Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    I sjutra samo jedan atraktivni mec u najavi, ne pamtim ovako losa dva kola na nekom Slamu, bukvalno ima jedan u najavi derbi po danu
    Ova oba meca sa Monfilsom su bila prava poslastica. A sutra se puno toga moze pretvoriti u odlicne meceve. Ovako na papiru Verdasco vs Tipsarevic. Ali Tipsarevic je u "slobodnom padu" a i Verdasco je to vec odavno.
    Pouille vs Dimitrov, Istomin vs Davydenko, Wawrinka vs Zeballos, Haase vs Janowicz,

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Dobro je, potrefili smo ipak na isti mec

      Ne sluti na zanimljiv dan, ali GS je u pitanju...tako da sigurno nece biti dosadno

      Iz nekog razloga ocekujem jako zanimljiv Wimbledon...mislim da ce tamo konkurencija biti dosta veca nego na RGu ;)
      To je ko Giro ili Tour, ne moze to biti nezanimljivo

      Comment


      • Ja bih vise volio da Rosol izbjegne Nadala, dakle da ispadne, pa da se sastanu opet na W-u
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Šljaka najbolje pokaže kakva je forma igrača.
          Rekao bih da se izlizala jedna generacija, a nema nove.
          Eto ostaje nada da će Kralj uzeti i ovaj RG i dati nam nadu da ćemo bar još jednu godinu gledati dobar tenis.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Gulbis rekao kako su top 4 dosadni

            Matt Cronin ‏@TennisReporters
            Gulbis to L’Equipe: 'I respect Roger, Rafa, Novak and Murray but for me all 4 of them are boring players. Their interviews are boring'
            Fed nije mogao bolje da mu odgovori
            @letstalktennis1
            Federer: "I know what Gulbis means. But it's not always our fault. We have to do so many press conf., he does less"
            Fed nije mogao bolje da mu odgovori
            Hahahahahahah, dominiraj
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • http://www.rolandgarros.com/en_FR/mu...mo=menu_videos

              kaze da mora raditi na fitnesu, super ako ce stvarno to udariti

              Comment


              • Ne znam sto se taj starac pomamljuje, Nadalinho i ja znamo da ce brojati gemove u finalu
                sigpic

                Comment


                • Role dva meca zavrsio BH paralelom

                  A Gael prica o tome da idalje vjeruje da moze osvojiti GS i da mu je to veliki san

                  Comment


                  • Sjecas se kad su prosle godine on i Sampras igrali onu egzibiciju, San Jose cini mi se je bio u pitanju. Pete je tada izjavio da on moze do Slama
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Role dva meca zavrsio BH paralelom

                      A Gael prica o tome da idalje vjeruje da moze osvojiti GS i da mu je to veliki san
                      Jos bolji je bio poen pre tog, fh kratka dijagonala, neverovatan ugao je nasao
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Da li samo mene užasava Gulbisov forhend?

                        Šta mu znači onaj zamah?

                        A klovn od Monfe će od sada slaviti 1/4.

                        Ipak je to 194 i zilion povreda. Neće sigurno biti kao vino.

                        Comment


                        • Originally posted by BockoBG View Post
                          Šta mu znači onaj zamah?
                          Lijeva ruka mu dođe ko nišan za forhend.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Mora jos samo zamoliti protivnike da mu salju adekvatne loptice na FH, da ima vremena da nanisani

                            Comment


                            • Originally posted by perkan
                              Kad bi doveli Mandzu, Yayu Tourea, kad bi se Marcelo vratio u svoju najjacu formu, bili bi vrh.
                              Dzaba, ne mogu oni nista Rogeru, mozda bi mu malo otezali ali ide on do finala.
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=eTuFHddyTng

                                Vidi se recimo u ovom mecu da stvarno kasni sa FHom...ali ne znam zasto mu je potrebna sva ona skalamerija da ga podsjeti da mora ranije krenuti u udarac

                                Comment

                                Working...
                                X