Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih ja ovde vise nista dodavao... Jako dobra partija, podizao igru kad je trebao, izuzetna kontrola meca i posebno svojih servis gemova...

    Comment


    • Ima li jos neki Svaba
      sigpic

      Comment


      • Sad, Nole sad ga pritisni,ne popustaj,izbaci iz glave defanzivu,napadaj ga,ajde idemoooooo
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • sta radi BH paralela

          Comment


          • Odlican Rafa za odlicnih 2-0. 6-2 6-3
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Stvarno dobra partija Novaka. Nisam pogledao prvi set, ali ovo što sam u nastavku vidio, odlična kontrola meča, dobro servira i općenito odiše što mi se sviđa MIRNOĆOM... Ako ovako bude igrao protiv Rafe... tri točkice...
              "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

              Comment


              • au greske li Nole

                Comment


                • Moralo je i do ovoga da dodje, cudno bi bilo da je sve glatko proslo..

                  Comment


                  • Sta bi sa NOvakom u ovom gemu,zasto ponovo ovo radi sebi

                    Comment


                    • Bas veliko opustanje kod Novaka, steta, sebi otezava iako je ocigledno da je kvalitetniji igrac.

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ne bih ja ovde vise nista dodavao... Jako dobra partija, podizao igru kad je trebao, izuzetna kontrola meca i posebno svojih servis gemova...
                        Bravo ja...

                        Comment


                        • Zasluzio je Tommy barem set

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Bravo ja...

                            Comment


                            • Rafinjo igra 17 gemova duze nego Nole 25 ....
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Nole nemoj se tako "igrati".Moras ovaj set da dobijes,mozes, samo hladne glave bez opustanja,ajde koncentrisi se,ne pustaj svabu
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X