Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Admin bi trebao biti primjer a ne da on unistava temu,samo naprijed.


    Rafa pusta Klizanu da odlcuje u poenu,svaka ti dala

    Comment


    • Janko

      Comment


      • Klizan cim je shvatio da nema sta da izgubi , opet poceo da igra , imace jos sta da kaze u ovom setu.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Bravo Tipso Martin dao malo fore Rafi ala sevaju vineri
          sigpic

          Comment


          • Dobice Tipsa lagano , rekoh jos prekjuce , pokazao je protiv Mahuta da jos uvek moze da odigra solidno a Verdasko vise ne moze ni da se seti sta znaci ta rec solidno
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Admin bi trebao biti primjer a ne da on unistava temu,samo naprijed.


              Rafa pusta Klizanu da odlcuje u poenu,svaka ti dala
              Ne valja kad kazem da mu nije nista, ne valja kad se plasim za njegovo zdravlje...
              a bio si i ti moderator i svasta pa nisi davao nikakav primer nego si hejtovao Feda, nemoj se praviti lud
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • OMG ja tek sad vidim da je ona moderator Svaka cast, ovako treba moderator da vrsi svoji posao.
                OVAKO

                Comment


                • Uvek mi je bilo interesantno da citam komentare Nadalovih navijaca kad mu neide. I uvek uzmu nekog na zub i taj neko u njihovim ocima mora da mrzi Nadala .

                  Smesni ste koliko ste jadni.

                  Ne svi ali vecina.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ne valja kad kazem da mu nije nista, ne valja kad se plasim za njegovo zdravlje...
                    a bio si i ti moderator i svasta pa nisi davao nikakav primer nego si hejtovao Feda, nemoj se praviti lud
                    Nikad tako provokatorski u postovima samo pisajuci po jednu rijec,u raspravama OK ali tako,bas nisko

                    Comment


                    • Dosta lose odigrao Klizan ovaj gem , od 0:15 dosta losa 3 poena za njega.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Radi li ikome neki stream za Gasquet-Przysiezny meč?

                        Comment


                        • Cestitke za Janka.Bas me interesuje kako ce Klizan u nastavku da odgovori.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Ovi dublovi mi nikad nece biti jasni , lagano ispadose Nestor i Lindsedt od Sere i de Viedjija
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ajde Jankela!!!
                              Nek anketu sahranjuju Ćipe i Role;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Bonomo View Post
                                Uvek mi je bilo interesantno da citam komentare Nadalovih navijaca kad mu neide. I uvek uzmu nekog na zub i taj neko u njihovim ocima mora da mrzi Nadala .

                                Smesni ste koliko ste jadni.

                                Ne svi ali vecina.
                                Jadni? Pa ko je iskomentarisao da Nadal igra dobro? Svi smo rekli da je ocajan i da ovako ne moze u nastavak turnira. Al naravno, neko se ubaci i izvredja ga za kolena, povrede i sto ti ja znam, totalno nepotrebno.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X