Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako prenosi Panorama.it, Kevin Prince Boateng je na izlaznim vratima Milana. Za bivšeg reprezentativca Gane zainteresovani su Liverpool, Galatasaray i Monaco. Navodi se, takođe, da bi Milan za njegove usluge mogao da dobije 13 miliona evra.

    Klub sa San Sira, čini se, već ima spremnu zamenu: danski igrač, Christian Eriksen iz Ajaxa. On se već godinama povezivao s Milanom. Trenutno ga prate mnogi klubovi, prvenstveno Borussia Dortmund, ali bi Galliani, prodajom Boatenga, trebao da ima dosta novaca da obezbedi usluge mladog Danca. Čak i kladionice favorizuju Milan: kvota na Milan je 1.80, dok je na njemački klub 2.50. Panorama.it dalje navodi da Milan već ima dogovor s igračem, radi se o 4-godišnjem ugovoru(2 miliona po sezoni).

    No, zapamtimo, sve se svodi prvo na prodaju. Odlaskom Boatenga iz kluba, Eriksen je više nego realna opcija ! U suprotnom, to će biti nemoguće.
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
      Kako prenosi Panorama.it, Kevin Prince Boateng je na izlaznim vratima Milana. Za bivšeg reprezentativca Gane zainteresovani su Liverpool, Galatasaray i Monaco. Navodi se, takođe, da bi Milan za njegove usluge mogao da dobije 13 miliona evra.

      Klub sa San Sira, čini se, već ima spremnu zamenu: danski igrač, Christian Eriksen iz Ajaxa. On se već godinama povezivao s Milanom. Trenutno ga prate mnogi klubovi, prvenstveno Borussia Dortmund, ali bi Galliani, prodajom Boatenga, trebao da ima dosta novaca da obezbedi usluge mladog Danca. Čak i kladionice favorizuju Milan: kvota na Milan je 1.80, dok je na njemački klub 2.50. Panorama.it dalje navodi da Milan već ima dogovor s igračem, radi se o 4-godišnjem ugovoru(2 miliona po sezoni).

      No, zapamtimo, sve se svodi prvo na prodaju. Odlaskom Boatenga iz kluba, Eriksen je više nego realna opcija ! U suprotnom, to će biti nemoguće.
      Ti stvarno verujes u ovo?
      Dovesce Eriksena Liverpul, Dortmund se iskljucio iz trke kada je potpisao Jermenca, a u Milanu ce to mesto zauzeti Honda.

      Comment


      • ima u Milan-u prostora i za Eriksena i Hondu, mogli bi oni biti solidan tandem za početak, nije baš Liverpool toliko zainteresovan za Eriksena, oni da hoće mogli su ga do sada dovesti a i imaju Kutinja na toj poziciji

        Comment


        • Originally posted by PRINCE View Post
          Ti stvarno verujes u ovo?
          Dovesce Eriksena Liverpul, Dortmund se iskljucio iz trke kada je potpisao Jermenca, a u Milanu ce to mesto zauzeti Honda.
          ne verujem u nista sto se tice dolaska nekog iole kvalitetnog i zvucnog pojacanja, samo da podelim sa ostalima novosti sad govore kako Robinjov kvalitet nije ono sto je problem vec njegova plata tako da ako pristane na smanjenje, produzice mu ugovor do 2015.
          tragikomedija je Milan ali tako je srce izabralo pa moram da ih trpim i kidam zivce i to je sastavni deo podrske nekom sportisti ili klubu, sta da se radi
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Reina na pragu Napoli-ja, bilo je za očekivati da ode iz Liverpool-a s obzirom na dolazak Minjolea, znači opet saradnja sa Rafom....Napolitanci su zaista konkretni u ovom prelaznom roku

            http://www1.skysports.com/football/n...napoli-on-loan

            Comment


            • SSC Napoli completes the signing of Raul Albiol. The 27 year old Spanish defender coming from Real Madrid signed a four-year contract.
              Reports coming out of Italy from the 'Corriere dello Sport' claim Napoli's ¿35million (£30m) offer for Gonzalo Higuain has been accepted by Real Madrid.
              Paulinho has officially extended his contract with Livorno ntil June 2018, ending transfer speculation.
              - očekuje se da Roma završi posao oko transfera Gervinho-a iz Arsenal-a iduće sedmice

              Comment


              • Laurentis je napunio kasu Reala za flopove.Potrošiti 60 miliona na 3 igrača Reala je zaista besmisleno, De Flopentis bi trebao malo bolje promisliti prije nego napravi glupost kao što je uradio sa dosadašnjih 60 miliona !

                Comment


                • Tancredi Palmeri
                  @tancredipalmeri

                  BOOM! Real Madrid have accepted a 37m€+3 bid from Napoli for Higuain according to Sky Italy! Now Napoli have to deal with player's wages
                  Jeste ovaj lik presmijesan ali eto.

                  Krivo mi zbog Arsenala.
                  sigpic

                  Comment


                  • ГАТУЗОВ ПАЛЕРМО ЈЕДВА ПОБЕДИО ХАЈДУК ИЗ КУЛЕ
                    Палермо – Хајдук 3:2 (2:2)
                    Тренер Палерма и некадашњи репрезентативац Италије Ђенаро Гатузо определио се за формацију 4-2-3-1 док је шеф струке Хајдука Милан Милановић заиграо 4-1-4-1.
                    Jak je Hajduk, sila bre

                    Comment


                    • Evo i ja jutros pročitah na nekom blogu od Napolija da je Real prihvatio ponudu za Higuaina od 37M, da li neko zna je li ovo istina ili još jedna medijska 'patka' ?

                      Comment


                      • Trener Reala iz Madrida Karlo Anćeloti demantovao je informaciju koja je protekle noći prohujala svetskim medijima, da su Madriđani prihvatili ponudu Napolija od 37 miliona evra za Gonzala Iguaina. Argentinac je u jučerašnjem debiju itaijanskog stratega postigao pogodak protiv Bornmauta (6:0).
                        "To nije tačno, nemam nikakve informacije o tome. Razgovarao sam sa njim ove nedelje, on je naš igrač i tako moramo da ga posmatramo, voleo bih da ostane sa nama. On je veoma važan fudbaler za nas i to je sve – moj posao nije da sudim o ceni igrača", jasan je bio Anćeloti.
                        ovo sam našao na Mozzartsport.com , ali ne znam gdje su oni našli ovu informaciju jer je ja ne mogu pronaći nigdje na španskim portalima, tako da je vjerodostojnost ovoga jako sumnjiva
                        Last edited by ognjen; 22-07-13, 11:13.

                        Comment


                        • Вероватно је патка, бар ја тако мислим.
                          Јуче је испливала та вест, а Игуаин играо пријатељску утакмицу.
                          По мојој некој логици, зашто би га пуштали да игра, ако су прихватили понуду?

                          Comment


                          • Kad sam vidio vijest, u sebi reče, dafaq ? Odmah mi je bilo sumnjive jer ovih dana dok traje transfer period, mediji samo grabe prilike da bace neku bombu, što se desilo i sa ovim

                            Comment


                            • Citam sad nesto, Anzhy nudi 35m i Etoa za El Saravija . Ovo je vise nego primamljiva ponuda.

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Citam sad nesto, Anzhy nudi 35m i Etoa za El Saravija . Ovo je vise nego primamljiva ponuda.
                                neizvodljivo iz prostog razloga sto se Eto'o sigurno nece odreci svojih 20 miliona godisnje za 3-4 koje bi mu Milan eventualno ponudio + ne bi dobio ugovor duzi od 2-3 sezone zbog politike Milana da se igracima preko 30 godina ugovori ne produzavaju na duze od tog perioda...
                                iz ugla simpatizera Milana ovo je takodje los posao jer bi taj novac otisao u istom pravcu kao i novac od Kake, Ibre, Silve... znaci u otplatu dugova i ni evro ne bi bio ulozen u nove igrace. Mozda je to dobro za klub ali simpatizeri ne gledaju toliko duboko vec ih interesuju iskljucivo pojacanja i rezultati
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X