Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, pripremne utakmice...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sánto ‏@Zizouology 3m
    BREAKING: Atlético-MG president & directors of both Dortmund & Spurs were present at Wembley during UCL final to discuss Bernard's transfer.
    I Levy se prikljucio trci za Bernardinha...

    Derby youngster, Will Hughes is set to be the subject of a £10 million bid from Newcastle United. (Source: Daily Mirror)
    Najveci potencijal na Ostrvu sigurno...
    Last edited by Freshman; 01-06-13, 14:28.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #62
      Jel 1. jula pocinje okupljanje igraca na pripremama?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #63
        Ja ne znam koju cifru nudi Real za Bejla.Negde se spominje 60 miliona funti, a negde 85.

        Nelogicno mi je da ce Totenhemu dati za Bejla dati 85 miliona funti, a za Suareza samo 40.Ma i ovih 60 miliona naspram onoga sto planiraju da ponude za Suareza je previse.

        I kakve su po vama sanse da Navas predje u Siti?
        Trener Sevilje je izjavio da su dobre sanse da ce Navas napustiti Sevilju na leto.

        Comment


        • #64
          Od svega toga najrealnije mi deluje odlazak Suareza, iako je srecan u Liverpoolu, sigurno nije bas toliko srecan u Engleskoj, praktico ga svi mrze, i sigurno bi mu prijala promena i zivot u Spaniji, nekako to je vise za Latinose... Ne verujem da ce on sam traziti da ide, ali ako Real ponudi oko 40M mogao bi da ode...
          Bale mislim da ostaje, ipak je tek potpisao ugovor, verovatno hoce jos jednom da pokusa da udje u top 4 sa Spursima, ako ne udju onda ih napusta.
          A Navas u City je smejurija, ne znam sta ce im on, jos se pominje cifra od 30M, siguro ne vredi toliko, ali ako dodje Pellegrini moguce je da ce pojuriti za spanskim igracima, a Sevilji trebaju pare ako sam dobro razumeo, u losoj su finansijkoj situaciji???
          sigpic

          Comment


          • #65
            Navas za 30m a Suarez 40 Auuuu ode sve u k...c

            Samo Siti moze da da za Navasa 30 milki. Nije on los, ali jbt 30 miliona...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • #66
              Ide Navas u City, ali nije 30m, Hunter rekao 23m + dodatnih 4m u bonusima ako postigne odredjen broj golova i nastupa I guess. Filozofija igre ce se promeniti kada dodje Pellegrini, mislim da konacno mozemo ocekivati Silvu kao 10-ku, a Nasri i ovaj brzonogi kao krila. Kad bolje razmislim, City i nema neka ozbiljna krila, Milner je radnik gde igra gde god ga stavis, njega tu i ne racunam i ko jos moze sem Nasrija i Silve na krilo ??? Dakle nije to toliko cudno sto traze krilnog igraca, ali mogli su mozda i bolje da uzmu za manje pare. Ali sve ce biti jasno kada dodje nov trener, ne moze se bez njega graditi ekipa, to valjda svako ozbiljan zna...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #67
                indykaila News ‏@indykaila 56s
                Breaking news: Jesús Navas signs for Manchester City. #MCFC
                Ima oficijalno i na sajtu Seville...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #68
                  20 miliona izgleda cijena,nije losa cijena na kraju...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #69
                    Jesús Navas is on the verge of becoming the first signing of the impending Manuel Pellegrini era at Manchester City. The Sevilla and Spain winger is close to a deal that will take him to the Premier League for £17m, plus a further £4.6m based on performances, of which the Spanish club believe £2.9m is virtually guaranteed.
                    Dakle do 22m funti moze da naraste, to je 26m evra otprilike...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #70
                      Mnogo bolja varijanta za City nego ono sto sam ja procitao gde se pominjalo 30M...
                      Mada i dalje nisam ubedjen da im je bas on trebao, ali dobro, ne moze da skodi, kao sto rece Fresh, i nemaju bas neka klasicna krila trenutno...
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        A realno sta njima treba jos za titulu ??? Jedan dobar srednjak, odbojkaski da se izrazim i mozda levi bek. Svaki eventualni gubitak igraca oni ce nadoknaditi, a sa Navasom dobijaju sigurno na sirini. Nasri i Navas, u sredini Silva, ispred Aguero, iza Yaya i taj srednjak ko god da je. Prejak je to tim, samo da vidimo da li je Pellegrini covek za to, moze li on da smiri te zvezdice, mada nije ni imao puno problema u Realu gde i vece zvezde igraju...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ide Navas u City, ali nije 30m, Hunter rekao 23m + dodatnih 4m u bonusima ako postigne odredjen broj golova i nastupa I guess. Filozofija igre ce se promeniti kada dodje Pellegrini, mislim da konacno mozemo ocekivati Silvu kao 10-ku, a Nasri i ovaj brzonogi kao krila. Kad bolje razmislim, City i nema neka ozbiljna krila, Milner je radnik gde igra gde god ga stavis, njega tu i ne racunam i ko jos moze sem Nasrija i Silve na krilo ??? Dakle nije to toliko cudno sto traze krilnog igraca, ali mogli su mozda i bolje da uzmu za manje pare. Ali sve ce biti jasno kada dodje nov trener, ne moze se bez njega graditi ekipa, to valjda svako ozbiljan zna...
                          Milner, Sinkler, u nekim slucajevima i Tevez i Aguero
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by chofy88 View Post
                            Milner, Sinkler, u nekim slucajevima i Tevez i Aguero
                            Je l' ziv ovaj ??? Ostace mi enigma i dan danas koji je djavo on dosao u City, prosecan krilni igrac da prosecniji ne moze biti. Pricamo o klasicnim krilima, Aguero i Tevez mogu, ali setajuceg spica da igraju na krilu, nije to ista pozicija kao krilo, dodje vise kao krilni napadac.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Freshman91 View Post
                              Je l' ziv ovaj ??? Ostace mi enigma i dan danas koji je djavo on dosao u City, prosecan krilni igrac da prosecniji ne moze biti. Pricamo o klasicnim krilima, Aguero i Tevez mogu, ali setajuceg spica da igraju na krilu, nije to ista pozicija kao krilo, dodje vise kao krilni napadac.
                              Pa dobro, to jeste, ali kada se igra sa jednim klasicnim spicem (koga kapiram da ce dovesti, ko god to bio, mozda Cavani, sta znam), onda im i ne treba neko krilo koje ce toliko pokrivati defanzivu, jer ce igrati sa tri u vezi, tako da kapiram da ce silvina uloga biti krilo a ne 10-ka, kapiram da ce Toure igrati tu malo smo isturenije, a iza Garcia, Barry, ili ako vec dovedu nekoga..
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by chofy88 View Post
                                Pa dobro, to jeste, ali kada se igra sa jednim klasicnim spicem (koga kapiram da ce dovesti, ko god to bio, mozda Cavani, sta znam), onda im i ne treba neko krilo koje ce toliko pokrivati defanzivu, jer ce igrati sa tri u vezi, tako da kapiram da ce silvina uloga biti krilo a ne 10-ka, kapiram da ce Toure igrati tu malo smo isturenije, a iza Garcia, Barry, ili ako vec dovedu nekoga..
                                Ma Yaya ce da bude iza, nece on biti 10-ka sigurno iako moze, bolje je da igra veznog tu je najjaci i najkorisniji, nego da ova dvojica cine tandem, to bi haos bio. Silva ili Nasri ce u sredinu, to je izvesno. Ako mozda Tevez ne ode, onda on umesto Nasrija, ali sve je to za sada nagadjanje, jos treba da vidimo kako ce se Pellegrini postaviti, iako ja ocekujem 4-2-3-1 od njega, a ne duplu "sesticu" 4-2-2-2 koju je Mancini koristio i to sa dobrim uspehom, pa da imas dva krila koja uopste ne deluju kao krila vec kao inside veznjaci, kao 10-ke na krilu, free role pozicija.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X