Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

    [quote author=phenom link=topic=1259.msg127014#msg127014 date=1272547999]
    [quote author=Freelancer link=topic=1259.msg127013#msg127013 date=1272547824]
    Kakav ciganski klub ova barcelona. Ovim juce su dokazali koliko su mali. Mene bi bilo sramota da sam njihov navijac. Onaj jadnik buskec da ima obraza, nabio bi kapu na glavu i nestao na 2 nedelje dok se sve ne stisa...tj. dok ne izgube i titulu u ligi.

    I nije mi jasno koji je problem imao ovaj mali cigancic valdez na kraju...?
    [/quote]

    Sta sad,kao,izgubice i titulu u ligi!?
    [/quote]

    Ja malo vece sanse dajem Realu, Barselona za dva dana ima jedno od najtezih gostovanja u Viljarealu, a posle toga idu i u Sevilju...ako ne pobede u obe - Real je sampion.

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

      [quote author=mr.gold link=topic=1259.msg127022#msg127022 date=1272548872]
      Gde si bre Phenome &($%WP+
      Jel pala flasica bensedina +*@WT*48*

      Sta vam je napravio Murinjo ima da se opasuljujete dva meseca. I usrani Real ce vam uzeti titulu. Nista necete osvojiti.

      Murinjo je genije taktike. Ubio vas je sa nevidjenom 4-4-1 (nakon iskljucenja) odbranom.
      Kao sat. Niko nije ispao. Taj posed lopte i to. Podsetite me koliko je Zvezda imala posed lopte u Bariju (%fsd%&j

      Nemoj da ste smesni. Na vise nacina se dolazi do pobede. Vasa je greska sto mislite da to mora kroz umiranje u lepoti.

      Nego, sto nije igrao Mesi sinoc?
      [/quote]

      Messi je igrao sinoc,imao je 2-3 suta na gol,odlican sut sredinom 1. poluvremena,asistenciju lepu ka Krkicu,koju nazalost ovaj nije iskoristio...tesko je igrati kada cim primis loptu oko tebe se nadje 3 protivnicka igraca...

      Svejedno,Barca ce osvojiti ligu,i mirno zavrsiti sezonu.A od sledece sezone pocinje novo haranje evropom...

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

        I samo da kazem da se Inter juce ipak kockao, nisam mogao da ih gledam kako pustaju ove do 16, i onda se kao brane...to je moralo malo dalje od gola i malo agresivnije.

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

          [quote author=phenom link=topic=1259.msg127025#msg127025 date=1272550332]

          Svejedno,Barca ce osvojiti ligu,i mirno zavrsiti sezonu.A od sledece sezone pocinje novo haranje evropom...
          [/quote]

          Čekaj, polako... jeste da ne volim Real, ali isto ovako su ljudi pričali i da Inter nema šta da traži na Kamp Nou, pa ipak... @(*6sd$% %QWT&W


          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

              Jose je kralj &8@^J Covek je ziva legenda &8@^J &8@^J

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                [quote author=N_Trooper link=topic=1259.msg127050#msg127050 date=1272563163]
                [quote author=phenom link=topic=1259.msg127025#msg127025 date=1272550332]

                Svejedno,Barca ce osvojiti ligu,i mirno zavrsiti sezonu.A od sledece sezone pocinje novo haranje evropom...
                [/quote]

                Čekaj, polako... jeste da ne volim Real, ali isto ovako su ljudi pričali i da Inter nema šta da traži na Kamp Nou, pa ipak... @(*6sd$% %QWT&W
                [/quote]

                Ovo je sasvim druga prica.

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                  [quote author=phenom link=topic=1259.msg127025#msg127025 date=1272550332]
                  [quote author=mr.gold link=topic=1259.msg127022#msg127022 date=1272548872]
                  Gde si bre Phenome &($%WP+
                  Jel pala flasica bensedina +*@WT*48*

                  Sta vam je napravio Murinjo ima da se opasuljujete dva meseca. I usrani Real ce vam uzeti titulu. Nista necete osvojiti.

                  Murinjo je genije taktike. Ubio vas je sa nevidjenom 4-4-1 (nakon iskljucenja) odbranom.
                  Kao sat. Niko nije ispao. Taj posed lopte i to. Podsetite me koliko je Zvezda imala posed lopte u Bariju (%fsd%&j

                  Nemoj da ste smesni. Na vise nacina se dolazi do pobede. Vasa je greska sto mislite da to mora kroz umiranje u lepoti.

                  Nego, sto nije igrao Mesi sinoc?
                  [/quote]

                  Messi je igrao sinoc,imao je 2-3 suta na gol,odlican sut sredinom 1. poluvremena,asistenciju lepu ka Krkicu,koju nazalost ovaj nije iskoristio...tesko je igrati kada cim primis loptu oko tebe se nadje 3 protivnicka igraca...

                  Svejedno,Barca ce osvojiti ligu,i mirno zavrsiti sezonu.A od sledece sezone pocinje novo haranje evropom...
                  [/quote]Da pocinje novo haranje...Vec znam parove polufinala : Celsi-Liverpul,Mancester-Barsa .. ENGLEZI SE VRACAJU ipak su oni daleko najbolji

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                    Ma bas me briga ko ce da igra u polufinalu,bitna mi je Barca,i od njih trazim samo brz i lep fudbal...

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                      AJMO ATLETIKO!

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                        Od proslog ponedeljka vece mu se gubi svaki trag //h*svb

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                          Nekako je s njim bilo lakse,koliko je samo znacio za igru Barse $#^%RT
                          Je li on presao u neki drugi klub? (%fsd%&j

                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                              Tako je Forlane igracinoooooooooooooooooo!!!
                              Danas sam ga prozvao, rekao sam ortacima da daje gol 100%, a to se i ostvarilo.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                                IDEEEEMOOOOOOO!!!!!!! =)))))))))))))

                                Comment

                                Working...
                                X