Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 NBA DRAFT - WHERE DREAMS COME TRUE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa u cemu je fora sa Noelom da ga posto poto nece?
    Evo i Mini su smarali, ne znam da li je to spominjano?
    Nisam ga gledao nista osim YT, ali deluje mi pristojno.
    Plus su mu okej izjave (oko povrede, ekipe u kojoj ce se naci bla bla). Deluje dosta trezveno i zrelo.
    Video sam i da se oporavlja po planu.

    Comment


    • Decko je u napadu operisan vise od Deandre Jordana. Prakticno napadas sa igracem manje, ne racunajuci ofanzivne skokove, a pitanje je koliko ce moci on da se nadskace u NBA. Treba mu jos jedna godina na koledzu, zeznuce sebi karijeru ali ko mu kriv.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • da li mislite da je presti dovoljan maher da nekome uvalja perkinsa tokom draft noci? preformulisano, da li postoji dovoljno blesava ekipa da prihvati platiti 18 mil tokom iduce dve god. za nekoga ko je ofanzivnog potencijala mile ilica? pri tome okc raspolaze sa ova dva pika iz prve runde i ovih nekoliko mladih igraca sto su pokupili zadnje dvije godine...

        Comment


        • Svako ko na to ponudu ne odreaguje kao Steve Carrel sa mog avatara treba na posmatranje.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • znaci jedino sarlot...mozda...

            Comment


            • Ne bi to bilo lose, taman da se ne strecam da Bennett moze da zavrsi tamo.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • pa prema nekim zadnjim predvidjanjima njega ce pokupiti kingsi...

                Comment


                • Imam pitanje. Na wikipediji piše da se za ovogodišnji draft prijavilo 48 igrača. Kako znamo da timovi imaju po dva pika, biće ukupno 60 pikova. Šta se radi sa tim pikovima što praktično nemaju koga da draftuju?
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Imam pitanje. Na wikipediji piše da se za ovogodišnji draft prijavilo 48 igrača. Kako znamo da timovi imaju po dva pika, biće ukupno 60 pikova. Šta se radi sa tim pikovima što praktično nemaju koga da draftuju?
                    To sto si video su College underclassmen igraci.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Milwaukee has discussed switching draft spots (15 for 13) with Dallas to solidify itself to take Russian Sergey Karasev, sources tell Y!
                      What I know this morning: 4. Looks like the Jazz, Wolves & Thunder most active in trying to move up higher in the lottery ...
                      What I know this morning: 1. Cavs 1st option is to trade the pick. Looking for a young veteran + a 2014 lottery pick in return
                      What I know this morning: 2. If the Cavs use the No. 1 pick, don't assume they keep it. Will continue to shop it after the draft.
                      Alex Len is still favorite in Charlotte if he's there at No. 4, but Zeller has remained a constant in dialogue, league sources tell Y!
                      Cody Zeller in strong consideration for Charlotte (4), Phoenix (5), sources say. If McCollum goes 6 or 7, Detroit has Zeller high on board.
                      Cleveland pushing to acquire Dallas' 13th overall pick, with a focus on drafting Russia's Sergey Karasev, league sources tell Y!
                      Oklahoma City continues to be aggressive. Trying to move up, down and/or out of draft. Asking for two future No. 1's to move out of No. 12.
                      A number of teams are trying to move up to draft shooting guard Victor Oladipo, according to sources. He has a lot of fans around the NBA.
                      #Nets GM Billy King on possibility of dealing No. 22 pick: "I’d say there’s about a 60 percent chance – up. Maybe add another big."
                      More draft intrigue from Cavs! Hearing, somewhat convincingly, that owner Dan Gilbert loves Victor Oladipo.
                      Also, Cavs-Nets-Wolves three-way deal involving CJ Miles, Brooks and picks Nos. 22 and 26 very real. Or just 22 for Miles.


                      Ocekujem jedno ludo draft vece.

                      Comment


                      • Bice vise desavanja na marginama Drafta nego na samom Draftu.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Imam pitanje. Na wikipediji piše da se za ovogodišnji draft prijavilo 48 igrača. Kako znamo da timovi imaju po dva pika, biće ukupno 60 pikova. Šta se radi sa tim pikovima što praktično nemaju koga da draftuju?
                          To ti je isto kao da si rekao da se za upis na Ekonomskom, Pravnom ili Medicinskom fakultetu prijavilo 48 studenata.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Ko po vama zasluzuje da bude prvi pick? Znaci ne gledajte sta treba Cavsima nego jednostavno ko je najbolji igrac/najveci talenat. A i ko zna ko ce se dokopati tog prvog mesta.

                            Moje misljenje je da je to Oladipo, ali u mocku sam stavio Noela jer je to nekako najlogicnije.

                            Comment


                            • Ljubo, s keca ide Len. Jel ti nisu jos javili?
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                Ljubo, s keca ide Len. Jel ti nisu jos javili?
                                Ma boli me uvo ko ide, pitam ko bi po vama "zasluzio" da ide

                                Comment

                                Working...
                                X