Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169357#msg169357 date=1284658526]
    i treba sve se vraca sve se placa.Kad su mogli da namestaju titule sad neka ispastaju.
    [/quote]

    A zar nisu skoro svi veliki klubovi namestali u Italiji?Cak i Inter samo sto nema dokaza i nesmeju da ih optuze &*(@W6
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      [quote author=bice link=topic=1259.msg169317#msg169317 date=1284650232]
      Veceras Juventus pobedjuje 3-0 ^%@7f
      [/quote]
      Jos jedan gol,i pogodio si rezultat. ;D
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        [quote author=bice link=topic=1259.msg169360#msg169360 date=1284658647]
        [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169357#msg169357 date=1284658526]
        i treba sve se vraca sve se placa.Kad su mogli da namestaju titule sad neka ispastaju.
        [/quote]

        A zar nisu skoro svi veliki klubovi namestali u Italiji?Cak i Inter samo sto nema dokaza i nesmeju da ih optuze &*(@W6
        [/quote]
        Nisam ja rekao da Inter ne treba vec da Juventus treba.Treba i Inter i svi koji su namestali.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Ali ovaj Del Neri nije normalan.
          Rekao da ce odmarati igrace za mec sa Udineseom fghj48d
          Evo postave

          Manninger

          Grygera Legrotalje Chielini De Cieglie

          Lanzafame Sissoko Melo Krasic


          Jakvinta Del Piero



          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Je l' gleda neko Villareal?
            Kako izgledaju?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              [quote author=bice link=topic=1259.msg169366#msg169366 date=1284658983]
              Ali ovaj Del Neri nije normalan.
              Rekao da ce odmarati igrace za mec sa Udineseom fghj48d
              Evo postave

              Manninger

              Grygera Legrotalje Chielini De Cieglie

              Lanzafame Sissoko Melo Krasic


              Jakvinta Del Piero




              [/quote]

              Pa fali im pola prve postave.
              sigpic

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                Pa naravno kada su budale #%d*
                Mnogo mi koci ovaj stream a slab mi protok interneta &*(@W6
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  E do kurca, hvatam dva X-a, samo me oni zajebavaju... $JS}| $JS}| $JS}|
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Juve prsava posle prvog poluvremena, Dinamo vodi protiv Viljareala.. #$&+|r

                    Majke mi obozavam Ligu Evrope. &+I}\

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      Gooooooollll Giorgio majstore &8@^J
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        1-2 Juve, gol dao jedan od mojih najdrazih igraca u Italiji
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Pa kako idioti od Dinama vode protiv Villareala. $JS}| $JS}| $JS}| &amp;*(@W6 &amp;*(@W6 &amp;*(@W6
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169380#msg169380 date=1284659385]
                            Pa kako idioti od Dinama vode protiv Villareala. $JS}| $JS}| $JS}| &amp;*(@W6 &amp;*(@W6 &amp;*(@W6
                            [/quote]

                            Dinamo ih ubija u pojam, nisu centar 2 puta presli za poluvrijeme ... najbolja sansa im bila u sudijskoj, Senna sutao s 30 metara ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Del Piero ubacio u sesnaesterac a Giorgio glavom &amp;8@^J &amp;8@^J
                              Izasao De Cieglie +*@WT*48* usao Motta sto znaci da Grygera ide na levu stranu @(*6sd$%
                              Bitno je da ne izgubimo da se ne obrukamo
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Viljareal nema veze,Dinamo uzma.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X