Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIFA CONFEDERATIONS CUP BRASIL 2013 (15.-30.6.2013.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je pokazao na penal, Italijani ne bi skakali kao blesavi oko njega.

    Ako je vec hteo svirati faul za Italiju tj penal, trebao je to i da uradi, a ne da Brazilci stanu i ovima prizna gol. To nigde nema..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Skacu oni oko sudije za svaku odluku. Nije to merodavno.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Pokazao ruku ka golu Buffona, to obicno znaci prekrsaj i lopta za, u ovom slucaju Brazil. Pa sto su ovi ostali dotrcali sudiji da kenjaju ??? Sto im nije dao dva penala ???
        Meni se cinilo kao da je pokazao na belu tacku.. A ovi su verovatno kenjali instinktivno, jer su oni mislili da je svirao faul u napadu..

        Sudija tog ranga ne bi smeo da dozvoli sebi da svirne faul u napadu, pa da onda prizna gol. I ovo ne bi smeo nikako, ali bi ono prvo bilo mnogo gore, pa zato i kapiram da nije to..
        Last edited by p4p1; 22-06-13, 22:16.

        Comment


        • Mario udario sakom o teren, jer je ovaj svirao faul u napadu, svi dotrcavali do sudije, kakav penal. Ruka nije bila ka beloj tacki u to sam uveren...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Je l' bio uopste faul u napadu???
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by freshman91 View Post
              mario udario sakom o teren, jer je ovaj svirao faul u napadu, svi dotrcavali do sudije, kakav penal. Ruka nije bila ka beloj tacki u to sam uveren...
              морам да ти нацртам фреш :d да је свирао фаул за бразил судија би едном руком, као што обично раде судије, показао ка месту фаула, а другом у смеру екипе која је направила фаул, овог пута ка голу италије, али у овом случају је судија показао само руком ка "кречу" и након постизања гола окренуо се и показао ка центру, тј. признао погодак. просто.

              између осталог, замисли ти сада колико би судија требао да буде ретардиран да свира фаул, па да исти не призна и свира гол за противника, мсм да је то у рангу душевно заосталих особа.
              Last edited by Brajkula; 23-06-13, 00:59.

              Comment


              • uostalom nije toliko bitno da li je suđen penal ili faul u napadu, gore je to što je nešto svirano neposredno prije gola italijana, kada su ovi dali gol sudija priznao kao da ništa nije bilo...neće ovog biti na svjetskom prvenstvu sigurno, neoprostiva greška....

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  морам да ти нацртам фреш :d да је свирао фаул за бразил судија би едном руком, као што обично раде судије, показао ка месту фаула, а другом у смеру екипе која је направила фаул, овог пута ка голу италије, али у овом случају је судија показао само руком као "кречу" и након постизања гола окренуо се и показао ка центру, тј. признао погодак. просто.
                  Evo ti video, sudija pokazuje rukom na Baloa, pa onda ruka ka golu Buffona... Ako laze video, lazem ja, na 1:47 se desava situacija....



                  Ja ne znam, ali cini mi se da ni sudija ne zna sta je pokazao...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Evo ti video, sudija pokazuje rukom na Baloa, pa onda ruka ka golu Buffona... Ako laze video, lazem ja, na 1:47 se desava situacija....
                    Па ка пеналу показао, само што је у тој дијагонали био и Балотели, у осталом пре је оно пенал него фаул Балотелија, ако ћемо тако.

                    И ево сликовито

                    1. Фаул


                    2. пенал

                    Comment


                    • Da, ali sudija je prebrzo pokazao rukom ka Balotelliju (bilo da je penal ili faul u napadu) i odmah pokazao u pravcu Buffona. Ja mislim da je svirao faul u napadu (bilo je osnova jer je Balo drzao nekog od Brazilca i sam pao), jer su Brazilci prvo dotrcali pa su videli odluku, a onda je Chiellini i ostatak druzine okupirao sudiju, i onda ovaj pokazuje na centar, i onda ponovo Brazilci potestvuju.
                      U svakom slucaju, poprilicno izdebilisan potez sudije, greska u svakom slucaju koja je ostetila Brazil.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Реално водимо полемику око нечег небитног јер та одлука (каква год да је била, а мсм да је прво сиврао пенал) није утицала на коначан резултат, а да је судија исапо дебил, јесте.

                        Comment


                        • Sastavi za utakmicu Nigerija - Spanija



                          Sastavi za utakmicu Urugvaj - Tahiti

                          Comment


                          • Уколико Тахити вечерас победи са 18:0, а Шпанија минимално добије Нигерију у полуфинале ће уз Шпанце проћи и Тахити..

                            Comment


                            • Dobar mec igraju Nigerija i Spanija. Nigerijci otvoreni. Spanci promasili nekoliko mnogo dobrih prilika, Soldado prije svih, ali i Nigerija je imala sanse.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nigerija hrabro ušla, bez mnogo respekta prema Špancima, ali nažalost ona nesmotrenost na samom početku susreta ih je koštala. Prilično su opasni kada se približe na 20-30 od gola Španije, samo što im je završnica jako loša. Par puta potez viška i zeznuše čitav napad.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X