Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Ana sunce ti jebem . Opet te gledam, ko mi je kriv ajde sad cepaj ovu. Ne znam dal je ono bio cale al kao sto on kaze - VIDIS DA MOZE!
    AJDE BRE
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Aooooo....

      Comment


      • Tuga.

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Pa sam prihvatio raspravu, a ti se sad pozivas na buducnost

          Grisa je nakon seta protiv Rafe i pobjede protiv Novaka postao igracina...a tu su ova dvojica igrali smijesan tenis...jucer se malo vratio u realnost...jos pure
          Sada ozbiljno. Niti sam zaključak o Grigorovom BH-u donio nakon bljeskova protiv Novaka, niti ću ga minimizirati zbog lošeg izdanja protiv istog igrača. Međutim, ono što sam do sada vidio, u ove 4 godine otkako se Grigor pojavio (ako se ne varam 2009) jeste da je njegovom BH-u daleko teže naći manu nego Rogerovom. Da li će neko nakon jednog meča protiv Novaka to nipodoštavati, ne znam, ali hronološki tome, trebalo bi se isto zamjerati i Federeru na mečevima protiv Novaka (Rim 2012), Murraya (Shangai nekoliko puta) ili protiv Blakea u Pekingu, koje je najgore izdanje njegovog BH-a koje sam ikada vidio.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Barem se nisam puno nervirao
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Nume digra Ana

              Comment


              • E,Ana sta uradi,da ne mozes ne bi mi bilo krivo,ali ovakav strah i nemanja vere u svoje mogucnosti,bas sam
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Prle! View Post
                  Sada ozbiljno. Niti sam zaključak o Grigorovom BH-u donio nakon bljeskova protiv Novaka, niti ću ga minimizirati zbog lošeg izdanja protiv istog igrača. Međutim, ono što sam do sada vidio, u ove 4 godine otkako se Grigor pojavio (ako se ne varam 2009) jeste da je njegovom BH-u daleko teže naći manu nego Rogerovom. Da li će neko nakon jednog meča protiv Novaka to nipodoštavati, ne znam, ali hronološki tome, trebalo bi se isto zamjerati i Federeru na mečevima protiv Novaka (Rim 2012), Murraya (Shangai nekoliko puta) ili protiv Blakea u Pekingu, koje je najgore izdanje njegovog BH-a koje sam ikada vidio.
                  Nisam gledao taj mec u Pekingu, nisam mogao naci stream...ali sam gledao milion drugih u kojima mu je BH izuzetno mnogo znacio
                  Pricat cemo o ovome kad Grisa naraste...ne sumnjam u tvoje oko sto se tehnike tice...nadam se da ce ga i bolje koristiti ubuduce...jer mi je lik ok skroz
                  Jesil gledao njegov mec sa Bekom u Sarajevu?

                  Comment


                  • Kako samo Radvanska taktički dobro odradi meč.. ne mogu da joj ne odam priznanje..
                    A Ana, ne znam zaista, da je bar nisam gledala kako igra u svojim najboljim danima bilo bi mi lakše da ovo shvatim..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Doći će Agnješki Serena. Videćemo njenu taktiku tad.

                      Comment


                      • Glavna tema

                        Comment


                        • U najavi,izvanredan mec. Bez obzira na prisutnu slovensku dusu,navijam za Hasivoja
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • одмах по брејку! Јужни добро кренуо...али Хас враћа брејк и 1/1
                            sigpic

                            Comment


                            • Stariji coek se sporije zagreva.Pocelo je ultra ofanzivno
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Poderace ga Has k'o levata sudeci po prvim gemovima.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X