Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahaha sad i za ovo ga osudjuju. Jao majke, dokle moze ici ova mrznja Nadala?
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      hahaha sad i za ovo ga osudjuju. Jao majke, dokle moze ici ova mrznja Nadala?
      Izvini, Stefane, samo želim da vidim za koliko minuta će mi obrisati post Ovo je već treći ili četvrti

      Nije mržnja, samo mi je smešno
      Last edited by Larisa; 09-06-13, 22:38.
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Da, svlacionica, jer on u tom trenutku nije znao gdje ce napadac da ide, samim tim nije ni razmisljao o djecaku, vec je krenuo da pobjegne

        Federer je 2009. cak dao glavu onom ludaku, nabijao mu kapu, radio sta mu volja. A ovaj bjezi
        Cuj dao glavu Pa brate on se cak i povlacio a ne mozes da se povlacis od Jimmy Jumpa

        Comment


        • http://www.rappler.com/sports/world/...rriage-protest

          Comment


          • Tacno sam znao. Dok sam bio u Parizu non stop se govorilo o tome, to im je glavna tema ovih dana...
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Izvini, Stefane, samo želim da vidim za koliko minuta će mi obrisati post Ovo je već treći ili četvrti

              Nije mržnja, samo mi je smešno
              El Tio to namjestio.
              OVAKO

              Comment


              • da znaš koliko si u pravu ne bi poverovao hahahaha
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Rafa je vidio 'napadaca'. Vidio je i redare. Nije znao sto napadac sprema i potrcao je prema svlacionic. Potuno ispravna i profesionalna odluka! Napadac je potom savladan i nije bilo razloga da ide u svlacionicu.

                  Comment


                  • Nadal triumphant, but pain is still there
                    .....

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ja bih rekla da je hteo da pobegne u svlačionicu, al ajde.

                      Jeee, ja se jos odusevio kako je odreagovao, kad pogledas bolje, stvarno je krenuo ka svlacionici...

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Jeee, ja se jos odusevio kako je odreagovao, kad pogledas bolje, stvarno je krenuo ka svlacionici...
                        Al sta da radi, taj huligan sigurno nije posao da ubije tog dechaka. Ako bi hteo da napadne neko onda bi to bio neko od tenisere.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Jeee, ja se jos odusevio kako je odreagovao, kad pogledas bolje, stvarno je krenuo ka svlacionici...
                          Ma to je apsolutno normalna ljudska reakcija, nema mu su tu šta zameriti.
                          Last edited by miloolja; 10-06-13, 12:47.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Axaxa, kako je Ferer junacki stajao

                            Comment




                            • Inače, meni Makarova neverovatno liči na Steffi Graf
                              Last edited by wanderer; 10-06-13, 14:01.

                              Comment


                              • Hah. Tako je mene jednom ortak dok smo igrali dubl pogodio u glavu kada je servirao.

                                Potpuno normalna reakcija Nadala

                                Comment

                                Working...
                                X