Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pocetak cestitke je jos samo jedan dokaz koliko je Roger veliki i da je veci od Nadala

    Jos sladje da tako pocinje i da se odnosi na "najveceg"

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      A bas im je dobra ova konstrukcija...mnogi zele da dominiraju na travi i betonu...ali je na sljaci Rafa kralj...sta je pisac htio reci
      Sto si picajzla?Ne odgovara ti pocetak i onda trazis greske u konstrukciji sastava?!

      Comment


      • Pa ne...ti mi reci sta to znaci

        Comment


        • To znaci nesto,ne bi da otkrivam.

          Comment


          • Nemoj zajebavati,u trenutku inspiracije nakon nekih pobjeda ja bih napisao i 100 puta pogrdniju cestitku od ovog lika

            Zanimljiva slicica...

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Pa ne...ti mi reci sta to znaci
              Jos kad bi i on znao, ali nece da prizna da jeglupa cestitka
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pa dobro sta da vam kazem ima nelogicnosti ali poenta je glavna i ona mi svidja.Nemojte mene napadati nisam je ja pisao

                Comment


                • i ne bio kralj sljake kad ovi mnogi hoce da dominiraju na travi i betonu

                  Inace AKisa je Ferdi dao himnu nakon AO 2009...Nije do mene, Joksimovic

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Od Tsonge nece ispasti...koliko god glupo zvucalo, Jo ne moze na sljaci udarati ovako jako i ravno u kontinuitetu kao Simon...slomi se on skacuci po lopticama, mase FHom, budalese BHom...ali nema neke brzine i jacine...ne moze reternirati ubitacno kao Simon, ne moze se braniti podjednako dobro..
                    Na AOu me iznenadio...ovdje nece
                    Nemoj i ovde da te iznenadi . Na AO si istu stvar rekao. Da nema cime da napadne Rodzera pa ga je umalo pobedio. A ovde ce imati i publiku posto ga vole vise nego Simona to je sigurno .
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by Bonomo View Post
                      Nemoj i ovde da te iznenadi . Na AO si istu stvar rekao. Da nema cime da napadne Rodzera pa ga je umalo pobedio. A ovde ce imati i publiku posto ga vole vise nego Simona to je sigurno .
                      Imace publiku, ali posto je Role u pitanju, bice 50-50
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Nadal danas gubi set

                        Comment


                        • Federer BH vs Dimitrov BH

                          shminka i notorious,

                          U osnovi kazete da je Federerov BH efikasniji. To je valjan argument. Udarac je dobar koliko je efikasan.

                          Medjutim efikasnost udarca ne cini samo njegov kvalitet. Bitno je i kako ga upotrebljavas. A opet nacin na koji ga upotrebljavas zavisi od drugih faktora:

                          A)
                          Kvaliteta ostale igre, ostalih udaraca. To je samo po sebi evidentno. Ostatak Federerove igre je bolji od ostataka Grigorove igre.

                          B)
                          Takticke prilagodljivosti. Federer zna da iskoristi izvanredno svoj BH u danim okolnostima. Npr. jucer je imao 9:23 odnos vinera i neiznudjenih. Svejedno je shminka u pravu kada kaze da je BH puno pomogao Federeru da dodje do pobjede. Kratke i mekane BH diagonale su bile kljucni elemenata u zaustavljanju Simoovog momentuma.

                          Dimitrov u tom pogledu ima jos jako puno da uci.

                          C)
                          Iskustva. Ono sto je Dimitrov pokusao protiv Novaka je suicidalno.

                          D)
                          Kretanja i ravnoteze. Tu je opet Rodzer bolji.

                          E sad da se vratim samom BH-du. Nikada se slabosti Rodzerovog BH ne ispolje kao pod Rafinom barazom. Slicna baraza protiv Dimitrova je bila mnogo manje efikasna. Dozvoljavam da je to bio samo jedan mec, isto tako da je Rafa malo sirovo kopirao taktiku koja je efikasna protiv Federera, ali ipak je to znakovito.

                          Konacno, shminka potencira efikasnost Federerovog slajz BH-da. Kod Grigorovog BH-a se meni upravo slajz najvise svidio. I cini mi se da je upravo slajz najslabije smisleno koristi. To pripisujem iskustvu.

                          Comment


                          • Ovde se ne moze ni rodjendan cestitati Rafi, a da nema komentara Za rodjendan se sve najlepse pozeli, recimo titula RG ove godine.

                            Comment


                            • Gotovi svi mecevi 1/8...idemo na 1/4...raspored za sutra

                              http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...ule/index.html

                              Comment


                              • Koji cirkus. Radwanska i Errani na PC a Serena i Kuznetsova na SL Ne prestajem da se divim organizatorima.

                                Comment

                                Working...
                                X