због овог трансфера убио бих се слатко, http://www.football-italia.net/37439...nce-gomez-sale баш добар играч Гомез.

                  Comment


                  • Milan poslao zvaničnu ponudu 8 mil +bonusi za Adema Ljajića.
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      Milan poslao zvaničnu ponudu 8 mil +bonusi za Adema Ljajića.
                      Odbijena.

                      Comment


                      • Originally posted by PRINCE View Post
                        Odbijena.
                        video sam, traze 12 miliona sto je mnogo za godinu dana ugovora... najvise bi voleo da ostanu bez dinara, da odbije produzenje ugovora i onda sledece leto predje negde, mada onda nije sigurno da bi zavrsio u Milanu jer sigurno ima klubova gde bi dobio vecu platu a on nije Honda koji se odrice para samo da bi igrao za Milan... videcemo
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          video sam, traze 12 miliona sto je mnogo za godinu dana ugovora... najvise bi voleo da ostanu bez dinara, da odbije produzenje ugovora i onda sledece leto predje negde, mada onda nije sigurno da bi zavrsio u Milanu jer sigurno ima klubova gde bi dobio vecu platu a on nije Honda koji se odrice para samo da bi igrao za Milan... videcemo
                          ako odbije da produži ugovor može se desiti da ne igra čitavu sezonu, nikako to za njega ne bi valjalo

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            ako odbije da produži ugovor može se desiti da ne igra čitavu sezonu, nikako to za njega ne bi valjalo
                            ako vec udju u bezizlaznu situaciju sa tim ugovorom a vrlo su blizu toga, ispasce glupi ukoliko ga ne prodaju i jos ga sabotiraju neigranjem samo da bi mu se osvetili... ostace bez para + ce davati platu igracu da trenira... tesko mi je da poverujem u to, verovatno su tako glatko odbili jer se jos neki klubovi interesuju, navodno Man City, ali nece ni oni preplacivati igraca sa godinom ugovora, jedino sto ce kada dodje do licnih uslova oduvati Milan sa ponudom pa Adem prelomi da predje tamo...
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              ako vec udju u bezizlaznu situaciju sa tim ugovorom a vrlo su blizu toga, ispasce glupi ukoliko ga ne prodaju i jos ga sabotiraju neigranjem samo da bi mu se osvetili... ostace bez para + ce davati platu igracu da trenira... tesko mi je da poverujem u to, verovatno su tako glatko odbili jer se jos neki klubovi interesuju, navodno Man City, ali nece ni oni preplacivati igraca sa godinom ugovora, jedino sto ce kada dodje do licnih uslova oduvati Milan sa ponudom pa Adem prelomi da predje tamo...
                              tako bi trebalo biti po logici stvari kao što ti kažeš, i ja sumnjam da su spremni ići do tih granica da mu ne daju da igra godinu dana, negdje sam pročitao da postoji takva solucija, nmg se sjetiti na čijem sam sajtu to pročitao

                              Comment


                              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                                video sam, traze 12 miliona sto je mnogo za godinu dana ugovora... najvise bi voleo da ostanu bez dinara, da odbije produzenje ugovora i onda sledece leto predje negde, mada onda nije sigurno da bi zavrsio u Milanu jer sigurno ima klubova gde bi dobio vecu platu a on nije Honda koji se odrice para samo da bi igrao za Milan... videcemo
                                Ma prodace ga nekom vec. Jednom su se opekli tako sa Montolivom, ne verujem da ce ponovo.

                                Comment

                                Working...
                                X