Announcement

Collapse
No announcement yet.

UEFA U-21 CHAMPIONSHIP ISRAEL 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izmedju prvog i drugog dana u ovom 2. kolu izmenite za drugi dan samo igrače sa kojima niste zadovoljni što se tiče poena prvog dana i mislite da će njegova zamena za drugi dan biti uspešnija.

    Ja posle prvog dana u ovom prvom kolu imao 24 poena, izmenio njih 4 koliki je maksimum i pukao sam nekih 10 poena i više sigurno...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Kakav su raspad Englezi.. rastavise ih Norvezani.

      Comment


      • Нисам гледао текму, али се ово на наку руку могло и очекивати....толико о енглеским талентима на овом првенству.

        EDIT: И да додам

        Last edited by Brajkula; 08-06-13, 19:30.

        Comment


        • Svaka cast Italijanima, mnogo lep gol, sjajna akcija, prelepa, ali se mora napometi da su u napadu pre toga trebali da prime gol, sjajna akcija Izraela, i evo sada jos jedna, bas skripe u odbrani(netipicno) mada i Verrati slabo se vraca

          Edit: Dobar presing igra Izrael, Italijani vec drugi ili treci put ne mogu da iznesu loptu, igraju se vatrom
          Last edited by mark !t zer0; 08-06-13, 19:54.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Где гледате првенство?
            Имате нешто одређено или стримови класика?
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Imas na zvanicnom uefinom sajtu, ali moras da se registrujes, mada ni ostali strimovi nisu losi, moze hd da se nadje.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • До јаја. Регистрован сам већ.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ni jedna balkanska TV ne prenosi ?

                  Comment


                  • Originally posted by AleksaVP View Post
                    Ni jedna balkanska TV ne prenosi ?
                    Па чим нема балканских репрезентација у завршници одмах је интересовање за ово такмичење на овим просторима драстично мање.

                    Иначе, СК табела на фантазију после трећег такмичарског дана на ЕП за играче до 21 годину:

                    Comment


                    • Po meni nemci klasicno OVERRATED, 2 kvota na Spance
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by chofy88 View Post
                        Po meni nemci klasicno OVERRATED, 2 kvota na Spance
                        Прошли пут била на Холандију 2.80, наравно да се поклон узео од стране Брајкуле у дублу са Шпанијом на 1.60
                        Али нзм што, некако сам био више убеђен у Холанђане да ће да добију него вечерас Шпанци јер од Шпанаца се то реално и очекује, јесу најјачи, али ме нису баш одушевили у оном мечу са Русима, доста су се мучили са оним бункером. Мада и Немци са друге стране канал, у достало лошем саставу су допутовали, да су комплетни са Гиндоганом, Ширлеом, Гецеом и ко. било би вечерас повуци а богме и потегни.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Прошли пут била на Холандију 2.80, наравно да се поклон узео од стране Брајкуле у дублу са Шпанијом на 1.60
                          Али нзм што, некако сам био више убеђен у Холанђане да ће да добију него вечерас Шпанци јер од Шпанаца се то реално и очекује, јесу најјачи, али ме нису баш одушевили у оном мечу са Русима, доста су се мучили са оним бункером. Мада и Немци са друге стране канал, у достало лошем саставу су допутовали, да су комплетни са Гиндоганом, Ширлеом, Гецеом и ко. било би вечерас повуци а богме и потегни.
                          Da su kompletni isli bi u red prvih favorita, ovako sa onim porazom su sebi skratili ucesce na meceve u grupi, to je to Juce lagano italija 1-1 i 3+, ili iz 2-2 gledajuci da su Izraelci domacini 3.15 kvota, singl, molim lepo, dovidjenja
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Јак играч Алан Џагоев, јак....Руси са њим у тиму јачи 50 посто, ево у најмању руку егал са Холанђанима.

                            Де Јонг не може да се споји човек у почетку меча, очај.

                            Comment


                            • Налупаше на крају Холанђани Русе....једноставно нису могли ови боље са 10 на терену.

                              Пар лепих голова да се дода, а издвојио бих гол Оле Џона, сјајно боцкање. Даде га и Де Јон весели, у свом стилу главом, нови бодови на фантазију.

                              Comment


                              • Tijago klasa, Teljo veze nema

                                Edit: Morata opet dzoker, daje gol, sve je sam odradio, svaka cast!
                                Last edited by mark !t zer0; 09-06-13, 21:12.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X