Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Свака им част! Давно сам им то предложио, као и да смање лого на тв-у! Још само да престану са сулудим најавама 5-6 дуела испод ознаке телевизије и..... савршено! Још једном: СВАКА ЧАСТ!
    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

    Comment


    • Најаве треба имати али у много бољем представљању него што је тренутно.
      Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

      Comment


      • Najave treba ispod da idu ponekad, kao ES sto radi next i napisu sta je to sledece
        sigpic

        Comment


        • Било би до јаја да исто ураде као Еуроспорт ону најаву шта ће преносити у месецу који долази. То је одлична ствар.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Не могу Еуроспорт и СК да се пореде. СК има 5 пута више садржаја него Еуроспорт
            Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

            Comment


            • И то не представља никакав проблем да се ово одради.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Можда не би било лоше да се уради као неки поп-ап, да искочи са стране, да се налази на истој позицији као што је и сад али да буде ту неких 10-15 секунди и онда да се склони. И то је доста урадити једном током утакмице и то је то.
                Боље и тако него да стоји целу утакмицу и да заузме солидан део екрана.
                Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

                Comment


                • Искрено, мени ово не смета. А опет ова твоја идеја је још боља. Тако да ми је свеједно.
                  Исто мислим и даље да би било одлично да на крају месеца и почетку следећег буде најава свих преноса.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Питао сам Срђана Радојевића за оно изненађење што је споменуо Илија и одговор је овај:
                    pa ne znam sta je tacno mislio, trebalo je da bude EP al se izjalovilo dogovoreno
                    Дакле, били су близу да узму ЕП, али су га испушили и то би било то. Нема чему да се надамо више.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Trebalo je da bude ali jbg
                      sigpic

                      Comment


                      • Danas sam cuo da Slovenci nisu imali dovoljno tehnike za prenose,
                        te je RTS morao da uskoci, pa je u sklopu toga dogovoreno i citavo
                        pokrivanje prvenstva od strane RTS-a, usled cega je SK izduvao.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Има простора за куповину колеџ кошарке... ако се може купити голф, ауто-мото, данска, аустрија, швајцарска, евролига, италијанска одбојка.... може и баскет - бар једна конференција...
                          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                          Comment


                          • Da li će se prenositi kvalifikacioni turnir Evrolige od 1-4 oktobra?
                            Posebno interesantno za nas koji navijamo za Crvenu Zvezdu.
                            Not all who wander are lost

                            Comment


                            • Верујем да хоће. До сад су преносили увек квалификације колико ми се чини.
                              Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

                              Comment


                              • Idu kvalifikacije naravno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X