Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bratunga View Post
    Ма наравно да ја то разумем, али сам налетео негде на причу да ће онда само РТС/Б92 преносити Партизан/Црвену звезду.
    Наравно, у овај сценарио не верујем, али ето, чисто га поменух реда ради.
    To se 1000% nece dogoditi... Ako prodaju prava onda ce oboje prenositi i to je kraj price. SK ce uglavnom sigurno prenositi a mi koji nemamo SK se nadamo da ce neko otkupiti pa da i mi mozemo gledati...
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Evo odma da vam kazem da od toga nema nista, bilo je zainteresovanih TV kuca kako u Srbiji tako i na cijelom podrucju ex-yu ali jednostavno SK zadrzava sve za sebe i to je to. EL ekskluzivno na SK kako ove, tako i narednih godina.
      sigpic

      Comment


      • Danas sam cuo, i to veoma pouzdano, da postoje odredjeni pritisci da se
        emitovanje utakmica Partizana i Zvezde u Evroligi ustupi TV stanicama sa
        tzv. nacionalnom frekvencijom, po modelu "hleba i igara".

        Jbt, kad moras narodni mir kupovati sportskim prenosima.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          Danas sam cuo, i to veoma pouzdano, da postoje odredjeni pritisci da se
          emitovanje utakmica Partizana i Zvezde u Evroligi ustupi TV stanicama sa
          tzv. nacionalnom frekvencijom, po modelu "hleba i igara".
          Jbt, kad moras narodni mir kupovati sportskim prenosima.
          Haha navijam da SK ne poklekne pritisku ali ako su bas indijanci navalili taj ustupak bi naplatio da SK ima BogaOca od tog ustupka
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Pa jedino mgu b92 i Rts da prenose,a jedni i drugi,dominiraju sa komentatorima

            Comment


            • Само да издрже притисак... Јебем ти и Б92 и РТС и...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Koliko sam razumeo za prenose Zvezde je zagrizla Prva, koja bi pojedine,
                manje interesantne utakmice, prebacila svojoj sestrinskoj B92.

                Cak je bilo u planu da rade neki svoj poseban sportski kanal, ali su za sada,
                kako saznajem, odustali od svoje namere, i te planove ostavili za narednu
                godinu.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  Koliko sam razumeo za prenose Zvezde je zagrizla Prva, koja bi pojedine,
                  manje interesantne utakmice, prebacila svojoj sestrinskoj B92.

                  Cak je bilo u planu da rade neki svoj poseban sportski kanal, ali su za sada,
                  kako saznajem, odustali od svoje namere, i te planove ostavili za narednu
                  godinu.
                  Kaда би направили свој спортски канал и узели Калћо да преносе љубио би их у дебело месо !

                  Comment


                  • Са фејса

                    VIDEO: Trojica Amerikanaca iz redova beogradskih "Večitih rivala" pozivaju vas da naredne sezone budete uz Sport Klub i uživate u direktnim prenosima Partizanovih i Zvezdinih mečeva u Evroligi.

                    Comment


                    • Pa sto ne ostavi video

                      https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                      sigpic

                      Comment


                      • Ko шиша видео, битно је да смо разрешили дилему и да гледамо Звезду у ЕЛ на СК.

                        Comment


                        • Pa eno reklama na SK, a rekao sam da ce tako biti 100 puta. I to ne pricam jer imam neke insajderske informacije koje ne mogu biti 100%, vec direktno dolazi od glavnog covjeka SKa, ako on kaze samo na SK, onda ce ici samo na SK.
                          Ja znam koje su TV kuce htjele da otkupe EL od SK ali SK ne zeli da proda, ako se sta u medjuvremenu promijeni bice ovdje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Al njima je srpski kriminalan. Pa bar da su se trudili malo da zavrnuu jezik
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Pa, mislim, nisu ludi da nekom daju prava prenosa kad sad imaju jedinstvenu priliku
                              da se jos bolje pozicioniraju na TV trzistu, a da ne spominjem prihode od marketinga.

                              Ali da pritisaka ima - ima. Svako ko tvrdi drugacije nece da izadje u javnost sa tacnim
                              informacijama. Pre par dana sam saznao i punu sliku kako je SK bio nasankan oko
                              prenosa EP-a u kosarci ove godine, iako se obavezao da prenosi mladje kategorije,
                              i jos dosta toga...
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • vidim u programskoj shemi za petak 11.10. da nema utakmice engleska-crna gora na nijednom SK kanalu...jel to SK više nema prava na domaće utakmice engleske reprezentacije ili je ovaj meč samo iznimka?
                                Last edited by three lions; 08-10-13, 12:59.

                                Comment

                                Working...
                                X