Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Shminka, avatar objasnjava
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Kai Nishikori , Kai Cak mozda rekao i Kaj
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Mnogo slabo poceo Benoa , cetiri duple napravio i Kei servira za prvi set

        Comment


        • Pa mozda se desi danas da i Paire pogodi prvi servis.
          OVAKO

          Comment


          • U velikoj sam manjini , svi 10 pre mene glasali da Grisa nece uzeti ni jedan set ali ja ocekujem jedan da uzne

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              U velikoj sam manjini , svi 10 pre mene glasali da Grisa nece uzeti ni jedan set ali ja ocekujem jedan da uzne
              Ma dobija to Grisa u 3 seta.
              OVAKO

              Comment


              • ide ovo u 5 setova, vraca se Paire polako

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Ma dobija to Grisa u 3 seta.
                  No chanse

                  Verovatno ce ovo ici u vose od tri seta , nije Benoa toliko slab . Ipak je igrao u Rimu polufinale
                  Last edited by Lord Aleksoni; 01-06-13, 11:13.

                  Comment


                  • Vika se baš muči. U prethodnom kolu protiv Beck, sada protiv Cornet...

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      U velikoj sam manjini , svi 10 pre mene glasali da Grisa nece uzeti ni jedan set ali ja ocekujem jedan da uzne
                      To je sad realna opcija, a izađe li Novak u nešto slabijem izdanju i Marianov poludi može biti svašta, jer je već sad izvjesno da će meč trajati 2 dana. Jučerašnje kukumakanje Rafe i strikana urodilo plodom, a još ako kiša padne, Novak će u 2 dana morati da nareda Marianova i Kohlya, a iza njih ga čekaju Haas i odmorni Rafa sa upeklim zvjezdanom.

                      Comment


                      • Ovo nisam ocekivao od Viktorije da izgubi prvi set ali veruejm da preokrece
                        Corne se bas bori , ne dozvoljava Viki da se razigra
                        Last edited by Lord Aleksoni; 01-06-13, 11:28.

                        Comment


                        • Nakon sto u prvom setu bio jedan jedini break u drugom kisa breakova u mecu Stephens-Erakovic
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            No chanse

                            Verovatno ce ovo ici u vose od tri seta , nije Benoa toliko slab . Ipak je igrao u Rimu polufinale
                            Al sta radi Paire Nemogu da vjerujem, 4-2 i 40-15 i on to prokocka. Sada ce Nisikori da dobije drugi set i da dobije mec. Prava steta.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ova dvojica igraju kao zene , break za breakom
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Bori se francuskinja za sve pare...vise zeli ovaj mec.Bice to u dva seta...

                                Comment

                                Working...
                                X