Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pa onda nek puste na 3,4,5, bolje da neko gleda nego niko.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #92
      Pa bice na SK 3, F1 i MGP mogu na SK od glavnih kanala da idu i na svim dodatnim. Kao i uvijek bice na SK3, jbt nemoguce je da necete da procitate, jedino da se crta.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by Vladan View Post
        Pa bice prenosena citava sezona na SK kanalima, i ne samo ova nego i naredne jer koliko znam imaju dugogodisnji ugovor i sjutra ce ici trka, samo na kanalu koji ni ja nemam pa cu biti prinudjen da gledam na njemackom RTLu uporedo sa tenisom, ko vam je rekao da ce sve trke sigurno ici na SK kanalu. Da mogu ici samo na SK od glavnih kanala od ove godine.
        U prevodu mogu da nas piiip kad god oni zele.
        Koliko to ljudi ima SK3,4 i 5 ?
        Za sta da im platim prenos SK3,4 i 5 , za ovu programski shemu
        http://www.sportklub.info/programska-sema ?

        E za to peticija da sledece godine im se oduzmu ta prava pa nek se slikaju od prenosa F1.
        A ne da zakupe prava pa da nas piip kad im se digne.

        Comment


        • #94
          Originally posted by deka_je View Post
          U prevodu mogu da nas piiip kad god oni zele.
          Koliko to ljudi ima SK3,4 i 5 ?
          Za sta da im platim prenos SK3,4 i 5 , za ovu programski shemu
          http://www.sportklub.info/programska-sema ?

          E za to peticija da sledece godine im se oduzmu ta prava pa nek se slikaju od prenosa F1.
          A ne da zakupe prava pa da nas piip kad im se digne.


          Potpis ne ebu korisnike ni dva posto zatvorite forum ako nema efekta od njega a ocito nema jer admin i moderatori nemaju pojma tj ne rade na SK kljuc na forum

          Comment


          • #95
            Сад ћу, чекај секунд.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #96
              A gde uopste moze da se gleda Sport Klub 3, kablovska? Ja ga nevidim ni na SBB-u, gde je???

              Comment


              • #97
                Originally posted by raven2005 View Post
                A gde uopste moze da se gleda Sport Klub 3, kablovska? Ja ga nevidim ni na SBB-u, gde je???
                Pa SK 3,4,5 su valjda u HD ponudi

                Comment


                • #98
                  Нема СК3,4,5 у ХД понуди пошто нису ХД него СД канали.
                  СК3,4,5 су у ХИТ пакету.
                  Бројеви : 268, 269. 270
                  Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by raven2005 View Post
                    A gde uopste moze da se gleda Sport Klub 3, kablovska? Ja ga nevidim ni na SBB-u, gde je???
                    Можеш на SBB-у, ако имаш D3.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Sve jedno, znaju oni da malo njih ima SK3,4,5. Zezli nas zesce, a mogli su da iskombinuju nekako da su hteli, kao da je studio sada tolko bitan, bitniji od F1. Ali njih ne interesuje, hoce da budu kao kvalitetniji i gledaniji od b92. Ali to ce zavisiti samo od komentatora, sta se ljudima svidja. Licno sam pratio na SK tenis, ali vise volim F1, a i da nije tako, mnogo sam razocaran organizaciom, ipak su prof. sportski kanal a F1 nije mala stvar, mozda za neke ljude...

                      Comment


                      • Na facebook stranici dato je jasno objasnjenje zasto je tenis dobio prioritet.To je po meni je OK,ali naravno problem nastaje zato sto SK3,4,5 ima jako malo ljudi

                        Verujemo da će naši gledaoci imati razumevanja, jer ipak - trke su svakog vikenda, a finale Vimbldona je jednom u godinu dana. Vaš Sport Klub


                        Najbolja stvar bi bila da se studio pomjeri za 1 sat i da od dva krene trka i da ide na SK,jer finale Wimbledona pocinje u 15.15 tako da bi svejedno zakasnili 10 minuta.
                        Last edited by DinoFC; 07-07-13, 07:58.

                        Comment


                        • Ma da, na facebooku su nam objasnili sta mogu, ili ti pisanje po sirotinji.

                          Facebook cokemtari
                          Djordje Petrovic: Pa i Velika Nagrada Nemacke je jednom u godinu dana.

                          Mirjana Dimitrijevic: znam da samo SK ima prava na F1,ali posto vidim da je tenis na svakom kanalu(nebitno da li je prenos,snimak ili neka emisija),zar ne bi mogao nekad on da se prebaci na SK+,npr.,a glavni da ostane za auto-moto sport? inace,trke su svakog vikenda,ali tenis je svaki dan i prenose se svi moguci turniri
                          Odgovor sport kluba na komentar:
                          Sport Klub: Finale je finale , Gledanije cak i od derbija United - City, ako nam verujete



                          Sta reci, peticija da im se zabrani prenos F1 i lepo da se dodeli televiziji koja to moze da nam omoguci i da gledamo svaku trku bez problema

                          I jos jedna peticija da promene naziv na TenisKlub.

                          Comment


                          • Ubedjen sam da ce Sport Klub udovoljiti zelji ogromnog dela gledalaca (koji nemaju SK 3) i prebaciti direktan prenos F1 na SK Prime, jer sta ako Nole izgubi (nedaj Boze) a uz to i nema direktnog prenosa F1 na SK Prime, dva razocarenja u Sport Kub u jednom danu, ne verujem da su na to spremni...

                            Comment


                            • Sada da je gledanije finale od derbija PL tesko,ovaj tenis ubija u pojam

                              Comment


                              • Живим за дан када ће се направити Тенис клуб па нек тамо пуштају и челенџ из Монголије ако хоће.
                                Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

                                Comment

                                Working...
                                X