Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

    Nista care,prihvacam izvinjenje.Nema Arsenal sanse na Nou Kampu,bez brige,volio bih da grijesim,ali valja biti realan.

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

      Ne dal ste nas razvalili sinoc &%@5w8&*

      Al ono,ok,izvukli smo se i verujem da ce biti bolje u revansu(gore ne moze)
      U svakom slucaju,Mando,sto zbog nezasluzenog x-a,sto zbog cinjenice da me mrzi da trazim avatar,nadam se da se neces uvrediti sto se odricem privilegija dobijene opklade @(*6sd$%

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

        [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg120834#msg120834 date=1270117832]
        U svakom slucaju,Mando,sto zbog nezasluzenog x-a,sto zbog cinjenice da me mrzi da trazim avatar,nadam se da se neces uvrediti sto se odricem privilegija dobijene opklade @(*6sd$%
        [/quote]
        Hvala ti,dart! [0)-* &*#GI(]
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

          Evo Benfica neocekivano tesno dobija Liverpool.Iskreno ja sam ocekivao pobedu od 2-3 gola razlike.

          Ovako,em sto su imali igraca vise 60 minuta,em sto su oba gola dali iz penala,em sada Liverpool ima vise nego realne sanse da cak i prodje.

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

            Iskljucenje Babela je trebalo biti obostrano!Ovaj ga udari pesnicom i dobije zuti,a ovaj ga samo malo gurne i dobije crveni,prvi penal je bilo cisto simuliranje,i jos gomila loposkih odluka iskompleksiranog milionera.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

              Ibrahimovic se povredio sinoc na zagrevanju,nece ga sigurno biti protiv Arsenala,mozda i protiv Reala u subotu! (&$E# (&$E# (&$E#

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                [quote author=phenom link=topic=1259.msg121063#msg121063 date=1270371030]
                Ibrahimovic se povredio sinoc na zagrevanju,nece ga sigurno biti protiv Arsenala,mozda i protiv Reala u subotu! (&$E# (&$E# (&$E#
                [/quote]
                Do djavola,bez njega cete sigurno iskoristiti bar 3 sanse *%@(D!RY-

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                  [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg121096#msg121096 date=1270401299]
                  [quote author=phenom link=topic=1259.msg121063#msg121063 date=1270371030]
                  Ibrahimovic se povredio sinoc na zagrevanju,nece ga sigurno biti protiv Arsenala,mozda i protiv Reala u subotu! (&$E# (&$E# (&$E#
                  [/quote]
                  Do djavola,bez njega cete sigurno iskoristiti bar 3 sanse *%@(D!RY-
                  [/quote]

                  Pa moglo bi se reci ali u 2. poluvremenu moram priznati bogme dva jako kulturna gola je spakovao (protiv Arsenala)

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                    Ma nek zaigra samo Iniesta,i to je to...

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                      http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=422406

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                        Andres INIESTA i Yaya Toure igraju protiv Arsenala.
                        :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                          Ne verujem da ce Iniesta igrati od prvog minuta,ipak je jos rovit i sumnjam da bi ga Gvardiola rizikovao nekoliko dana pred klasiko &%@5w8&*

                          Nama ce verovatno poceti Devilson,sto znaci,Mando,da nema sanse da prihvatim bilo kakvu opkladu h5g6k8

                          I pored toga imam osecaj da cemo ih poderati +*@WT*48*

                          EDIT:Komentar sa b92 sport na povredu Songa: Ko ce sledeci da se povredi?Wenger? *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                            [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg121208#msg121208 date=1270498998]
                            Nama ce verovatno poceti Devilson,sto znaci,Mando,da nema sanse da prihvatim bilo kakvu opkladu h5g6k8

                            I pored toga imam osecaj da cemo ih poderati +*@WT*48*
                            [/quote]
                            Nisi ni ti naivan ;),vjerujes u pobjedu,a znas da je realnost surova!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                              [quote author=manda link=topic=1259.msg121217#msg121217 date=1270532942]

                              Nisi ni ti naivan ;),vjerujes u pobjedu,a znas da je realnost surova!
                              [/quote]
                              (&$E#

                              Nedelju dana,avatar plus pesmica

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                                [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg121240#msg121240 date=1270548528]
                                (&$E#

                                Nedelju dana,avatar plus pesmica
                                [/quote]Ma jok necu da se kladim,to sam ja tebi rekao,kao navijacu Arsenala! ;)
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X