Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kopirano sa drugog foruma ..
    6. Ove godine je pre 10ak dana Arena sport otkupila prava za NCAA dok sledece godine 98,9 posto NCAA i NFL ce biti na sport klubu ( na radost jurisevicevaca )
    7. Nhl sledece godine jedan mec nedeljno na Sport Klubu
    8. GLAVNO, iznenadjenje o kom sam pricao pre par dana, sledece godine svetsko prvenstvo u fudbalu u Brazilu i kosarci u Spaniji ce takodje skoro sigurno biti otkupljeno od rts i nova.rs ce imati prava za zemaljnsko trziste, a za satelitsko ce prenositi sport klub dva najveca dogadjaja sledece godine!!!
    Vladane jel mozes da potvrdis ovo

    Comment


    • Ne mogu, sve sto bude 100% sigurno kao i uvijek saznacete prvi. Sto se SK programa tice ne spekulisem, a i kad nesto znam ne mogu uvijek da kazem. Kad dobijem moze javno, onda sibnem ovdje
      Znao sam za Eurobasket, to je bilo maltene zavrseno, ali nije moglo da ide javno, a vidjeli smo da se na kraju izjalovilo(ne greskom SKa svakako). Nema spekulacija, ljudi cute i rade i kad nesto zavrse cesto se ceka po par mjeseci na objavu(kao sto je bio slucaj sa PL). Susta suprotnost od onoga sto konkurencija radi. Tako ce i ostati.

      Taj isti izvor je i ovo napisao, sto je potpuno pogresno

      4. B92 i Rts jos uvek se nisu dogovorili ko prenosi turnire serije 500 i 250, verovatno kako sada stvari stoje b92.
      Seriju 500 SK drzi ekskluzivno i niko te turnire nece moci da prenosi, 250 se posebno uzimaju, SK ima pravo na 90%, u 99% situacija je to pravo ekskluzivno tako da...
      sigpic

      Comment


      • Sto Ruska fudbalska liga ne ide u HD-u? Poz

        Comment


        • Pallacanestro ubedljivo najbolji potez SK-a u skorije vreme!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Ocete prenositi MLB sledece godine?
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              Ocete prenositi MLB sledece godine?
              Sta ce ti to. Retko to ko gleda

              Comment


              • Vidim da se spominje NFL pa reko mozda je u igri i MLB koji je meni licno drazi od NFL-a.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Ljudi, molim za pomoc, da li postoji link za gledanje sport kluba preko programa "sopcast", hvala unapred!
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Ukoliko i Real i Barselona stignu do finala Kupa Kralja gledacete ih na SK.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane postoji li mogucnost da se NBA utakmica Oklahoma City – Houston koja ide u nedelju na ponedeljak u 01.00 prebaci sa SK3 na SK1 ili SK2 ...

                      Comment


                      • Evo ja cu pitati, ali iskreno znajuci politiku kuce, tesko.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Evo ja cu pitati, ali iskreno znajuci politiku kuce, tesko.
                          Daj Dovlane, ako imas neke veze sa SK, sredi tamo da se otkupe prava na prenos zabarske fuce. Na onu spansku sapunicu se loze samo klinci plus del boj i akan, a Italijani bi imali daleko vecu gledanost.

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCE View Post
                            Daj Dovlane, ako imas neke veze sa SK, sredi tamo da se otkupe prava na prenos zabarske fuce. Na onu spansku sapunicu se loze samo klinci plus del boj i akan, a Italijani bi imali daleko vecu gledanost.
                            Slazem se, lijepo bi bilo kad bi se i Seria A prenosila

                            Comment


                            • Dok je sopcast-a nema zime za žabare, mada sam čuo da će Nova da prenosi žabare pa ako je to tačno onda nema zime.

                              Comment


                              • Dok Areni ne isteknu prava i nova budu na trzistu niko nista ne moze posto imaju ekskluzivu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X