Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Jedino ako se u Parizu vidi i posle 23h onda ima. Pre 19:30 nema sanse da pocne, osim ako se Fognini ne samounisti za nekih sat i po do dva.
    Znaci Nadal ce da igra preko 3 do 4 sata ako Fogini ne samounisti.

    Stici ce Novak bez problema ako bude dobio 3,4 seta

    Comment


    • Originally posted by Navras View Post
      Sada je definitivno jasno da Novak ne moze zavrsiti danas, tako da je najbolje da i ne pocinje. Kakav idiotizam organizatora da najpre stave ove dve vristalice, ali od Francuza me vise nista ne cudi. Najgore organizovan turnir bez ikakve dileme, ovoliko propusta nedopustivo je i za fjucers.
      Pa nije mi jasno zašto se Novak ne buni? I to na sav glas.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bravo Marija,idemo Nale,zavrsavaj sto pre
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pa nije mi jasno zašto se Novak ne buni? I to na sav glas.
          Ja se iskreno nadam da se vec zalio kod organizatora i trazio pomeranje za sutra, to mi je jedino logicno, ali pitanje je koliko ovi imaju sluha. Koliko vidim njima je prioritet da ugode Nadalu(bez obzira sto je njegovo kukanje skroz neopravdano i krajnje nerazumno) i domacim teniserima, a za ostalo bas i ne mare.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa nije mi jasno zašto se Novak ne buni? I to na sav glas.
            Ima da cuti i da grize,da melje. Nista drugo me ne zanima
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Olja preokrece ovo Betani . Ali kakav samo stil oblacenja ima , nosi carape do kolena
              Zenski Filip Petschner
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by Navras View Post
                Sada je definitivno jasno da Novak ne moze zavrsiti danas, tako da je najbolje da i ne pocinje. Kakav idiotizam organizatora da najpre stave ove dve vristalice, ali od Francuza me vise nista ne cudi. Najgore organizovan turnir bez ikakve dileme, ovoliko propusta nedopustivo je i za fjucers.
                Pa Rafica se zalio i kukao i dobio je ovakav raspored.
                a u Madridu kad je jadan Stan zavrsavao svaki mec posle ponoci, niko se nije bunio
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by FC Nadal View Post
                  Znaci Nadal ce da igra preko 3 do 4 sata ako Fogini ne samounisti.

                  Stici ce Novak bez problema ako bude dobio 3,4 seta
                  Nadal trosi skoro minut vremena izmedju poena, zato mu mecevi, izmedju ostalog, i traju tako dugo. On ubrzati ne moze, jedina nada je da se Fabio raspadne.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Sad ce Nadal igrati do 19:30 pripremite se za maraton


                    EDIT: Opet ce biti gotov do 18:00

                    Comment


                    • Počeli Haas-Isner. Idemo Tommy

                      Comment


                      • Valjda ce Tommy uspeti proci , jos nije seta izgubio na turniru mada dosta nezgodan mec ga ocekuje.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • ahahaha,kako opsova Janko.I dalje sam uveren da on ovo dobija
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Ne moze Fabio nista Nadalu, ocekujem da je za dva sata sve gotovo. Ne moze Fabio drzati duge razmjene protiv Nadala.
                            Ovdje postoje dvije strane. Novaku prekid odgovara ako mu ne bude islo. Sjetimo se Delpa na RGu ili pak Rogera u Rimu. Novak kad mu ne ide nista ne mijenja, medjutim kad se mec prekine, kad Vajda objasni kako treba obicno posle pauze izlazi drugi covjek.
                            Druga strana je fizicko stanje imitatora. On ne moze igrati 3 sata u ludom ritmu, svaki prekid mu dobro dodje jer je fizicki jedan od najnespremnijih igraca na touru.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ne moze Fabio nista Nadalu, ocekujem da je za dva sata sve gotovo. Ne moze Fabio drzati duge razmjene protiv Nadala.
                              Ovdje postoje dvije strane. Novaku prekid odgovara ako mu ne bude islo. Sjetimo se Delpa na RGu ili pak Rogera u Rimu. Novak kad mu ne ide nista ne mijenja, medjutim kad se mec prekine, kad Vajda objasni kako treba obicno posle pauze izlazi drugi covjek.
                              Druga strana je fizicko stanje imitatora. On ne moze igrati 3 sata u ludom ritmu, svaki prekid mu dobro dodje jer je fizicki jedan od najnespremnijih igraca na touru.
                              I Fish u Miami-u ako se dobro secam
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • To pogotovo, do prekida ga Mardy unistavao, posle prekida skupljao gemove.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X