Announcement

Collapse
No announcement yet.

UEFA U-21 CHAMPIONSHIP ISRAEL 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Добру бункерицу поставио Писарев, пукне с времена на време по боку али ништа страшно јер Шпанци сем оног покушаља Монтоје и оног Теља када је пуцало управо по боковима, нису ништа имали. Монтојина шанса можда и понајбоља у првом делу. Родриго без лопте, одсечен, а и Иско сјајно маркиран углавном је примао лопту далеко од гола, под пресингом, увек су ту Руси око њега, не дају му да дише.

    Јаковлев добро покушао са 35 метара из полуволеја, центриметри одлучивали, штета...
    Last edited by Brajkula; 06-06-13, 17:54.

    Comment


    • Sta ono Isco uradi

      Steta sto ne zabise kasnije gol

      Comment


      • Isco i Thiago Kakvi potezi.. majstori. Rodrigo je morao bolje

        Comment


        • Sad ce ovo Morata rijesiti

          Comment


          • Us'o Morata, ocekivao sam da ce Tello napolje, a ne Muniain. Nema sta, mnogo bolji Spanci, glupo bi bilo da ih ne dobiju.

            Comment


            • Isco kao Zuba, ovo poluvreme dosta bolji...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Isco kao Zuba, ovo poluvreme dosta bolji...
                Nisam odavno vidio nekog da ono uradi, ko ga dovede pravi je sretnik.

                Comment


                • Malo sam samo pogledao i ovo sto sam do sad vidio Thiago i Isco briljiraju , kako su samo mocni , to je smijesno

                  Pa vi razmisljajte o prodaji Thiaga , cc
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Sad ce ovo Morata rijesiti

                    Comment


                    • @p4p1 I corava koka ubode zrno hahahhaha

                      Bravo za Thiaga koji je uputio milimetarski preciznu loptu.

                      Comment


                      • HAHA , pa koliko li ovo meni ovaj bijedni stream kasni , kod mene 80. minuta i tek izmjena , a vidim na rezultatima 84.


                        Evo tek sad novi nadjoh , normalan
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Скроз заслужено јер би стварно била штета да Шпанци ово нису узели поред оволико деструктивно оријентиасних Руса, гледам ти ја ову текму и трипујем да они уопште немају жељу да нападну гол, трип "само да га не примимо".

                          Што се тиче Тиага и Иска, ипак ме је Верати синоћ више одушевио од поменуте двојице данас. Добра ће текма бити Шпанија-Италија ако се уопште и укрсте.

                          Originally posted by Dale View Post
                          HAHA , pa koliko li ovo meni ovaj bijedni stream kasni , kod mene 80. minuta i tek izmjena , a vidim na rezultatima 84.


                          Evo tek sad novi nadjoh , normalan
                          Дале, гледај преко официјалног сајта за првенство, прејебано добра слика, плус не касни.
                          Last edited by Brajkula; 06-06-13, 18:47.

                          Comment


                          • HAHA , Isco doktore

                            @ Papi i Brajki : ma ja uvijek otvorim na fromsportu prvi koji radi i tu gledam , sve osim NBA , jer nema NBA tamo
                            Last edited by Dale; 06-06-13, 18:50.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by danijelkr View Post
                              @p4p1 I corava koka ubode zrno hahahhaha

                              Bravo za Thiaga koji je uputio milimetarski preciznu loptu.
                              hahaha, mani se skromnosti, kladim se da si znao i u kom ce minutu da ga zabije.

                              @Dale: Pa zar ti ne radi onaj stream na zvanicnom sajtu? Nema bolje od toga.

                              Evo, pretece me Brajkula.

                              Comment


                              • Иско прави циркус, потез са малог фубдла, какав ћале.

                                Comment

                                Working...
                                X