Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIFA CONFEDERATIONS CUP BRASIL 2013 (15.-30.6.2013.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlaganje SP-a bi bilo ravno propasti sveta. Zato pamet u glavu i davati to drzavama u Evropi.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Odlaganje SP-a bi bilo ravno propasti sveta. Zato pamet u glavu i davati to drzavama u Evropi.
      Sreca pa matori Blatter ide, inace posle Qatara smo mogli ocekivati World cup 2026 Antartik...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Kakvo ce to slavlje biti kada se matori odvoji od fotelje.:S

        Od samog pocetka je organizacija delovala neozbiljno. Pobogu, krov na Marakani se srusio kod prve probe.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ben Smith ‏@BenSmithBBC 2m
          Reports that Brazilian police have asked for Brazil v Uruguay to be called off amid safety fears are not true. #Confeds
          Kenja mnogo Tancredi...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • ja ne kontam te Brazilce, kada se saznalo da će oni biti organizatori svjetskog prvenstva, svi su izašli na ulice i slavili, meni to više djeluje kao da je politika uplela svoje prste u te proteste...

            Comment


            • Tata Lugano objasnio za Neymara i Brazil

              Neymar je fizički lagan igrač i stalno pada i vara sudije. Čileanski arbitar će biti pod velikim pritiskom, nadam se da neće praviti greške. Brazil je napustio njihov lijepi stil igre. Sada su oni tvrda i taktička ekipa koja udara protivnike. Naša historija, ali i sadašnje stanje daju nam za pravo da se nadamo uspjehu protiv Brazila, ali i kasnije protiv Španije ili Italije.

              Comment


              • lako dobija Urugvaj danas osim ako ne bude neki gol fred-a iz ofsajda !
                sigpic

                Comment


                • Bit ce tesko da Urugvaj dobije, iskazali su dosta nesigurnosti u odbrani, a znamo kako je Brazil ove tri utakmice igrao. Veliki pritisak odmah na samom pocetku i dolaze do vodstva. Samo u ovoj utakmici ce na njihovu grubost uslijediti grubost Urugvajaca. Vidjecemo sta ce Tabarez uraditi na taktickom smislu, ali vezni red mora dosta bolje odraditi utakmicu.

                  Comment


                  • iskreno ne vjerujem u vjerodostojnost ove izjave, ako je Lugano iole ozbiljan igrač ne bi smio ovako nešto izjaviti za nekog fudbalera ma šta mislio o njemu....krajnje nekorektno...

                    EDIT: apsolutno podržavam "grubost" Brazila, igra puna tempa, prosto obožavam...
                    Last edited by ognjen; 26-06-13, 14:35.

                    Comment


                    • Sasatavi za utakmicu Brazil-Urugvaj



                      Nisam ocekivao od Tabareza Forlana, Suareza i Cavania u prvih 11, mogla bi ovo biti jedna nenormalna utakmica.

                      Comment


                      • Polufinale je, logično da će izvesti najbolje što ima. Vidjelo se protiv Nigerije da ova trojica mogu odlično surađivati i prilično lagano rotirati se, što će vjerujem biti veliki problem za Brazilce.

                        Ne znam za vas, ali ja imam neki osjećaj da Urugvaj ide dalje i da su ih kladionice podcijenile. Svakako da sam ih odigrao sa dvoznakom, kvota jako dobra - 2,50, a na sistemu sam odigrao i čistu dvicu po kvot 6.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Podsjeca me ovo dosta na utakmicu Argentina - Urugaj na KA 2011.

                          Igralo se u Argentini , bili ogromni favoriti na kladionici , a Urugvaj prosao .. Veceras ocekujem da iznenade ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Верујем да ће Бразил и Шпанија бити у финалу. Бразил игра пред својом публиком, тако да оно као.

                            Ко освоји КК неће освојити СП, то тако иде у фудбалу.

                            Comment


                            • Evo penala, majstor Forlan izvodi...

                              Brani Cesar bogotac...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Па шта учини брате Давиде.. Срећа па је Жулио мачка

                                Comment

                                Working...
                                X