Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hteo sam ja da igram, nije da nisam, cak sam se i prijavio.
    Nemogucnost pogadjanja opcije da li ce i kada neki igrac otici u klozet tesko me razocara i odustah;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ne verujem da će Bojana proći, ali i ostali me demantovali danas, tako da nemam ništa protiv još jednog.
      Pa, valjalo bi i treći put danas

      Biće teško....
      Dobila Sveta prvi set 6-4....

      Comment


      • Jeste taj dio zrijeba los...ali je i Gael najveci krivac za to...nemojte Tommya kriviti

        A onaj Rafin dio zrijeba je najjaci i steta sto neko od tih igraca nije kod Ferrera...

        Od sutra se polako zakuhava, par odlicnih meceva

        Comment


        • Slazem se a tek ce 4-to kolo biti brutalno , 6 izuzetno zanimljivih meceva ce da bude.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Jerzy-Stan, Kei-Paire, Kolya-Risa..pa i Isner-Haas...uz Grisu i Novaka...odlican dan

            Comment


            • Zasto sklonili ovi kamere sa dvojke

              Comment


              • Fognini uzima set sutra
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Fognini uzima set sutra
                  Apsolutno ! , i onda Rafa preokrece

                  Comment


                  • Mogla bi ova Pficenmajer ili sta god da iznenadi Agu

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Katastrofa, prodje najgori TOP 5 u istoriji igre. Gael na kraju sa puno klase, fenomenalan pozdrav, ne sumnjam da bi cigance da je izgubilo brze bolje pokupilo prnje i otislo sa terena. Samo se brani, umjesto da gledamo derbi i u osmini Almagro dobio setnju.
                      Velika mi je zelja da ovaj raspad dodje Novaku na jednom turniru i da bude provozan na biciklu.
                      Pobogu covjece o cemu pricas!? I kojim jezikom!?

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Fognini uzima set sutra
                        Ma da se slucajno ne narusi novouspostavljena Rafina tradicija na RG. Pre 0-1 se nikako ne motivira. Nadam se tri seta za Nadala.

                        Comment


                        • Originally posted by Niki View Post
                          Ma da se slucajno ne narusi novouspostavljena Rafina tradicija na RG. Pre 0-1 se nikako ne motivira. Nadam se tri seta za Nadala.
                          Pa to mu je za srecu
                          Ne ozbiljno sad, ja gotivim fogninija, njemu odgovara RG, pritom i on je jedan od onih likova koje boli uvo za sve i znam da nece skinuti gace sutra pogotovo posle toga sto je video kako je Nadal prosao u prva 2 kola
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Fognini uzima set sutra
                            Je l' peti?

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Pa to mu je za srecu
                              Ne ozbiljno sad, ja gotivim fogninija, njemu odgovara RG, pritom i on je jedan od onih likova koje boli uvo za sve i znam da nece skinuti gace sutra pogotovo posle toga sto je video kako je Nadal prosao u prva 2 kola
                              Ako je za srecu primljeno.
                              Nemam problema sa protivnicima, nego sa Nadalom. Mnogo slabo poceo turnir, pa jos sve mu smeta. Zaista se sutra nadam mnogo boljem izdanju, jer vreme polako istice za ulazak u pravu formu. Dobro jos nije pocela druga nedelja, ali ova igra se mora pod hitno popraviti. Toplije vreme i sunce ce pomoci.

                              Comment


                              • kaze da nije dovoljno trenirao posljednjih dana

                                http://www.rolandgarros.com/en_FR/mu...romo=hp_videos

                                Comment

                                Working...
                                X