Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je igrac ovaj Benatia ? Nesto ga nisam ispratio.

    Covek igra u Udinama vec 3 godina, barem tako wiki kaze, a ja bih se zakleo da je to neki novi talenat
    Last edited by Prototype; 15-07-13, 14:58.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Kakav je igrac ovaj Benatia ? Nesto ga nisam ispratio.
      Ја нисам толико пратио Серију А, ал' колико сам видео и чуо мислим да ће бити јако добро појачање за Рому. Тражили су га и тимови из ПЛ прошле године.

      Висок, јак, брз. Све у свему, добар играч. Једино је за Афрички куп нација је одиграо катастрофално..

      Толико знам о њему..

      Comment


      • Ma ja barem pratim Serie A Al nesto mi se cini da ovaj i nije bio nesto Bog zna sta standardan u Udinama u proteklih godina, mozda jedino prosle sezone kad nisam gledao Udinese, osim jednom kad su igrali protiv Juventusa. Totalno mi nepoznat igrac.

        Comment


        • Ma standardan je bio proslu i pretproslu sezonu , ove godine ga nije bilo dosta puta , jer je mislim bio povrijedjen ..

          Ali onu sezonu , kad su Alexis i Di Natale dominirali i on je bas strasno igrao u odbrani .

          Odlican igrac po meni i bas mi je drago sto je presao u Romu ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ja inace slabije obracam paznju na defanzivce jer ne volim te pozicije, a tek golmane, tu poziciju prezirem. Ne mogu da se sluzim informacijam sa neta i da se pravim da znam ko je Benatia, jednostavno ga nisam uopste ispratio. U Udinese-u onda sam gledao sta rade Alexis, Pepe i Di Natale. Ostali nebitni Ove godine sam zeleo videti Muriela kako igra, ali odgledao sam Udinese jedino kad je igrao protiv Juve-a.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Ja inace slabije obracam paznju na defanzivce jer ne volim te pozicije, a tek golmane, tu poziciju prezirem. Ne mogu da se sluzim informacijam sa neta i da se pravim da znam ko je Benatia, jednostavno ga nisam uopste ispratio. U Udinese-u onda sam gledao sta rade Alexis, Pepe i Di Natale. Ostali nebitni Ove godine sam zeleo videti Muriela kako igra, ali odgledao sam Udinese jedino kad je igrao protiv Juve-a.
              Ја сам голман!

              Comment


              • Originally posted by DelijaHool View Post
                Ја сам голман!
                Ma bezi tamo, meni kad bi rekli da idem na gol dolazilio mi je da izvrsim harakiri I pre neki dan, stanem na gol i posle 2 minuta, drug mi posle suta sjbe palac. Ne moze voleti golmansku poziciju, jednostavno ne mozes

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Ma bezi tamo, meni kad bi rekli da idem na gol dolazilio mi je da izvrsim harakiri I pre neki dan, stanem na gol i posle 2 minuta, drug mi posle suta sjbe palac. Ne moze voleti golmansku poziciju, jednostavno ne mozes
                  Мени ћале био голман па можда због тога. Од малих ногу сам бранио, ем што волим ем што умем.

                  Comment


                  • Прошле и претпрошле сезоне био углавном повређен, иначе у оном мечу пре две године када смо на Фриули играли 0:0 и то први пут 3-5-2 као главни хендикеп Удинезеа истицали повреду овог играча. Добар дефанзивац, али ето последње две године није се наиграо због повреда. Каква је одбрана Роме, он је сигурно појачање.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Балзарети ће да путује највероватније, имају на тој позицији Торосидиса. Пјанић остаје, знају у Роми каквог фудбалера поседују са платом која није адекватна с обзиром на потенцијал. Освалдо је требао да оде, али одбио Зенит тако се пише, видећемо шта ће бити са њим. Биће ту ценим још промена...
                      Torosidis igra desnog beka, može i malo ofanzivnije. Dosta zahvalan igrač, ali ograničen po meni. Na levoj strani imaju Balzaretija i Dodoa.
                      Znači u Romu su došli: Benatia, Jedvaj, Maikon i da brojimo Strutman (strah me da se to ne iskomplikuje) + pola ugovora Destra.

                      To je dosta novca za Romu, skoro 50 miliona će da izađe. Biće neko prodan sigurno, verovatno Markinjos.

                      Comment


                      • za odbranu Rome izuzev MArkinjosa koji svejedno odlazi je Thiago Silva, samo da ga zdravlje posluzi i bce sjajan..

                        u medjuvremenu, AC Milan...

                        -Keisuke Honda:"CSKA zna da se ja želim priključiti Milanu. Ponosan sam što sam stigao u takav klub, bez obzira kad."
                        - Didac, Traore, Strasser, Amelia, Antonini, Boa, Noce, Zaccardo, Urby, Beretta, Niang, Oduamadi, Robinho su igraci cije bi se ponude razmatrale ukoliko do njih dodje od strane nekog kluba... sve je to ok s tim sto se ne bih tako lako odrekao Nianga, decko je veliki talenat
                        - Sportmediaset javlja da ukoliko Niang ode dolazi Ibarbo.
                        - Menadžer Nocerina je izjavio kako bi za njegovog klijenta odlazak u Inter bio najjednostavnije rešenje.
                        - "Ljajić neće doći jer Robinho ostaje. Honda će nam doći u januaru", reči su Adriana Gallianija.



                        slika govori vise od 1000 reci mnogo se potresa covek oko cele situacije
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Predstavljen Gomez

                          Comment


                          • Izgleda da je bilo 25.000 navijaca na predstavljanju... ne pamtim kad su Italijani docekali neko pojacanje na ovaj nacin

                            Comment


                            • Сунце ти, као да долази Меси


                              Интеристи заболи ново појачање

                              BREAKING NEWS - Agreement reached between Inter and Juventus for Mauricio Isla at 6.85 million euros.
                              далека му лепа кућа, толико.

                              Бурсаспор би Фреја, колико год пара да Ђенова узме за њега то је одличан посао, последња шанса да се извуку парице јер је лик постао, па мало је рећи рупа. Кад смо код голмана Монако доводи Пегола, какав је ас моој брат Ђанлука Пеголо

                              Иличић у Фиорентини, сутра медицински прегледи, цена око 10 милиона.

                              Јовета у Ситију сасвим извесно, готова ствар, док је Матри одбио да пређе у Зенит, жели да остане у Италији, понуда гласиала 13 милиона и играчу 3.5 годишње.

                              Миколи иде у Леће, трећа лига


                              То је некако то за данас...

                              Comment


                              • Nemoj tako nije los Isla samo se nije dobro snaso u Juventusu ko zna mozda dodje sebi u Interu.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X