Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Konacno jedan dan s normalnim rezultatima, osim retardiranog Marseillea naravno ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Real i Celzi gaze , Partizan solidan , Marsej i Basel vrlo losi . Ali me Marsej posebno iznervirao ceo listic mi je upropastio idioti jedni

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        [quote author=dallee link=topic=1259.msg169173#msg169173 date=1284586379]
        Konacno jedan dan s normalnim rezultatima, osim retardiranog Marseillea naravno ..
        [/quote]

        Kako to mislis normalinim rezultatima?
        sigpic

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Auu, kakav je go Muller dao &amp;8@^J &amp;8@^J

          Caniggia, pa mislim da su skoro svi svi favoriti pobijedili , a ne da Barca gubi od Herculesa , Roma od Cagliaria 5-1 i tome slicno ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            [quote author=dallee link=topic=1259.msg169188#msg169188 date=1284589250]
            Auu, kakav je go Muller dao &amp;8@^J &amp;8@^J

            Cannigia, pa mislim da su skoro svi svi favoriti pobijedili , a ne da Barca gubi od Herculesa , Roma od Cagliaria 5-1 i tome slicno ..
            [/quote]

            Pa to i jeste dobra strana fudbala da ne pobedjuju uvek favoriti.Da favoriti stalno pobedjuju svi bi se smorili.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Pa , zato sam i napisao konacno..

              Mora se nekad i to desiti ;)

              Hajd odoh gledati pregled , pozdrav .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169189#msg169189 date=1284589316]
                [quote author=dallee link=topic=1259.msg169188#msg169188 date=1284589250]
                Auu, kakav je go Muller dao &amp;8@^J &amp;8@^J

                Cannigia, pa mislim da su skoro svi svi favoriti pobijedili , a ne da Barca gubi od Herculesa , Roma od Cagliaria 5-1 i tome slicno ..
                [/quote]

                Pa to i jeste dobra strana fudbala da ne pobedjuju uvek favoriti.Da favoriti stalno pobedjuju svi bi se smorili.
                [/quote]

                iz perspektive kladionichara to nikako nije dobra strana fudbala h5g6k8 h5g6k8

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Partizan je dobro igrao ali su napravili jednu gresku, a greske se u CL ne prastaju.

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Iako mi je Real jedan od najmrzih klubova,moram reci da sam bio impresioniran kako se igrali,ipak uputiti 36 suteva nije mala stvar.Mourinho pokazuje zasto je najbolji trener na svijetu.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169112#msg169112 date=1284583807]
                      [quote author=D-Wade link=topic=1259.msg169110#msg169110 date=1284583746]
                      [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169103#msg169103 date=1284583626]
                      Ne znam koja ste kablovska ja sam SBB i vise nemam Arena Sport.
                      [/quote]
                      Ja imam Total Tv iz Bosne, i imam Arenu jos dve sedmice
                      [/quote]

                      Ne znam valjda su se nesto posvadjali sa SBB.Ja sam ima samo Arena 1 sad nemam ni taj.
                      [/quote]

                      Ja stvarno ne znam koja je njihova racunica, kad nisu uspeli da se dogovore ni sa SBB, ni sa TOTAL-om ... Mora da je Telekom gurnuo opasne pare , bem li ga ..

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg169148#msg169148 date=1284585038]
                        Zasluzen poraz partizana.Covece branis se dok ne primis ghol.Jadno!
                        Ali svaka cast za zadnjih 10 minuta.
                        [/quote]

                        Budi malo realniji.Ni mnogo bogatiji klubovi se ne naigraju na Sahtjorovom terenu.Ovo je model kako treba igrati sto se odbrane tice u gostima ali veza izmedju veznjaka i napadaca nije postojala i to je bio jedini problem.Moram da kazem da je Boja trebao da udje ranije! Onaj je toliko jak fizicki da bi sigurno bio opasniji od Ilieva jer bi privlacio vise igraca na sebe.

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Opet ista prica sve se svodi da izgube sa sto manje golova.Prvi put kada su spojil dva pasa(80min.) sutnuli su na gol.A kod gola Stojkovic je stajao katastrofalno.

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            [quote author=gigas link=topic=1259.msg169230#msg169230 date=1284629821]
                            Opet ista prica sve se svodi da izgube sa sto manje golova.Prvi put kada su spojil dva pasa(80min.) sutnuli su na gol.A kod gola Stojkovic je stajao katastrofalno.
                            [/quote]

                            U BG kad bude pun stadion napadace vise i od Sahtjora i od Brage a za Arsenal nisam siguran.Mislim i da protiv njih u BG mozemo do neresenog.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Kada bi igrali od pocetka do kraja utakmice hrabro,da svaki put kad imaju loptu krenu prema protivnickom golu, a ne da neznaju sta ce sa njom,i izgube pet nula niko im nebi zamerio, a ne uvek igramo na nereseno ili da izgubimo sa sto manje primljenih golova, i onda ista prica hrabro smo se branili, nismo imali srece itd. Sto bre nisu igrali kao zadnjih deset minuta pa sta bude bude. &amp;d$7

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                [quote author=gigas link=topic=1259.msg169234#msg169234 date=1284631016]
                                Kada bi igrali od pocetka do kraja utakmice hrabro,da svaki put kad imaju loptu krenu prema protivnickom golu, a ne da neznaju sta ce sa njom,i izgube pet nula niko im nebi zamerio, a ne uvek igramo na nereseno ili da izgubimo sa sto manje primljenih golova, i onda ista prica hrabro smo se branili, nismo imali srece itd. Sto bre nisu igrali kao zadnjih deset minuta pa sta bude bude. &amp;d$7
                                [/quote]

                                Lako je to reci ali kad si ti na terenu stvari stoje malo drugacije.. Pogledaj kako je Roma igrala protiv Bajerna.... A oni su kao veliki evropski klub..
                                U Beogradu mislim da mozemo osvojiti 4 boda (3 sa Bragom i 1 sa Sahtjorom npr) a u gostima jedino ako uspemo da izvucemo bod Bragi mozemo do 3. mesta.

                                Comment

                                Working...
                                X