Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen 2m
    Internacional president revealed to Lance that Napoli offered an €18m bid for Leandro Damiao that was rejected.


    Izgleda da je Internacional odbio ponudu Napolija od 18M eura za Leandro Damiao.

    Comment


    • Ценим да већ сутра глумац удара последњу понуду од 20 милки. Видећемо....

      Comment


      • To brale brisi meni postove a ostalim nikom nista,strasno kuda ide ovaj forum tj dokle je vec dogurao.
        Djakerini u Sanderlendu 90% cena 11 miliona,super za nas i drago mi je zbog njega ako se ovo obistini no da sacekamo.
        Last edited by bice; 09-07-13, 23:52.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Данас огбона потписује, трансфер вредан 12 милиона + бонуси

          Ђакерини пред одласком, а Газета пише да би те паре могле да се уложе у коначан долазак Диамантија који је велика жеља тренера Контеа.

          Comment


          • http://www.psg.fr/en/News/003001/Art...-Press-release

            Леонардо поднео оставку на месту спортског директора Парижана, занимљиво ће бити видети шта ће бити са потенцијалним трансферима овог клуба (а главни је сигурно онај са доласком Кавнија за 64 милиона) након промоције новог човека на овој функцији.

            Comment


            • Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen 10m
              Reports: AS Roma are set to sign PSV's Kevin Strootman after agreeing on a €17-18m fee. Rumoured €2.2m annual salary

              Solidno pojacanje za njih.

              Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen 9m
              Di Marzio: Dinamo Zagreb's 17-year old Tin Jedvaj, who's move to Tottenham collapsed, is set to join AS Roma. €5M fee.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                http://www.psg.fr/en/News/003001/Art...-Press-release

                Леонардо поднео оставку на месту спортског директора Парижана, занимљиво ће бити видети шта ће бити са потенцијалним трансферима овог клуба (а главни је сигурно онај са доласком Кавнија за 64 милиона) након промоције новог човека на овој функцији.
                Isle su neke pricice da ce se vratiti u Inter, da bude sportski direktor. Jer znas nesto o tome Brajki.

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Isle su neke pricice da ce se vratiti u Inter, da bude sportski direktor. Jer znas nesto o tome Brajki.
                  Mа јок бре, добио забрану 13 месеци од фудбалске асоцијације Француске због напада (конкретно гурања) судије у тунелу стадиона прошле сезоне, па је одлучио да оде.

                  Иначе агент Каванија данас експресно путује у Париз да заврши све око трансфера тог играча у ПСЖ, цена 64 милиона, играч ће зарађивати 10 милиона годишње, а у уговору ће бити и откупна клаузула која износи милион више од оног што ће ПСЖ платити Наполију, дакле 65 милки.

                  Што се Јовете тиче, његова будућа дестинација је врло вероватно Манчестер Сити. Пише се како је Рамадани већ у Манчестеру где завршава овај трансфер за који ће Сити платити Виоли 32 милиона, а сам играч би требало да зарађује 4.5 милиона годишње + стандардно ти неки боднуси. На крају опет се пише о жељи овог играча да пређе у Јуве, но тешко да ће Јувентус направити неки сличан корак попут Ситија, у остлаом Јуве се већ позамашно појачао у нападу. Иначе, сутра је заказан састанак Фиорентине и Палерма око Јосипа Иличића који би био више него адекватна замена за Јоветића, те ако Виола успе да га ангажује (а мале су вероватноће да неће пошто сам Јосип неће желети да игра Серију Б) морамо констатовати да у том тренутку Фиорентина постаје фаворит но2 за Скудето. Поред тога Шеферовић је потписао за Сосиједад, вредност трансфера 3 милиона. Шеферовић је иначе други део прошле сезоне провео у Серији Б, у Новари, где је на 16 мечева постигао 9 голова. Постаје врло занимљиво колико се јаки европски клубови појачавају са играчима из Серије Б, што говори о подизању квалитета лиге, сјајна лига за младе играче да се потпуно афирмишу.

                  По писању Дејли Експреса (сад не знам колико је исит лист поуздан извор) Тотенхем шаље Роми понуду за Миралема Пјанића. Наиме, након снимљеног разоговора између спортских директора Роме када један од њих није прекинуо везу са локалним радиом, уставнољено је да тај клуб жели по сваку цену да прода неког свог скупог играча. Прва мета је Де Роси, јер његова плата представља велико оптерећење за клуб, међутим тај трансфер стагнира па ће врло вероватно доћи до продаје младог Маркињоса, а ево сада се појављује и ова информација.

                  Ливорно позајмио од Интера младог Бенасија, те и младог голмана Бардија, симпатична аквизиција за новог прволигаша, но и поред свега овог како ствари тренутно стоје они су озбиљни конкуренти за испадање ове сезоне, но до краја прелазног рока има још доста.

                  Опет негде запиње око трансфера Робиња у Сантос http://www.football-italia.net/36283...ollapses-again

                  Comment


                  • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 16s
                    PSG is in negotiations with Roma for Marquinhos, according to Sky Italy
                    Osakatice Romu ako ga dovedu....
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • za Marquinhos-a je i Barselona "baš zagrizla", je l' zna neko kome je bliži, Barsi ili PSG-u ili će ostati u Romi?

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        za Marquinhos-a je i Barselona "baš zagrizla", je l' zna neko kome je bliži, Barsi ili PSG-u ili će ostati u Romi?
                        Ја сам данас негде налетео да је ПСЖ спреман да плати 30 милиона евра за њега.
                        Не знам колико је то тачно.

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          Ја сам данас негде налетео да је ПСЖ спреман да плати 30 милиона евра за њега.
                          Не знам колико је то тачно.
                          i ja sam na takve vijesti nailazio, ali znam i da bi Barselona bila spremna dati između 25 i 30 miliona evra za njega, samo što bi PSG sigurno dao veću platu

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            i ja sam na takve vijesti nailazio, ali znam i da bi Barselona bila spremna dati između 25 i 30 miliona evra za njega, samo što bi PSG sigurno dao veću platu
                            Јесте он добар и све то стоји, ал' што је много, много је..

                            Comment


                            • Originally posted by DelijaHool View Post
                              Јесте он добар и све то стоји, ал' што је много, много је..
                              ma ok to sve, ali što se mene tiče neka ga Barsa dovede, ne interesuje me cijena, jer je nama hitno potreban štoper a neka Rosell "razbija" glavu o finansijama

                              Comment


                              • Ma Marquinhos ide , to je jasno , samo je pitanje , Barca ili PSG , zato je Jedvaj doveden

                                Nego , sta je sa De Sanctisom , hoce ici iz Napolia , jer je Napoli doveo Rafaela iz Santosa , a sumnjam da ce on klupa biti , jer je vise nego talentovan golman .. ????
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X