Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E da posto vas vec zanima sta ce biti, evo: Ni Noki ni Rafa nece imati problema do SF, ni jedan ni drugi nece izgubiti set, Nole dobija Rafu posle velike borbe. Sa druge strane nema ko da se suprotstavi Feridu do SF, tu ga ceka Berdych i trese ga lagano. u finalu Berdych skida gace, Noki osvaja, Bojana place, shminkica se napokon konvertuje 100% u Novaktarda, Olja obara forum zbog previse uploadovanih slika, Vlajko nestaje na 6 meseci a ja se naravno,hvala bogu opijam
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Ako mene pitate, mislim da ce sva 4 nosioca biti u polufinalu..I da ce Ferer konacno uci u svoje prvo Slam finale...Nadajmo se da ce mu pritivnik biti Novak..Ono sto me raduje,bez obzira koliko trivijalno zvucalo,je da ce vreme biti kisovito i oblacno tokom citavog RG-a,sto daje vece sanse Novaku protiv Rafe..Nije krucijalno,ali ga je lakse dobiti u takvim uslovima,da ne objasnjavam sad ono sto svi znaju,manji odksok itd itd...Mislim da,sto se tice nasih cica,Ana ima sasvim realnu sansu da prodje u 1/2 finale,dobar joj je zreb,mada joj Radvanjska ne lezi..

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        treba napraviti anketu:

        ko vise ne voli Roleta:

        FC Nadal
        Nadalinho
        neko drugi-upisati u postu o kome se radi
        bio je onaj baja sto je valjda na avataru imao uplakanog Roleta, mislim da se milka zvao ili tako nesto. njemu je bukvalno svaki post bio pljuvanje Ferida
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Je l' se samo meni cini ili ja polako postajem Novaktard ??
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Gandalf View Post
            Je l' se samo meni cini ili ja polako postajem Novaktard ??
            Odavno. Zajebao si i shminku
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Odavno. Zajebao si i shminku
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                E da posto vas vec zanima sta ce biti, evo: Ni Noki ni Rafa nece imati problema do SF, ni jedan ni drugi nece izgubiti set, Nole dobija Rafu posle velike borbe. Sa druge strane nema ko da se suprotstavi Feridu do SF, tu ga ceka Berdych i trese ga lagano. u finalu Berdych skida gace, Noki osvaja, Bojana place, shminkica se napokon konvertuje 100% u Novaktarda, Olja obara forum zbog previse uploadovanih slika, Vlajko nestaje na 6 meseci a ja se naravno,hvala bogu opijam
                Noto pise najduzi post u istoriji foruma i nije mu tesko, Navras koristi smajli u svakoj recenici, NI procentualno analizira polufinale sa Nadalom na 25 strana, dok Pecaros ni ne gleda finale jer je upecao soma od 105 kila tog popodneva i kako kaze veca je to mnogo borba bila nego Novakova sa Tomasom koji se predao jos u svlacionici. Cak i Choda postuje.
                sigpic

                Comment


                • Da ne zaboravim.... danas je bilo žrebanje parova... osim za mešovite - sutra je žreb.

                  - muški dubl
                  - ženski dubl
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Prilagodio bi se kad bi mu ga neko stalno forsirao, ovo je iznenadjenje kad stoji sto metara kod riterna, taj poen sigurno gubi, onda ce ili prici malo, a ako pridje normalni servis vise nece moci tako lako da vraca, a ako ostane daleko iza opet mu udariti koji drop, to bi ga sigurno uzdrmalo.
                    Samo bi jos vise trcao i opet stizao, a posto bi bio besan, zaigrao bi jos agresivnijie, pa sta smo uradili?Bolje ovako;)
                    Inace smatram nesportskim potezom taj servis iz ruke.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Zajebata ova anketa, nema ni upustva za postupanje a ni pecata ;)
                      Nije je trebalo ni postavljati kad je optepoznato da ce Nole otresti Rafaela a Vica deklasira Risu, koji igrom slucaja prethodnu noc srece zensku koja koristi karmin u prahu.
                      Last edited by pecaros; 27-05-13, 08:06.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gimeno Traver - Monaco
                        Berdih - Monfils
                        Rafa - Brands

                        uz eventualno Janowicza i Gulbisa što se čini zanimljivim danas. Rafa dobi ovog balvana, moglo je i bolje u prvom kolu, ali ne sumnjam u pobjedu naravno.

                        Comment


                        • Mislim da ce biti zanimljiv mec rafa-brands. Brands je ove sezone veoma dobar barem je bio dok sad ga jos pratio. Tip je igraca koji ne odgovara rafi. Ima sjajan servis i lopata iz fh kao besan. Samo da mu bude dan. U svakom slucaju nece se predati u svlacionici, nije taj tip igraca. S obzirom da je rafa imao problema sa soderlingom, isnerom, gulbisom ,verujem da brands moze barem do jednog tb-a
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Brands zijanio od Hajeka 6-0 6-1 neki dan...s takvom igrom nece ni do gema

                            Comment


                            • Bez shminkine računaljke izbrojah 8 Francuza u današnjem programu
                              Valja ceo dan gledati razdraganu bratiju iz Francuske teniske birokratije
                              sigpic

                              Comment


                              • Izbacit cemo ih barem pola danas

                                Comment

                                Working...
                                X