Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack 10 View Post
    Sad prvi put slusam radio R.G na njihovom zvanicnom sajtu,i sad komentarisu kisu bla bla,i jedan pitao sa tvitera njih sta misle dal bi Serena mogla dobiti nekog iz prvih 100 muskih tenisera,i jedan kaze sa sigurrnoscu ne moze ni iz prvih 200,300 a drugi jos sigurnije kaze nema sanse ni protiv nekog iz 1000,ja se donekle slazem...al ja bi voleo videti taj mec ajmo
    Ovo sam vec kacio al nije na odmet

    U jednoj ruci pljuga, u drugoj reket

    Krajem devedesetih, svet se čudio crnim ženama, sestrama Vilijams, koje su tada bile u najvećem uzletu. Uprkos (ili, možda, usled) žestokog puberteta, Venus i Serena su glatko napredovale ka vrhu svetskog tenisa. U Melburnu, 1998. godine, samouvereno su banule u prostorije ATP zvaničnika i izjavile da mogu pobediti bilo kog muškarca plasiranog ispod dvestotog mesta. Karsten Braš, tridesetpetogodišnji Nemac, koji je zauzimao 203. mesto, prihvatio je izazov. Uostalom, nije imao bitnija posla – ispao je u prvom kolu, kako u singlu, tako i u dublu. Braš nije bio baš najobičniji teniser. Iako je četiri godine ranije uspeo da se probije u Top 40, životni stil mu nije dozvoljavao dalje napredovanje. Opisivali su ga kao čoveka čiji se trening sastoji “od pakle pljuga i nekoliko hladnih piva”. Karstena je, narodski rečeno, boleo k**c. Bilo kako bilo, dogovoreno je da jedan set odigra protiv Serene, a drugi protiv Venus u revijalnom meču. Usledio je masakr. Braš je dobio Serenu 6-1, a Venus 6-2, a nije se ni preznojio. Na meč je došao pripit, a između gemova je pušio. Na kraju je izjavio da je namerno grešio i da je igrao poput šestotog igrača na ATP listi, kako bi stvari bile zanimljivije. Trener sestara je delio njegovo mišljenje. “Štedeo ih je” – bilo je sve što je rekao.

    l.jpg
    Last edited by Velja; 30-05-13, 16:58.

    Comment


    • Odlican Novak , mada mu je pomogao malo i Pella sa svojim greskama ali pobeda se pise . Osvetio je Janka i Viktora i moze mirno da se spremi za trece kolo .

      Comment


      • Mogla bi sad da padne neka kisa...malo
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Fognini pravi brejk u 4 setu
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Al sam zablitao na igrici ovo kolo

            Comment


            • Petra završila u dva, ko bi rekao....

              Comment


              • Lagani pucacki trening i otpeljavanje nejakog Pelje.
                Nazire se sta ceka bugarina, a ne ceka ga puno dobroga.
                Sad bi valjala repriza potopa u Bg tokom prepodneva;)
                sigpic

                Comment


                • Kakav defanzivni slajs Pera
                  sigpic

                  Comment


                  • Benoa uzeo tajbrejk prvog seta protiv Kubota

                    Comment


                    • Odlican novak danas. Podigao je nivo igre dosta i sa ovakvom igrom moze dobiti Dimitrova.

                      Comment


                      • Hahaha zanilmljivo,al nije da sam iznenadjen
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Mogla bi sad da padne neka kisa...malo
                          ma ja, nek komsiji krva rikne

                          Suncano vrijeme do kraja RGa

                          Comment


                          • Izgubi Viko set, malo osjeti teren, lopticu, valjace ti trening
                            Novak ima test i to strasan test u narednoj rundi. Ne bi bio strasan da igra dobro, da je siguran, da ne grijesi, ali se neki veliki napredak u odnosu na Rim ne vidi, ako ga uopste i ima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ode i Annika. Ostale Eugenie i Ashleigh u drugom kolu danas i Sloane i Monica u trećem. Za sada 15 pobeda od 17 U20 igračica u glavnom žrebu. Treba istaći da su imale jako težak žreb. Sedam njih je igralo/igraće protiv top 10 teniserki i dva međusobna meča. Jedino Monica Puig do sada eliminisala neku od nositeljki.

                              Comment


                              • Kisa tek u 20h, mogla bi i poraniti jedan sat i po
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X