Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ide poslije 3 opomene?


    Jos jedan set Rafa

    Comment


    • E ajde iskulirajte , mrzi me da vam brisem poruke tako da cete automatski popiti ban. Vazi za sve
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Sunce ti jebem ko sve radi na eurosportu, čuj kralja opsovao bi on sudiju, mislim da bi se Maria pravo nasekirao da zna da bi ga ovaj stručnjak opsovao.

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Ja bas ne vidim poentu ovog hawk eye-a za gledaoce...velika glupost, ako se vec ne koristi za ono za sta se treba koristiti
          Da nas nervira još više i da raspali masu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja i dalje verujem da Nole ovo moze da preokrene , ajmo Nole ne predaj se

            Comment


            • Kažnjava ga na 5-1 i 40-0, neka zajebancija? Novak se uopšte ne kreće i rezultat nema veze sa pogrešnom odlukom, nešto se desilo u prva 2 gema.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Uzima mu poen na tri set lopte. Pazi da se ne iskupis.
                Od kada ti tako mislis?

                Inace jesi u pravu.

                Comment


                • Ko je tebe sta pitao,nemoras da gleda niko te ne tera
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Da nas nervira još više i da raspali masu.
                    Veruj mi da je uspeo, ne secam se kada sam se ovoliko iznervirao, a ima sportskih timova i igraca koje pratim i volim mnogo vise od Novaka, strasno
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ajde Nole, držimo palčeve, spremi snagu i teraj, šta drugo

                      Comment


                      • parni setovi su naši..
                        a za peti, videćemo..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • MOLIM TE POBEDI, AKO NE MOZE DRUGACIJE, IZ INATA!
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Banujte ove navijace Rafe Nadala , da ne slusamo ove pateticne pokusaje odbrane njihovog ljubimca . Najgore je sto se ovo sve desava samo sto je Novak Srbin .

                            Comment


                            • Originally posted by chofy88 View Post
                              Cekaj, sta ima ti meni da pricas da li sam ja poznavalac tenisa ili nisam? Ja tebe nisam pomenuo ouopste, a i sto bi klasican iskompleksiran navijac spanskog pederkana, koji ne zna da slavi pobedu svog igraca neko samo provocira.. A i objasni mi ti kako ti znas sta se videlo na sljaci? Jesi ti mozda tamo?
                              Gdje provociram, pokušao sam da ti objasnim razliku traga na šljaci i onoga što bude prikizano na hawk eyeu. Trebalo bi da mi se zahvališ što sam se udostojio da ti skrenem pažnju. Odoh sada da slavim pobjedu spanskog pederkana, ja ipak prihvatam tvoje savjete.

                              Comment


                              • kako bi sada jedan brejkić dobro došao...

                                Comment

                                Working...
                                X