Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIFA CONFEDERATIONS CUP BRASIL 2013 (15.-30.6.2013.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Abel Hernandez cetiri komada dao za Urugvaj, fino je iskoristio situaciju kada Cavani i Suarez odmaraju...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • kakvi su ovo crveni kartoni na utakmici Urugvay - Tahiti, Scotti iz Urugvay-a i Ludivion iz Tahiti-a direktaše popili..., zar je dotlen došlo....

      Comment


      • Nigerijci su opravdali ono sto smo pisali na samom pocetku o njima, reprezentacija koja ima bas veliki potencijal. Bas hrabro i ludo su usli u utakmicu sa najboljim na svijetu. Stvorili su neocekivano puno sansi za gol i pokazali slabosti odbrane Spanije. Odbrana im kaska za ostatkom sastava, ali ako izbore preko baraza SP imaju godinu dana da poprave greske u odbrani i mogu biti osvjezenje na SP. Isto tako moraju na zavrsnici poraditi. Rijetka reprezentacija koja se iz Afrike moze gledati.

        Kod Spanaca po meni najbolji Jordi Alba, odlican primjer kakav danas treba biti bek. Soldadu je vrh klupa, steta sto je se Llorente na pocetku sezone posvadjao sa ljudima iz kluba, danas bi on bio prvi izbor.

        Comment


        • Jos Nigerijcima nije igrao Moses i nisam ni siguran sto Onazi nije igrao, bili bi jos jaci. Musa opravdao moja ocekivanja, odavno sam ga primetio kako cepa tamo u CSKA, jak igrac pravo. Mba bi mogao u Evropu uskoro...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Onazi je povrijedjen, zbog toga nije igrao.

            Comment


            • Igraci utakmica Urugvaj-Tahiti i Nigerija-Spanija

              Comment


              • Како ће Абел Хернандез догодине да ђуска Серију Б са Палермом и Гатузом на фосни све је лудило.

                Comment


                • Koliko je ovih dana bilo polemika oko reprezentacije Tahitia, ipak momci su na posten nacin dosli na ovo takmicenje. Dosli su iako su znali da ce biti topovsko meso, kad su gubili po 5:0 ponovo je bila ista zelja da daju gol. Na ovaj nacin su se oni zahvalili Brazilu.

                  Comment


                  • Ko mjeri ove fudbalere? Alba nema 172 cm ni u kopacke mogu da se kladim.

                    Nigerija stvarno odlican tim. Igraju po sirini u napadu i imali su fine situacije preko centarsuteva, al falila zavrsnica. Ideye Brown mi je mnogo zanimljiv igrac. Dobra tehnika, fizikalije... Musa takodje odlican igrac. Nisam znao da je Mikel ovako kreativan. Ovaj mec je odigrao za svoju dusu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Ko mjeri ove fudbalere? Alba nema 172 cm ni u kopacke mogu da se kladim.

                      Nigerija stvarno odlican tim. Igraju po sirini u napadu i imali su fine situacije preko centarsuteva, al falila zavrsnica. Ideye Brown mi je mnogo zanimljiv igrac. Dobra tehnika, fizikalije... Musa takodje odlican igrac. Nisam znao da je Mikel ovako kreativan. Ovaj mec je odigrao za svoju dusu.
                      jbg kreativan je u reprezentaciji jer je najbolji, a u Čelziju teško ko može biti kreativan pored garniture kakvu imaju plavci...

                      Comment


                      • Balotelli zavrsio svoje na KK, napustio je trening kamp Italije...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Ko mjeri ove fudbalere? Alba nema 172 cm ni u kopacke mogu da se kladim.

                          Nigerija stvarno odlican tim. Igraju po sirini u napadu i imali su fine situacije preko centarsuteva, al falila zavrsnica. Ideye Brown mi je mnogo zanimljiv igrac. Dobra tehnika, fizikalije... Musa takodje odlican igrac. Nisam znao da je Mikel ovako kreativan. Ovaj mec je odigrao za svoju dusu.
                          Da li si nekad gledao Fletcher-a u Skotskoj?
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Reprezentativci Tahitija vratili su se u svoju domovinu.

                            Kapiten tima, Nikolas Valjar, svojim taksijem je odvozio saigrače kući.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Cisto da napomenem da se radi o sali, znam da su neki shvatili to ozbiljno.

                              Comment


                              • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 42s
                                JUST IN: brazilian police has asked to call off the Confederations Cup semifinal Brazil-Uruguay
                                Kako je krenulo, mozda cemo prisustvovati prvi put odlaganju SP jos od WW2 kada su dva odlozena. Dobro, Miha ce barem imati izgovor...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X