Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, pripremne utakmice...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Vigan out, Hal in. Poprilicno jednostavno .

    Mada je on meni za neki stabilniji PL klub, sasvim pristojan levi bek.
    sigpic

    Comment


    • Ma kako ne, dje u Hal da zavrsi jbt
      sigpic

      Comment


      • Opa , cuj Okore u Villu stigao , fino , pojacase odbranu , odlican potencijal .

        A eto , navijacima Lyona se ispunila najveca zelja , prodali su Lovrena , koji jeste imao losu sezonu , ali mislim da su pregrubi bili prema njemu ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Yohan Cabaye izgleda potpisuje za Monaco...

          Comment


          • Lovren je jedna obicna kanta od igraca,ne mogu da vjerujem da su ga platili 10 miliona...redovno kiks ili dva po utakmici koji rezultiraju golom protivnika

            Ove sezone je zbog svojih "dobrih" igara cak bio odstranjen iz prvog tima, nije ni trenirao s njima,a navijaci su mu dali titulu najgoreg igraca Lyona i bio je predmet sprdnje
            Last edited by AK47; 15-06-13, 09:40.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ne svidja mi se prvo pojacanje...

              Comment


              • Originally posted by saint View Post
                Ne svidja mi se prvo pojacanje...
                Baš su vas odrali za njega

                Comment


                • Da znas! Al Kortese nije morao da prihvati toliku cenu....cudne poteze pravi, daj Boze da izadje na dobro...u protivnom, nas spasitelj Markus Liebherr ce se u grobu prevrtati

                  Comment


                  • Sánto ‏@Zizouology 3m
                    JUST IN: Atlético-MG president Alexandre Kalil reveals that an English club has made a bid of €18M for Bernard. Spurs strongly linked [ESPN]
                    Ako bi morao da otpisem par top klubova, Utd sigurno ne juri ovog momka, kao ni Chelsea, a ni LFC. Ostaju City, Arsenal i Spursi kao moguce destinacije. A mozda i ovaj predsednik kenja da bi podigao cenu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma kokoške su, mi jurimo krupnije.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Tigers Sign Figueroa!

                        http://www.hullcityafc.net/news/arti...J3SMuU4Cepe.99

                        Comment


                        • Po meni je Lovren sasvim solidan igrac i oko 10m bi mu i trebala biti cena. 23 godine, perspektivan... Jeste imao dosta losu sezonu ali opet standardan je u Lionu vec 3 sezone i ako se dovede u red bice solidno pojacanje.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Brusu upala kasika u med.
                            sigpic

                            Comment


                            • Steven Reid has agreed a new one-year deal at West Brom.
                              http://www1.skysports.com/football/n...l-at-West-Brom

                              Comment


                              • Danish international striker Nicklas Helenius (22) has left Aalborg for joining Aston Villa on a 3 years deal.

                                Last edited by Avramovic; 18-06-13, 17:51.

                                Comment

                                Working...
                                X