Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je ovo prvi drop u petom setu, moralo je toga biti dosta vise.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Originally posted by retro View Post
      Kao jedan.
      Zadnja 3 puta ( od kad ja pratim)kad je neko lupio as povecao se broj winnera za 2
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ne znam što mu ne kažu nešto.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Mislim da je ovo prvi drop u petom setu, moralo je toga biti dosta vise.
          nije prvi, bilo ih je jos

          Comment


          • I opet po sredini, je li on malouman?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              nije prvi, bilo ih je jos
              Promaklo mi je, ali imam utisak da ih ne koristi dovoljno.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Legendooooooooooooooooooooooo
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • BRAVOOOOOOOOOOOO!!!! PRELEP MEČ!!! PRELEP!!! Čestitke Stenu!!!

                  Comment



                  • Ma tako jeee!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Hahahahah sto gleda dal ga snima kamera pa krenuo da tapse
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ko zna bi li ga pobijedio da mu Gasquet nije poklonio dvije mec lopte. Svakako je u trecem morao ranije da zavrsi. No vazno da je pobijedio.
                        Za turnir mnogo bolje sto je prosao, nadajmo se da ce se oporaviti za cetvrtfinale, vjerujem da oce.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Ta Oljice, to je Mats stay cool
                          Rekao je da Novak osvaja ...ne može to čas 'vako, čas 'nako...

                          Shminka, si živ?
                          Last edited by miloolja; 03-06-13, 18:51.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Stan ako Rafu ne gurnes u konopce ima da se naljutim...mozes ti to...
                            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                            Comment


                            • Ne mozes ti da se "zakopas" dva metra iza osnovne linije i da saljes jednorucne bekend "balone" ... ne mozes ... to nikada nije moglo niti ce moci ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • 92 winera, ovako je i Simona izbusio prosle godine.

                                Valjda ce ovaj top raditi i protiv Nadala.
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X