Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, pripremne utakmice...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Када се говори о менаџерима, да кажем и ја нешто

    Comment


    • Originally posted by chofy88 View Post
      Ne znam na koju foru mislis da budu medju top 10? Mogu sad da ti nabrojim 13 klubova ispod kojih ce sigurno zavrsiti, plus sto ne verujem da ce Benteke ostati
      Ma bice lagano, imaju novca, investirace, otarasice se otpada u timu, i ako ostane Benteke, top 10 je realan domet.
      A ovo za Bentekea da centiraju na njega, bas suprotno, takav stil ne gaji Lambert, zbog toga je on poseban i nije tipican trener sa Ostrva, ne razmislja tako. Benteke se savrseno uklopio, i slabo su oni igrali na njega kao na target man-a, vec se Benteke dosta ukljucivao u igru, glumeo pravog kompletnog spica.
      Odbrana je ta koja je skripi, to mora da menjaju.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Ma bice lagano, imaju novca, investirace, otarasice se otpada u timu, i ako ostane Benteke, top 10 je realan domet.
        A ovo za Bentekea da centiraju na njega, bas suprotno, takav stil ne gaji Lambert, zbog toga je on poseban i nije tipican trener sa Ostrva, ne razmislja tako. Benteke se savrseno uklopio, i slabo su oni igrali na njega kao na target man-a, vec se Benteke dosta ukljucivao u igru, glumeo pravog kompletnog spica.
        Odbrana je ta koja je skripi, to mora da menjaju.
        Nije to toliko karakteristicno kao sto je forsirao u Noricu, e tamo je bilo tako, malo sam se sad prebacio... Ne znam, ne mislim da je los menadzer, ali da je top 5 u ligi.. Pf, ni blizu, moze da bde top 5 menadzera za davljenike
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          Pellegrini jeste dokazak strateg, samo kada je preuzeo Real nije baš išlo po željama mnogih, možda je pritisak u Madridu učinio svoje, City takođe puca visoko što se tiče rezultata, vidjećemo, treba biti oprezan....
          Ihh Real, oni uvek imaju pritisak to je dokazano i sa gospodinom posebnim..
          Pellegrini je odličan motivator, disciplinista i smatram da će ekipa dosta napredovati njegovim dolaskom. Posle ere Manćinija, svaka promena je i više nego odlična.
          ♪ ♫ ♪ "Blue moon, you saw me standing alone, without a dream in my heart, without a love of my own!" ♪ ♫ ♪

          Comment


          • Pa nije top 5 jbg, ja to nisam rekao, siluj Nashka zbog toga, mada je on rekao citiram: "6-7 u ligi"... Diskutabilno je to, ali da je odlican trener, to ne treba da se dovodi u pitanje, njegovo razmisljanje, njegove odluke, njegova filozofija fudbala, on je daleko ispred Big Sama, Pardewa i ostalih...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Peca™ View Post
              Ihh Real, oni uvek imaju pritisak to je dokazano i sa gospodinom posebnim..
              Pellegrini je odličan motivator, disciplinista i smatram da će ekipa dosta napredovati njegovim dolaskom. Posle ere Manćinija, svaka promena je i više nego odlična.
              tako bi trebalo biti kao što kažeš u vezi Pellegrini-ja, ali opet kažem vidjećemo...i svakako da će prijati promjena poslije Mancini-ja

              Comment


              • Aston Villa have signed 23-year-old Bulgarian midfielder Aleksandar Tonev from Lech Poznan.

                Comment


                • Slobodni/penzionisani igraci po klubovima PL
                  Arsenal :Andrey Arshavin, Samir Bihmoutine, Reice Charles-Cook, Denilson, Craig Eastmond, Sead Hajrovic, Conor Henderson, Jernade Meade, Nigel Oldfield Spence-Neita, Joshua Rees, Philip Roberts, James Shea, Sebastien Squillaci, Sanchez Watt
                  Aston Villa: Calum Barrett, Josh Barton, Courtney Cameron, Daniel Devine, Eric Lichaj, Andy Marshall
                  Chelsea: Amin Affane, Yossi Benayoun, Abdul Deen-Conteh, Paulo Ferreira, Hilario, Florent Malouda, Archange Nkumu, Ross Turnbull
                  Everton: Per Hammar, Thomas Hitzlsperger, Sam Kelly, Jan Mucha, Phil Neville
                  Fulham: Chris Baird, Simon Davies, Mahamadou Diarra, Thomas Donegan, Corey Gameiro, Georgios Karagounis, James Musa, Richard Peniket, Mladen Petric, Mark Schwarzer, Alex Smith, Csaba Somogyi
                  Liverpool: Tyrell Belford, Jamie Carragher, James Stephens, Danny Wilson
                  Manchester City: Wayne Bridge, Filippo Mancini, Ryan McGivern, Roque Santa Cruz, Kolo Toure
                  Manchester United: Reece Brown, John Cofie, Michele Fornasier, Luke Giverin, Luke Hendrie, Luke McCullough, Paul Scholes, Gyliano Van Velzen, Frederic Veseli
                  Newcastle United: Steve Harper, Yven Moyo, Danny Simpson
                  Norwich: Tom Adeyemi, Lee Camp, Olumide Durojaiye, George Francomb, Simeon Jackson, Chris Martin, Ramil Sheriff, Korey Smith, Marc Tierney, Elliott Ward
                  QPR: Tan Ben Haim, DJ Campbell, Radek Cerny, Frederick Champion, Adam Francis, Try Hewitt, Rob Hulse, Ryan Nelsen, Taylor Louis Parmenter, Tommaso Trani
                  Reading: Nick Bignall, Simon Church, Ian Harte, Noel Hunt, Charlie Losasso, Angus MacDonald, Alex Pearce, Nicky Shorey, Jay Tabb, Joshua Webb, Brett Williams
                  Southampton: Danny Butterfield, Ryan Dickson, Tommy Forecast, Sam Hoskins, Ben Reeves, Frazer Richardson, Daniel Seaborne, Alberto Seidi
                  Stoke: Michael Clarkson, Rory Delap, Matthew Gledhill, Jadan Hall, Matthew Lund, Andrew Musungu, Carlo Nash, Michael Owen, Jermaine Pennant, George Rigg, Mamady Sidibe, Matthew Upson, Dean Whitehead
                  Sunderland: Titus Bramble, Anthony Callaghan, Wade Joyce, Matthew Kilgallon, Ryan Noble, Adam Reed, Ben Wilson
                  Tottenham: Jack Barthram, David Bentley, John Bostock, William Gallas, Jack Munns, Jake Nicholson
                  WBA: Marc-Antoine Fortune, Zoltan Gera, Gonzalo Jara Reyes, Romaine Sawyers, Jerome Thomas
                  West Ham United: Carlton Cole, Jake Larkins, Gary O'Neil, Jack Powell, Jami Rafati, Eoin Wearen
                  Wigan Athletic: Peter Aylmer, Albert Crusat, Franco Di Santo, David Jones, Piscu, Jonathan Lynch, Callum Morris, Filip Orsula, Ronnie Stam, Joshua Sumner, Ryan Watson
                  Last edited by Wilshere_10; 07-06-13, 17:48.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Wilshere buraz, edituj post i izbrisi Karagera i Skolsa sa liste otpustenih. Ljudi otisli kao legende nevidjene u penziju, kakvo crno otpustanje. Mogu samo oni nekog da otpuste u klubu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Onda bi trebalo da brisem jos neka imena, ako gledamo svakog kao legendu nekog kluba. Neka ga ovako, kome ne odgovara, ima pravo da se ljuti na mene.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Onda bi trebalo da brisem jos neka imena, ako gledamo svakog kao legendu nekog kluba. Neka ga ovako, kome ne odgovara, ima pravo da se ljuti na mene.
                        Ne ljuti se niko samo ono, glupo mi jbt da pise Karager i Skols otpusteni.

                        Ima jos imena, ova su svakako najupecatljivija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vise nisu otpusteni, sad su slobodni.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ja sam procitao pre koji dan da je iz Aston Ville otisao i Richard Dunne, a on nije na listi.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • http://www.transfermarketweb.com/?ac...d&idsel=122396

                              Ето прилике за Роуза да се докаже.

                              Вејн Бриџ потписао за Рединг, као слободан играч.
                              Last edited by Avramovic; 07-06-13, 20:40.

                              Comment


                              • Malo preterujete za Lamberta, al dobro.I sa Belhandom i sa Bentekeom Villa ne može u prvih 10.

                                Comment

                                Working...
                                X